Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ellysa
12. okt 2010

ahojte, mám otázku na starom bee tiež šla sedačka do oboch smerov? a čo myslíte oplatí sa kúpiť nový-starý bee za 350 EUR, alebo radšej dosporiť na nový?

darica
12. okt 2010

@ellysa ahoj, já jsem koupila starší bee a jsem spokojená. Ta cena je určitě zajímavá. Sedačka otočit jde a jde také složit v obou směrech. Záleží ale na velikosti dítěte. Hlavní rozdíl je, alespoň myslím, že nové bee je širší a také vyšší. Moje holčička je drobná a tak jsem šla do staršího typu. Taky jsem kupovala levnější. Cena mé rozhodování hodně ovlivnila. Zdravím darica

darica
13. okt 2010

Chtěla bych se zeptat, jestli fusak bugaboo pasuje i do kočárku bugaboo bee. Děkuji za odpověď.

zebricka23
14. okt 2010

ahojte,tak ja som uz objednala bugaboo cameleon sedy + ruzovy...platila som to v utorok paypalom...tak som zvedava kedy to pride...zatial mi odtial neprisla ziadna info,iba pri platbe..a potvrdzujuci mail objednavky..... 😒

klariks
14. okt 2010

Prodávám potah na sedačku na Cameleon canvas off white - zcela nová, nepouřitá a kryt hlubokého lůžka(ten má drobnou vadu, ale určitě se najde někdo, komu to nebude vadit, nebo kdo si to sám opraví - cenu tomu přizpůsobím samozřejmě) - víc napíšu do IP. Máte li zájem, neváhejte mne kontaktovat. Hezký den 🙂

face
14. okt 2010

@zebricka23 A kde jste objednávala? Na babytrader? Tam to vychází teď asi nejlevněji, já jsem loni to Bee objednávala na babycare, také jsem platila paypalem, už si nevzpomínám, jak rychle se ozvali, ale dost brzy, protože kočár přišel za 4 pracovní dny po zaplacení. A pořád jsem dostávala mailem info, v jakém stavu je objednávka. Také se chystám na stejnou barevnou kombinaci 🙂 a nevím, kde objednat, na tom babytrader to vychází s poštou asi o 30euro levněji. Tak snad se vám brzy ozvou a kočárek bude brzy doma 🙂

face
14. okt 2010

@zebricka23 ještě mě napadá, objednávala jste i nějaké doplňky ke kočárku? Já ještě zvažuji bílý bgb fusak. Mám růžový lodger, tak že bych měla na střídačku, ale nevím, jestli to není zbytečné 🙂

zebricka23
14. okt 2010

@face ahoj,no akurat som kukla mail a pisali ze to poslali.....aj mi hodili link,ze mozem pozerat kde sa prave balik nachadza....tak hadam dorazi v poriadku.....nie neobjednavala som ziadne doplnky....
adaptery,drziak na flasu mam...tasku tiez.....fusak som chcela najskor original...aleteraz som kupila len nejaky obycko a original az do sportaku 🙂
a objednavala som cez babytrader.eu

face
14. okt 2010

@zebricka23 Díky moc za info, tak asi objednám také tam 🙂 Kdyžtak pak písněte, za jak dlouho kočárek dorazil 🙂

darica
17. okt 2010

Ahoj, nemáte některá do kočárku bugaboo bee fusak elodie details? Je vhodný? Děkuji za odpověď.

kirchova
18. okt 2010

@darica Fusak bugaboo pasuje do chameleona a do bee plus,do starého bee musíte mít jiný,vyráběný přímo do bee

kristiesk
18. okt 2010

ajojte...musím sa s vami podeliť o super skúsenosť...ja som kočík kupovala asi pred rokom a pol cez babytrader, prišiel do 5 dní, bola som veľmi spokojná, ešte aj darček nám poslali..a teraz sa nám pokazilo vysúvanie rukoväte, tak sme to nakamerovali, poslali im to a spolu s výrobným číslom a asi necelých 2 týždňov nám prišiel úplne nový podvozok...tak nakupovanie u nich odporúčam, ja mám len dobré skúsenosti 😉

mala_hodna
19. okt 2010

@darica máme staré bugaboo nee plus a fusak máme elodie details velvet a pasuje krásně 😉

petrasafr
20. okt 2010

Nemáte některá prosím na Cameleona fusak Aesthetic 3V1? Pasuje tam?

zebricka23
21. okt 2010

@face tak kocik bol doma do tyzdna 🙂 este som ho nerozbalila......asi v nedelu ho otestujem 🙂

face
21. okt 2010

@zebricka23 Tak to je super zpráva 🙂 Taky se už brzy chystám objednat a konečně jsem se definitivně rozhodla pro tu růžovo-šedou kombinaci 🙂 Tak pokud pak dáte fotky, moc ráda se podívám 🙂 Mějte se krásně 😎 Lucie

petrasafr
21. okt 2010

@face Růžová a šedá je nádherná kombinace! Kamarádka s ní jezdí a každý jí ho chválí! Na zimu si koupila boudičku červenou a červený fusak a tu růžovou si schová zase na léto 😀

zebricka23
21. okt 2010

@face sranda aj ja som Lucia...jasne ked ho poskladam,dodam aj foto ...myslim ze v nedelu by sa mi mohlo podarit 🙂

face
21. okt 2010

@zebricka23 tak to je dobrý, že jsme se tak shodly i v barevné kombinaci 🙂 A jestli se můžu zeptat, jak se bude holčička jmenovat? 😅

cayoo
24. okt 2010

ahojte, som rozhodnuta pre bugaboo cameleon ale na www.babytrader.eu maju len starsiu kolekciu. nevie mi niekto poradit kedy bude nova kolekcia 2011?alebo farby latok kde by som nasla?v meste som videla krasny fialovy ale nemozem to nikde najt. dakujem za radu.

face
24. okt 2010

@cayoo já myslím, že žádná nová kolekce není, ani na jejich oficiálních stránkách žádné info o nové kolekci není. Ale mohla jste vidět nějaký potah šitý třeba na zakázku, ty se prodávaj např. na mimibazaru. Jinak fialkový by se mi taky líbil 🙂

bebel
24. okt 2010

@face na facebooku robili cca 2 mesiace dozadu prieskum, aké nové farbené varianty by sme uvítali.
Ja som napr. lobovala za koralovú, limetkovú a purple. 😉
@cayoo daj si ušiť návleky 🙂

face
26. okt 2010

@bebel jé tak limetková by se mi líbila 😎 bylo by to super, kdyby udělali příští rok nějaké nové barvičky 😉

petrasafr
26. okt 2010

Jééé mně by se líbila nějaká krásná zelená nebo tyrkysová! Nebo nějaká proužkovaná 😀 Ale myslím, že novinka bude Donkey, že nové barvičky nebudou 😉 Kamarádka si nechala natisknout na bílou látku bugatky, které jsou na tričkách v aktuální kolekci Nextu, už má látku i naimpregnovanou, aby nepropouštěla vodu, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat!!! Ale autíčka nádherný 😀

henri001
26. okt 2010

...babule asi sa opakuje tato otazka casto, ale mate niekoho naozaj overenho kto u nas alebo v cechach sije navleky ? ...ja s auz neviem toho donkieho dockat ...skusim objednat z us na jar 😕 dovtedy kupim chameleona oranzovoruzoveho 😀 😀

froschka
26. okt 2010

babulky jedna otazocka, ake mate skusenosti s tymto kocikom v zime? nie su tie predne koliesk amoc mini??? da sa nim dobre manipulovat?
mam moznost kupit pouzity v super stave tak ma to laka, len nechcem stavit iba mna dizajn a modu ale aj na pohodlie
vdakaaaa

bebel
26. okt 2010

@froschka na sneh a terén sú zvlášť dokúpiteľné snežné kolesá. Tie ovšem nie sú otáčavé, tak sa s kočíkom celkovo horšie manipuluje. Viď naše foto https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bebel/album/...

bebel
26. okt 2010

@henri001 ja idem využiť Marínu z mmb....látku si kúpim sama. Som zvedavá ako to vypáli. 😉

k.a.t.k.a.
27. okt 2010

@bebel a aky druh latky ideš kupovať? tiež mam v plane využiť, krajčírku zo sídliska 😅 nevidím na tom nič zložité 😉