Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

muckacek
21. júl 2010

Bugaboo Chameleon je doma!!! Juch 🙂 Dark grey + off wite

vs3
21. júl 2010

Ahojte babulky prosim vas ake tasky mate na bugaboo cameleon?
Ak mozte aj stranky kde ich kupit 😉 Velmi dakujem
papa

ellysa
21. júl 2010

@vs3 obyčajnú z DM a som spokojná tak nakoniec prišiel?

vs3
22. júl 2010

@ellysa ano uz je doma 😉

zorroz
22. júl 2010

@citinka tvoje krémové Bee je fakt krásné 😉

zucha
22. júl 2010

ahojte, vidim, ze bugaboo maniacok je tu stale dost 😉 Ja som kupila cameleon pri prvom, vyuzila pri druhom a pri tretom stale vypada super 😵 Fakt to bola uzasna kupa. A to nehovorim, aky je spratny do auta, no proste parada.

Ale ine som chcela.
Som tak trosku striesko maniak. Mam ich naozaj dost a kedze teraz budeme mat chlapca, tak vyslovene dievcenske chcem predat. Jedna sa o striesky site na mieru. Upozornujem, ze su letne = latkove. Jedna ma bledy zaklad a je kvietkovo-motylikova a druha maskacovo ruzova.
Ak mate niektora zaujem, napiste do IP a popripade poslem fotky a odpoviem na otazky 🙂

kristiesk
22. júl 2010

ajoj...bohužial mám chlapčeka, inak by som nejakú kúpila...môžem sa len spýtať kde si si ich dávala vyrobiť?

kristiesk
22. júl 2010

chcela som sa vás spýtať, či by ste mi niektorá neodfotila bee zložené...mám cameleona, a stále rozmýšlam ešte nad niečim menším po zložení, síce som nechcela opäť drahší kočík, ale to bee mi stále vŕta hlavičkou...

petrasafr
23. júl 2010

Holky, můžu poprosit o radu! Je deštník na BGB nějak jakoby natáčecí - polohovací? Nacvakla jsem si ho na kočárek, vyhodila obal i návod a teď se bojím za něj víc zabrat, abych si ho neulomila. Ale zdá se i takto jen narovno divný, protože mám půlku deštníčku jakoby mimo kočárek.

lodgermaniacka
23. júl 2010

@petrasafr my sme tiež nevedeli ani kam ho mame pripnuť 😀 kupovala som ho v rakusku a nemal žiadny obal 😕 a neboj sa, kludne ho ohni, nezlomi sa, ide to ťažšie 😉

lodgermaniacka
23. júl 2010

skusim hodiť fotku 🙂

enny3
23. júl 2010

Krása Lodger-kde jste byli???
Já mám Bee plus objednané a bude až kncem července- ale dovolenou stihne 😀

lodgermaniacka
23. júl 2010

@enny3 dakujem, v taliansku, my sme tam tiež brali uplne novy kočík 🙂 tiež som chcela najprv bee+ na dovolenku, ale nakoniec sme popredali náš vozovy park a kupili cameleona, maly ma len 3 mesiace tak je vhodnejší,ale aj plusko bude 😀

eimiky
23. júl 2010

@lodgermaniacka krásny je ten tvoj chameleon a maličký tiež 😉

eimiky
23. júl 2010

@zucha čakáte tretie, chlapčeka , tak to gratulujem 🙂

enny3
23. júl 2010

Lodger- to víš ,že jo- má čas na Bee plus- už se těším,až sem dám taky nějaké fotky 😀

citinka
23. júl 2010

@zorroz dakujem 🙂

citinka
23. júl 2010

@kristiesk paci sa tu je nenjake foto

lodgermaniacka
23. júl 2010

@eimiky dakujeme 😉

@enny3 jasne, mame čas, to len ja stale zhanam dopredu ktory kočík kupiť, a potom som ich tu mala naraz 3 😀

linda46
23. júl 2010

@saudi Dobrý večer,

veľmi pekne by som Vás chcela poprosiť o radu, mám tiež ten problém s Bugaboo Cameleon-om, že sa mi stále vysúva madlo na pravej strane, bez toho, aby som povolila tie biele páčky. Veľmi pekne Vás prosím, poraďte mi postup, čo ste im napísala a ako poslala to video? Ja som kočík kupovala v SCS vo Viedni, ale je to dosť ďaleko, aby som tam išla kvôli jednému kočíku a ani neviem, či by mi kočík nezobrali, nemám druhý, ktorý by som zatiaľ používala a potom znova ísť preň späť. Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za každú radu. Prosim Vás, odpoveď mi pošlite mailom na: norbert46@stonline.sk

Díky moc

LINDA

petrasafr
24. júl 2010

lodgermaniačka: Super! Díky moc i za fotečku. Právě jsem se bála za to víc zabrat, abych si neulomila celý deštníček. Váš malý je nádherný. Ještě se zeptám, co máš na kočáru připnuté za tašku?

darica
24. júl 2010

Ahoj, chci se zeptat, uvažuji nad koupí Bugaboo Bee. V našem dosahu není prodejna, kde bych si je mohla prohlednout. Jaký je rozdíl mezi Bee a Bee plus. Moc děkuji.

kristiesk
24. júl 2010

aj mne sa hybe rukoväť rovnakým spôsobom, ale už obidve strany ☹ ...tiež by som poprosila o radu akym sposobom reklamovat priamo u bugaboo..ja som objednavala z babytraderu..

kristiesk
24. júl 2010

@citinka dakujem moc, takto naživo je to lepšie vidno ako na reklamných obrázkoch..

phaeton666
26. júl 2010

@bejby29 ahojte, ja mam autosedacku BGB- vajicko vola sa takata. Ja som bola spokojna, ziadne znamky nevhodnosti alebo nizkej bezpecnosti som nezaregistrovala.Vraj ich sem EU nepusti do predaja, bo nesplnaju nejake EU podmienky, ale skor si myslim, ze ide o biznis pre EU poslanca, ktory nedostal vsimne.
Takata je vyborne ortopedicky postavena, babatko drzi v polohe tak, aby malo fixovanu hlavicku (opretu na hrudnik), teda aby mu pri kolisania nadskoceni auta nehomplala, teda nehrozi porusenie krcnej chrbtice,alebo zlomenie vazu. Je naozaj velka, teda aj vacsie dietatko tam v pohode vydrzi do 6. mesiaca. Moj syn mal 70 com a 9 kg a este sa tam zmestil.

phaeton666
26. júl 2010

@darica BGB bee a BGB plus je super kocik. BGB bee plus je novinka, ktora nahradi bee. Rozdiel je v sedadle a operadle. Sedacka a operadlo sa na bee plus daju predlzit podla potreby dietatka. bee ma len fixnu dlzku sedacky aj operadla. No a samozrejme strieska ma novy tvar a myslim, ze je o nieco mensia ako na starom bee.

darica
26. júl 2010

phaeton666 děkuji za odpověď. Zdravím.

bebel
26. júl 2010

@darica ešte B+ má jednoduchším systémom otočné sedadlo ako to bolo riešené v staršej verzii.

citinka
26. júl 2010

@darica o.i. BGB Bee+ ma aj ine a o nieco vacsie kolieska a co je asi najdolezitejsie, ze kocik je sirsi = vacsie pohodlie.

darica
26. júl 2010

děkuji za odpovědi, přesto se zeptám těch, co mají starší bee, jestli se tam vejdou i tříleté děti. Moje dcerka má teprve šest měsíců a je drobná a my máme spirita a jsme moc spokojené, potřebuji proto jen kočárek na dovolenou, občas obchod... Děkuji.