Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ellysa
9. mar 2011

@bebel a aké madlo máš na bee ???

barbora87
9. mar 2011

@bebel a to ako sa tam pripevni?a kde to kupim?a kolko stoji?to je uplne supiiiis 🙂

zajo79
9. mar 2011

@barbora87 normalne cez eshopy, madlo na chicco multiway, to predavaju zvlast. na bee stare islo, na nove bee+ vraj ide tazsie.. ale to uz povedia baby co maju bee+

bejby29
9. mar 2011

@bebel aj mna by zaujimalo 😉 Budem sa trosku opicit 😉 😉

danulavo
9. mar 2011

By mě zajímalo, proč bugaboo nevyrábí na bee madlo 😠 😠 😠 . Vždyť je o něj dost zájem - to fakt nechápu. Jinak tam prý jde dát to madlo na chicco multiway, ale na bee + se musí tak o 3 cm roztáhnout 😉 .

zajo79
9. mar 2011

@danulavo mne madlo nechybalo, ani malemu. je to len zvyk.

danulavo
9. mar 2011

@zajo79 já zatím nevím, zda mi bude madlo chybět. Já to myslela tak všeobecně 😉 . Prostě je to taková obvyklá věc 😕 a když vidím na netu, kolik mamin se na to ptá 😲 .

petrasafr
9. mar 2011

@zajo79 Taky mi madlo nechybí 😀 Máme ho u Cameleona rozbité a čekáme na nové a už jsem si zvykla jezdit bez něj 😀

misha82
9. mar 2011

Holky, viklá se vám u Cameleona rukojeť nebo je úplně napevno?

petrasafr
10. mar 2011

@misha82 Viklá se všem 😀

zajo79
10. mar 2011

na vsetkych kocikoch kde je prehadzovatelna rucka sa to zvykne casom tak urobit..

ja budem moct povedat, az ked bude kocik doma.

zebricka23
10. mar 2011

@zajo79 aj od novoty je to tak 🙂

zajo79
10. mar 2011

kazdy kocik to ma, ked sa prehadzuje rucka.

andrejo
10. mar 2011

Ahojte! Vcera vecer sme pozerali nejaky sportovy kocik. Mame momentalne Stokke Xplory a je fajn, no hladame nieco na dovolenku a take to obcasne vozenie. Manzelku Zaujal Quinny Zapp Xtra no mna viac zaujal Bugaboo Bee. Ma Bee niekto z vas a co mi k nemu viete napisat? Co treba dokupovat k zakladnemu vybaveniu kocika a kde v BA a okoli ho predavaju? Zvlada aj prechadzlu po roznych povrchoch?

barbora87
10. mar 2011

@andrejo ja som 2tyzdne stastnou majitelkou bugaboo bee+ a mozem len odporucit...je to moj 6kocik (a to ma drobec 10tyzdnov) a parada!!!super sa s nim naraba,drobec sa tam citi perfektne,velky kosik,sedacka sa da nastavit a otocit no parada...a co sa tyka jazdenia tak som s nim jazdila len po meste ale cez kolaje elektricky pohoda no fakt parada...ja som kupila kocik,striesku,fusak (paradne tam sadne,je podla mna teply,teda mne v meste myslim bude stacit) a drziak na pitie
V ba neviem kde ho maju ale vo viedni v scs v lutz,babyone,potom donauzentrum kika a mariahilferstr leiner

leishmania
10. mar 2011

@barbora87 to si jako prosim ta stihla 6 kocikov 😀 😀
@andrejo v ba neviem o tom zeby ho predavali, maly ma o 2 dni 3 mesiace a jazdim s nim po meste a super, v pohode ho znesem a vynesiem 2 poschodia aj s malym vnutri lebo nemame vytah, a nejake bezne nerovnosti zvlada, aj ked cameleon je maksi, ale podla mna super kocik zatial mi na nom nic nechyba

barbora87
10. mar 2011

@leishmania no2som predala a4mam doma 🙂)) ale myslim ze bee fakt zodloveda tomu co ocakavam...a moj slonik sa tam citi super len tolko nechrni lebo vsetko pozoruje...

mexxi
10. mar 2011

@misha82 Jo jo vyklá a ptala jsem se na to přímo v obchodě,když jsem bugaboo kupovala v AnněViktorii a je to vlastnost kočárku.Což mě také velmi udivilo.Mě zase velmi zaráží že po třech měsících ježdění máme tak opotřebované přední kolečka,to se nelíbí mě. 🙂

barboramarek
10. mar 2011

@andrejo no tak aj mam bee plus, mala ma 20 mesiacov, splna vsetko co som potrebovala 🙂 az na tu cenu 😠
ale inac super, ja ho mam ako jediny kocik, ale musim povedat ze uplne staci, a to v kociku spava a chodime dennodenne na prechadzky. je trosku tvrdsi ale urcite nie viac ako ostatne golface alebo concord a jane, okrem nafukovacich kolies, kedze tie viac tlmia. ale inac super, priestranny super ovladatelny, je trosku otvorenejsi v porovnani s inymy ale super. ja by som asi keby som ho mala skor dokupila fusak ale takto dokupujem uz len vlozku, nie original, ale oplati sa aj slnecna stieska ta strieborna, je dlhsia a v lete super tieni, teda si myslim 😉

misha82
10. mar 2011

@brendda Manžel to ještě neví 😀 Má soustředění s repre týmem a já tady zatím vytvářím psí kusy 😀 Čekám na jeho vemi dobré rozpoložení, myslím, že každým dnem mu to přes telefon oznámím 😀
Jé, tak to jste mě holky potěšily. Koupila je Cameleona z druhé ruky a myslela jsem, že je to opotřebováním... Tak to jsem fakt moc ráda 🙂 Jinak už máme toho krasavce doma a jsem nadšená, jen s ním ještě neumím, tak se učím 🙂

bejby29
10. mar 2011

@misha82 ja ked som tu chodila este v roku 2008 a mala svoje prve bugaboo bola tu o tom tema, preco sa to "vikla"

https://www.youtube.com/watch?v=HGIR5iXN4nw


Robi to kazdemu, suvisi to s terenom - tu je vysvetlenie od jedneho predajcu ( It does that so the carriage doesn't absorb the shocks of the road.)

leelo
10. mar 2011

jasne, to "viklanie" suvisi s celkovym odpruzenim kocika. vsimnite si to napr. ked ho tlacite po strmejsom briezku. alebo ked ho tahate s vysunutou teleskopickou ruckou po tom mini vyjazde napr. do obchodu. vtedy to ma vzdy svoje opodstatnenie.
je to dalsia vlastnost bgb, ktora ho odlisuje od inych tvrdych tankostrojov a robi ho este viac user-friendly 😉

bejby29
10. mar 2011

@leelo presne tak to je 😉
Baby, Bugaboo robi teraz sutaz na FB http://apps.facebook.com/contestshq/contests/97... tak sa prihlaste 😉 😉
@bebel - ty sa prihlas, myslim ze ty mas vzdy tie kociky a deticky tak krasne "vystajlovane" 😉 😉

tessie
10. mar 2011

Ahojte, tak to som rada, že to všetkým "viklá", ja si tiež plním sen pri druhom dieťati, Cameleona už máme doma a zdalo sa mi, že to je chyba a idem to reklamovať... takže nemusím 🙂 🙂 🙂

andrejo
11. mar 2011

dakujem vsetkym za rady. Doma u nas prebieha kazdy vecer diskusia Bee+ vs. Zapp Xtra tak uvidime ako to cele dopadne.

zajo79
11. mar 2011

@andrejo jednoznacne bee+

andrejo
11. mar 2011

@zajo79 no to uvidime ci presvedcim manzelku 🙂 ja som za bee+ ona za zapp xtra

leelo
11. mar 2011

@andrejo 🙂 zlati ste. no quinny by som s bee az tak velmi neporovnavala, uz len kvoli tym golfkovym ruckam. a ani kvoli cene. u nas ide zapp xtra za 200e a bee+ za cca 600

barboramarek
11. mar 2011

@andrejo jezisi urcite bee plus, ja som to tiez riesila ale v reale je to neporovnatelne 😉