Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ellysa
5. aug 2010

@ninnaricci to videjko je super, už ho chceeeeeeeeeeem 😉 a muž ma zabije, fakt dúfam, že sa ho niektorá na budúci rok vzdáte 😉 😉
ja chcem kúpiť len bgb fusak, ádam bude stačiť, však keď bude husto snežiť nepôjdeme von alebo hodím pláštenku, nie?
a zmestí sa aj do vaničky? my máme na zimu 7 mesiacov, neviem, či už pôjde do športiaka, aj keď skôr asi hej, ona u teraz musí chodiť so strieškou dole, čo chce všetko obkukávať 😀

kristiesk
5. aug 2010

@lodgermaniacka , my keď sme boli niekde vo väčšom snehu, tak sme dali predné kolieska úplne preč, tak ako je to na jazdenie po piesku, ako fúrik, a bolo to super...

kristiesk
5. aug 2010

@lodgermaniacka a čo sa týka fusaku, mne sa zdal origoš dosť tenký, tak som kúpila z ovčieho rúna od značky walaboo, sedi na bugaboo, majú ho v babymarkete, a na ten som nedávala vôbec nič, je super, malému bolo v ňom teplúčko, aj cez túto tuhú zimu vôbec neprefúkol a malého som nemusela moc babušiť..

minius
5. aug 2010

maminky vrelo odporucame bugaboo bee 2010, maly ho uplne miluje! 😵 nezaplakal v nom este ani raz a nema ani problem v nom zaspinkat.

Mame aj Cam ale maly uz nechcel byt v hlbokej casti lebo nic nevidel, sportova cast je pre neho este privelka tak sme mu kupili bee na teraz a v zime tiez budeme pouzivat Cam koli vacsim kolesam a tiez sa mi zda lepsi lebo je aj vyssie ale inak Bee je preparadny kociar 🙂

ellysa
6. aug 2010

@minius a už sa vozíte normal v bugine, alebo s tou novorodeneckou vložkou?
pozerala som nejaké video a tam malo dosť maminiek problém otočiť sedačku, nejak sa im to tam zasekávalo, ako to ide vám?

lodgermaniacka
6. aug 2010

konečne som sa rozhybala a objednala som si tu sadu na kočík z annaviktorie 😵 😵 😵
http://www.annaviktorie.cz/50-limitovana-sada-p...

v pondelok to odosielaju, do štvrtka by mala prisť 🙂

lodgermaniacka
6. aug 2010

a mate pravdu s tým nanožnikom, vyzera to hrozne, pozerala som fotky, ked bude husto snežiť dame si pršiplašť 🙂

minius
6. aug 2010

@ellysa my ho mame len v kociari on uz ma skoro 5 mesiacov a je to takmer rovne takze dufam ze ziaden problem z toho neskor nebude ale malemu sa tam velmi paci. Mame kupenu aj tu podlozku ale dam mu tam asi ovciu kozu nech to ma trosku pohodlnejsie. 😵
s tym sedadlom si mi hned nasadila chrobaka do hlavy ... teraz som to skusala po prvy krat a musela som hladat na you tube ale ked som to nasla tak to potom islo lahucko. sedadlo sa musi sklopit uplne naopak a potom sa to iba vytiahne a ide to super 🙂

evikevik1
7. aug 2010

Dobrý den ve spolek 🙂 jsem tady uplně nová, ale Vaši diskuzi, už čtu nějaký pátek, i právě díky této diskuzi, jsem se rozhodla, že pro svoje prvorozené miminkou si koupím kočárek bugaboo chameleon 🙂 takže bych Vám i tímto chtěla poděkovat, za Vaše postřehy a připomínky 🙂
Ráda bych se Vás ještě zeptala: máte odkaz na ty nánožníky, ráda bych se také podívala, jak to vypadá? Děkuji
Pak bych se chtěla zeptat ještě na jeden dotaz, stále pokukuji po taškách na kočárek, a ještě mi žádná nepadla do oka, tak abych si řekla, "ano to je ona" ještě jsem teda neviděla tu zmiňovanou tašku z DM, to musím ještě napravit 🙂 s jakýma taškama jezdíte Vy maminky? Moc děkuji za pomoc s odpovědí na mé dotazy 🙂

petrasafr
7. aug 2010

@evikevik1 Podívej se na Mimibazar - je to paní Marina - ID 72252.
A jakou barvu kočárku máš vybranou? Já osobně ti s taškou na kočárek moc neporadím, já nejezdím s žádnou. Nosím normální crossbody kabelky, kde mám moje věci - peněženku, mobil, klíče atd. Věci pro malého mám v takové pěkné látkové taštičce a tu mám strčenou dole v košíku pod kočárem. Všechno se tam vejde úplně v pohodě, ještě tam dám i malý nákup.

evikevik1
7. aug 2010

petrasafr. moc děkuji za odpověď. na paní Marinu se hned podívám 🙂 protože se nám narodí chlapeček, tak mám vybraný kočárek barvy dark grey/black. a k tomu ještě PF edici.. 🙂 čekáme v prosinci, takže jsem zatím ještě kočárek neobjednala, chystám se někdy v září, no to už je za rohem 🙂

petrasafr
8. aug 2010

@evikevik1 A byla sis už prohlédnout kočárek naživo? Já jsem jela do Prahy do Babyparku taky s tím, že chci kombinaci šedo-černý. Jenže pak jsem uviděla boudičku Paul Frank Blocks a věděla jsem, že jí musím mít. Tahle kolekce /PF Block/ je dělaná pro kombinaci s hnědou, ale určitě může být i v kombinaci s černou nebo šedou, ale prostě je dělaná pro hnědou, tak jsme nakonec koupili kočárek celý hnědý a máme tuhle barevnou sadu na léto. A kdybych měla holčičku, tak určitě mám kombinaci tmavě šedá - růžová, protože tu růžovou má BGB prostě nádhernou 😀
Do dark grey/black by to chtělo nějaký veselý fusak - ten červený Paul Frank je taky nádherný.

lodgermaniacka
8. aug 2010

Tiež viem že edicia PF je na hnedy spodok, ale mne osobne sa hneda nepači, ja mam dark grey/blue a videla som ho s kombinaciou PF a bolo to užasne 😵 podla mna tym že je PF farebny potah, tak sa hodi uplne ku každej zakladnej farbe 😉

ellysa
8. aug 2010

@minius no určite by sa mu nemalo nič stať, ja som toľko domŕzala do môjho, že nakoniec na bee povolil, najskôr, že keď bude niekto predávať tak kúpime a potom som mu povedala, že si budem každý mesiac odkladať do obálky, tak už je celkom naklonený aj na nový, tak uvidme, asi ho niekedy na jar kúpime 😉 , sa tešííííííííííííííííííííííííím ako malé deco, cameleo je super ale tak bee je bee 😎 .
ale ak bude niekto predávať možno rada ušetrím 😉

@kristiesk no ten walaboo vypadá super, páči sa mi ešte viac ako origoš, asi nad ní pouvažujem, aký máš? myslím farbu, dobre sa udržiava?

petrasafr
8. aug 2010

@lodgermaniacka To je jasné, že PF Block vypadá dobře i s šedým nebo černým základem, protože je tak krásný, že vypadá prostě super 😀 Mně se zase vůbec nelíbila na BGB ta modrá barva, co nabízejí, tak proto jsme brali hnědou. U nás ve městě jezdí jen 4 BGB a všechny holky ho mají dvoubarevný - šedý nebo černý spodek a barevnou boudičku a já jediná jezdila s jednobarevným hnědým a většina lidí, která ten kočárek nezná, si to ani nespojila, že to jsou stejné kočárky. Teď máme na kočárku barevnou boudičku a plno lidí se mě zase ptá, jestli mám kočárek nový, jsou úplně hotoví z toho, že je možné si dokoupit vyměnitelné potahy 😉 😀

lodgermaniacka
8. aug 2010

@petrasafr ja som si tiež v piatok objednala z čiech tu komplet sadu PF, pani hovorila že do štvrtka by mala byť u nas doma, neviem sa dočkať, ja som si tiež všimla u nas v okoli vela mamičiek s hnedymi a bežovymi kočikmi a hodia sa im, lebo sa vedia pekne doladiť, a k nim ta hneda proste ide, to len asi ja jedna s mala nemusim hnedu 😀 ale ja som neobjednavala to s tym vrchom na vaničku, to by sa fakt nehodilo k šedemu spodku ten hnedy kryt 😅

kristiesk
8. aug 2010

@ellysa my máme ten tmavý, taký čierno-šedý...normálne ho periem v pračke, takže super 🙂)

kristiesk
8. aug 2010

@evikevik1 ja mám tašku skip hop, a môžem len odporúčať...majú aj pekné látky a sú veľmi praktické 😉

kristiesk
8. aug 2010

ja tiež rozmýšlam nad tými PF poťahmi, ale zasa aj uvažujem aj o bee, tak sa neviem rozhodnúť...či vytuningovať cameleon (ktorý naozaj zbožňujem ) alebo ísť do toho bee 😕

lodgermaniacka
8. aug 2010

@kristiesk ja ti odporučam teraz na zimu tuningovat cam. a na jar kupite beečko 😀 ja tiež tak teraz planujem, lebo podla mna na zimu bee+ nie je, aspon teda nie tam kde fuka a sneží, ale to je moj nazor, možno budu baby spokojne 🙂

kristiesk
8. aug 2010

@lodgermaniacka ďakujem za radu, asi som to potrebovala počuť (čítať), pretože tak som si to v duchu myslela 😉 ...prehovárem tatíka nech ideme pozrieť do Brna do babyparku, tak dúfam že aj niečo nakúpime 😀

lodgermaniacka
8. aug 2010

@kristiesk možno ta bee maniačky zajtra presvedčia o opaku 😉 😀 neviem či najdete niečo z kolekcie pf, ja som tam v piatok volala, chcela som toto: http://www.babypark.cz/sada-bugaboo-cameleon-pa... a už to nemaju a ani nebudu mať, tak mi povedali 😒 a nič ine na stranke od PF neponukaju

kristiesk
8. aug 2010

júúúúúú ☹ tak to som sklamaná, ja som chcela presne to isté...tak uvidíme, ale zajtra tam ešte nejdeme, tatík má na nás čas väčšino len cez víkendy 😢 ...

petrasafr
9. aug 2010

@kristiesk Taky máme přesně tu sadu jak psala lodger. A taky plánujeme koupit Bee+ až na jaro. Na zimu si necháme Cameleona, protože my jsme teda z jižních Čech a loni jsem zimní kola využila až dost ☹ S Bee + bych asi nemohla do sněhu vyjet, to bych se neprodrala závějí.

lodgermaniacka
9. aug 2010

@kristiesk ak maš o nu zaujem, maju ju ešte tu:
http://www.annaviktorie.cz/50-limitovana-sada-p...
mne ma prisť tento tyžden kurierom, vraj maju už len par kusov..

kristiesk
9. aug 2010

maminky, a nmáte niektorá skúsenosti aj s týmito poťahmi ? ... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35552319&tab=5
alebo čo si o nich myslite?

lodgermaniacka
9. aug 2010

@kristiesk tiež som na ne nedavno pozerala, keby som nemala objednanu tu sadu pf, tak by som určite chcela vyskušať tuto: http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
krasna 😵

lodgermaniacka
9. aug 2010

😀 😀 😀 hehea, riešim kočík teutonia cosmo na zimu a nechapem prečo mi to prekopírovalo teutonku 😅
ešte raz: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35551999&tab=0

k.a.t.k.a.
10. aug 2010

kto pozna ebay tak tu je jedna pani čo šije poťahy na bugabee bee bee+ 😉
http://shop.ebay.com/karollka83/m.html?_nkw=&_a...

kristiesk
11. aug 2010

Babulky, stale musim rozmýšlať nad tým bee-čkom, asi založím šporkasku a začnem naň šetriť 😀 😀 😀