Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mycats
4. jún 2012

@andrea999 jj, sedi. horu na tom fusaciku je taky vacok a ten sa natiahne na sedadlo, plus to ma dve take snutky po bokoch na golfky, ale pri bee nie je potrebne 🙂
a rozopina sa celkom na dva kusy, takze sa da pouzivat aj ako podlozka do kocika na jesen.
je to super pre tych, ktori maju sikovne dieta ako ja, ze deku vysupne z kocika 😀 😀
toto nevysupne 😀 a je v tom aj teplejsie ako pod dekou, lebo je to uzatvorene

andrea999
4. jún 2012

@mycats ďakujem...sa mi lúbi,idem ho pokukať,kde ho majú..ani ja nemám rada deky..teda okrem
missoni,ale tú malá ešte nevyšupne,má len 2 a pol mesiaca 😀 😀

mycats
4. jún 2012

@andrea999 😀 😀 ja mam dvojrocneho a uz mi par diek uslo z kocika, tak mam radsej nieco taketo 😀 uviazane a zazipsovane 😀

jaanka3
5. jún 2012

baby mna uz ide picnut!!!!!! jaaaaaj neviem sa rozhodnut... bee, bee+ ,brio, alebo sola.... aaaaaaaaaaaa

ivett
5. jún 2012

@jaanka3 bee+ rozhodně a nebo brio 😉 solu jsem viděla v obchodě a nic moc teda...

leishmania
5. jún 2012

@jaanka3 bee+, brio je podla mna zbytocne velke ked mala bude mat rok, mne sa paci aj sola ale beecko jazdi 100x lepsie, sola mi dosla taka tazkopadnesia...

boska79
5. jún 2012

@jaanka3 aky kocik mas?

jaanka3
5. jún 2012

@boska79 ivi cameleona ,
@leishmania
@ivett ja som uz kocikovala aj Solu, celkom sa mi paci, ale u bee+ sa bojim toho vybrovania

pallacinka
5. jún 2012

@jaanka3 Zalezi, ci mas este iny kocik a co od kocika ocakavas. Kamaratka nahradila solu bee+ a olutovala, my mame brio a bee+ a momentalne vyuzivame iba brio, je skoro rovnako skladne a sikovne ako bee a pritom komfort pre dietatko je neporovnatelny.

leishmania
5. jún 2012

@pallacinka ja som malabrio, mam beeplus a brio sa mi zdalo o dooost neskladnejsie 😕

jaanka3
5. jún 2012

@pallacinka hlavne chcm co najskladnejsi kocik.. kedze mam cameleona. tento kocik potrebujem hlavne ,,do auta" kedze s malu stale niekde lietam a nemam uz nervy na skladanie cameleona.. inak by som ho nemenila.. je vynikajuci

boska79
5. jún 2012

@jaanka3 tak ked mas cameleona, tak potrebujes maly sikovny kocik, bee plus.

Mat aj cameleona aj brio - naco dva velke kociky?

andrea999
5. jún 2012

@jaanka3 ideálna kombinácia: cameleon a bee+ 🙂 aj ja to tak mám 😎

pallacinka
5. jún 2012

@leishmania Ja medzi nimi az taky velky rozdiel nevidim, ked ideme autom tak neriesime, ktore vezmeme, rovnako lahko sa skladaju a rozkladaju a auto mame velke, takze miesto riesit nemusime (aj ked ani v tomto podla mna medzi nimi velky rozdiel nie je).

jaanka3
5. jún 2012

asi hej, ale nemate problemi s tym vybrovanim?
@andrea999
@boska79 ty teda nie, tusim mas brio, co?

jaanka3
5. jún 2012

mne sa aj stare bee paci, aj ta strieska. viacej chrani pred slnkom

andrea999
5. jún 2012

@jaanka3 mám all black asi dva týždne,takže zatiaľ je ok,uvidím čo bude neskor...

lilla244
5. jún 2012

@jaanka3 ja mam cameleona a baby jogger city mini a neviem si vynachvalit
dlho sa mi BJ nepacil,ale je to jedna sikovna masina 😀

jaanka3
5. jún 2012

@lilla244 pokukam 🙂

boska79
5. jún 2012

@jaanka3 eee.. boli sme na donovaloch, chceme chodit kazdy vikend vyletovat po Slovensku, aj na par dni dat oravu a liptov.... tak som to v poslednu moznu chvilu zmenila na bjc elite..najvac potrebujeme teraz kocik co prejde vsetko a nestoji v kazdej jame ako plusko.. a ked nebudeme tolko vyletovat a budeme chodit len po meste dokupim beecko. Este som si vymyslela britsku modru cicu, maciatka by mali byt o par mesiacov, mam naco setrit...lebo nas tata odmietol dat na macku prachy, tak ho prekvapime 😀 😀

boska79
5. jún 2012

@jaanka3 tehula ho ma 😉

tehula
5. jún 2012

@jaanka3 aj ja mam bjmc4 a spokojnost, o skladani ani nevravim a strecha je bozska

mycats
5. jún 2012

@jaanka3 ja mam stokke + bee+ a podla mna super dvojka 😀 😀 bee+ je maly, lahky, skladny, sikovny. podla mna idealne riesenie k nejakemu sportaciku na cestovanie 😀

yashmin
5. jún 2012

tak vcera sme boli v Prahe zobrat BEE-cko + sa tesim lebo sme zohnali aj minulorocnu limitovanu striesku /takze dalsi kocik do zbierky/

dastien
5. jún 2012

@jaanka3 sestra mala solu a sprostejsi kociar som v zivote nevidela.strasneeee.za chvilku ho hned aj predala.

jaanka3
5. jún 2012

@yashmin a to si brala novy?

jaanka3
5. jún 2012

@dastien dakujem 🙂

yashmin
5. jún 2012

@jaanka3 samozrejme 🙂

bebel
6. jún 2012

Určite ste si všimli od septembra vyjde do predaja 3. generácia BGB cameleona 🙂
Má úplne iné predné kolieska 😉 http://www.bugaboo.com/bugaboo-cameleon3

monlu
6. jún 2012

kocky pls, ked lietate s Bee+ ako ho balite do lietadla? nemam totizto na neho BGB tasku..