Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lia
10. júl 2009

pekna zbierka kocikov 😀

bebel
10. júl 2009

🙂 Hej, nechcelo sa mi to riešiť až budem veľké bandero, a budem mať, čo robiť so sebou ....do toho kopec roboty, Bruno v škôlke od septembra....a domácnosť.
Nemám už toľko voľného času, ako keď som čakala prvé.
Človek až postupne zistí, na čo ich potrebuje , kde sa s nimi pohybuje...koľko x ich skladá, rozkladá, prenáša, ako sa obsluhujú, čistia....či v nich dieťa nevreští.....a pod. 😎

lia
10. júl 2009

kde si kupovala??

bebel
10. júl 2009

Kúpila som ho ešte rok v záruke aj s papiermi od 1 baby v BA, čo to kupovala v Prahe u AnnaViktorie?
Páčil sa mi a bola som lenivá vybehnúť do Viedne a vyšlo ma to aj za prijateľnú sumu
🙂

lul
10. júl 2009

a neviete, ake ceny su v rakusku?

gingerlady
10. júl 2009

tak ja jsem ted objednala denim pres ebay.de, ale neni k tomu kosik 😖 PF je taky nadherny, ale to bych musela sehnat i vanicku.....zatim mame jen deku Juliuse.
kalista: odkud jsi objednavala potahy?

kalista
10. júl 2009

ginger/tak rôzne. niektore su second hand, niektore z Rakuska, z Holandska, ...a farby mam: flis- cierna, zelena, orange, canvas: PF, ruyova, cervena a denim. zaklad mam v denim- len sportovu cast a ciernej 😝

monaa
13. júl 2009

Tak jsem včera neodolala a zkoušela bečko na mého téměř tříletého žížalku a super se vešel, jen bych dala stříšku výš, tu má sice i v Cameleonu tak tak, ale tady je o fous určitě níž, ty postranice se opravdu roztáhnou a dokonce byl z kočárku nadšený a chtěl pořát zkoušet růžový 😉 😀 😀 Lituji že jsem si ho loni nekoupila ☹ , stále sem tam jezdíme kočárkem, hlavně dost výletíme

martinano
13. júl 2009

ahojte poradte prosim,chcem vymenit svoje kociky za becko, maly ma 19mesiacov zajtra, obcas mi este zaspi v kociku vojde sa mi tam?sme v zahranici maju ho tu v obchode dokonca boli v akcii,ale som to prepasla, kym som sa spamatala bolo po akcii, ani teraz nevychadzaju zle cenovo.neviem sa stale rozhonut uz vymyslam asi 2mesiace, prosim poradte, dakujem

lul
13. júl 2009

martinano - nechaj dieta, nech si ho vyskusa, ci sa don zmesti 😉 ak ano, tak neni co riesit 😉

hanka23
13. júl 2009

Od jakého věku se dá používat Beečko jako jediný kočárek (ve větším městě)? Kdo máte Cameleon i Bee - je mezi nimi velký rozdíl váhový a velikostní? Díky Hanka

martinano
13. júl 2009

lul dik no zmestit zmesti,ale neviem co to bude neskor,no uvidim,este pospekulujem

tin.tinka
15. júl 2009

Ahojte 🙂 .

Pisala som na SOI, aby som zistila viac info k ich oznamu
http://www.soi.sk/sk/Nebezpecne-vyrobky/Jednotn...

Dostala som takuto odpoved: Na základe vykonaných testov hodnotenia bezpečnosti bolo zistené, že pri používaní brzdy kočíka niekedy nedochádza k jej aktivácii na oboch stranách súčasne. Vzhľadom k tomu, že brzdový systém kočíka je založený na vzájomnej harmónii rozličných častí, pôsobením špiny, prachu, piesku, vlhkosti, času, hmotnosti, sklonu a tlaku môže dôjsť k opotrebovaniu systému, čo vedie k občasnému zlyhaniu brzdy na jednej strane kočíka. Účinky opotrebovania brzdového systému sú badateľné približne po 20-tich týždňoch od začatia používania kočíka.

Takze sa ten oznam tykal problemu s brzdami a jeho zverejnenie poziadal vyrobca. Predpokladam, ze doplnok, ktory som dostala k brzdam zabezpeci ich bezpecne fungovanie. http://www.bugaboo.com/extra/service/bee_brake/...

Zatial mi brzdy funguju, dufam ze aj budu 😵 .

peppapig
15. júl 2009

tin.tinka, presne to jsem si myslela, kdyz nekdo poslal link na SOI o bezpecnosti Bee. Vyrobce samozrejme vadu odstranil a strasi Beecka dostali extra brzdy, tak si myslim, ze SOI by to mel na svem webu napsat apod.

dianauher
20. júl 2009

ahojte, tak dnes mi KONECNE dorazil objednany BEE 😵 😵 😵 ...z holandska...sice po 29.dnoch od objednavky, ale akurat nacas, lebo zajtra rano vyrazame na dovcu...je super a ta zlta sa mi veeeeelmi paaaaaci!!!! tak vam vsetkym este raz dakujem za vase rady a nazory, ktorymi ste mi pomohli sa rozhodnut 😉 a zelam KRASNE SLNECNE LETO 😎

lia
21. júl 2009

ahojte 🙂
ja by som aj riskla nakup z babytrader,ale co ked sa s nim nieco stane??kupovali ste niekto cameleon z holandska??

kk13
21. júl 2009

Ahojky!
Holky nechcete někdo fleecový potah na Cameleona černý???
úplně nový, koupený v Babyparku?
Nakonec jsem musela objednat novou barvu, protože kočárek byl celý černý.....a doma to moc neprošlo.....
ale vypadal moc pěkně....
Cena dohodou!!!! 🙂

lul
27. júl 2009

ahojky, kde v BA si mozem nazivo pozriet a vyskusat bgb cameleon? v ktorych obchodoch? hladala som na nete, ale nenasla som, len same inzeraty 😖 diky

zajo79
27. júl 2009

bol v predeti.sk ale uz s nim skoncili...

lul
28. júl 2009

ok, ale kde ho maju?

dianauher
28. júl 2009

v predajni PRE DETI na Kosickej 37 v BA este maju par kusov, ktore dopredavaju...aj s doplnkami...za akciovu cenu...

romaroma
28. júl 2009

v čechách, v rakúsku, veľa maminiek v bratislave.

imiska24
29. júl 2009

Ahoj holky,nevíte jak dlouho se čeká na Bugaboo?
Je to můj sen BB Cameleon,myslím že je naprosto úžasnej.
Kočárek bych chtěla objednat tak okolo 30týdne? 🙂

lul
29. júl 2009

imiska - ja si myslim, ze sa moc nenacakas, staci si vybrat farbu (ak maju na sklade) a objednat. pre istotu tak asi mesiac dopredu, viac podla mna nie.

aj ja som bola nadsena z bgb cameleona, ale uz ma to preslo a myslim si, ze v tej cenovej kategorii su aj lepsie kociky 😉

milik75
29. júl 2009

Ja mam bogaboo uz 2 roky a je super!! V Phe jsem ho objednavala asi 2mes predem v Babyparku na Cernem Moste. Dedoporucovali mi fleec, protoze vybledne a spatne se cisti. Takze mam latku a ta cisti se bajecne. Musim zaklepat, ze zatim zadna reklamace a kocarek je porad jako novy...a to s nim jezdim kilometry! Uzasne lehkej, pohodlnej, flexibilni...proste investice se nekdy opravdu vyplati. Ted cekame druhe mimi a novy si porizovat nebudu, jen mozna nektere doplnky.

lul
29. júl 2009

milik - a nevadi ti/babu, ze sa sportak neda sklopit do uplneho lahu?

lia
29. júl 2009

ahojte,

chcem sa vas spytat,tie co mate bgb cameleona,co vsetko je v cene kocika??
dakujem

denkolc
31. júl 2009

Lia, to asi závisí, že odkiaľ ho máš, nie? Ja som našla na nete len toto:
http://www.predeti.sk/?idmenu=770

Ale ja budem mať ten kočík z USA od švagrinej, takže chcem skočiť do tohto obchodu, či majú nejaké doplnky....ak nie, musím pokukať, kde to bude najvýhodnejšie pokúpiť....

xzaje01
31. júl 2009

Lia, melo by tam byt: podvozek, hluboka korbicka, sedacka sportaku, taska pod kocarek, kryt proti desti a sit proti hmyzu. Pri koupi si vybiras barevnou kombinaci a tu vrchni cast latek dostanes v separatni krabicce.

Ja bych se chtela zeptat maminek, co mate cameleona, kdy jste detatku prehodili hlubokou korbicku na sedatko? Nas maly nam silene rychle roste a uz ve 3m ma tu hlubokou tak akorat. Obavam se, ze do 6m urcite nevydrzi a pak taky se mi zda, ze se cim dal vic chce koukat z kocarku ven, coz v te hluboke dost dobre nejde.. Nechci ho do sedacky prehazovat tedka, ale treba ve 4,5 - 5 mesicich? Jeste se na to zeptam pediatricky, ale co si o tom myslite vy? Moc diky! 😉

hanka23
31. júl 2009

Já jsem přendávala korbičku za sporťák asi v 8 měsících, a to ne kvůli velikosti korbičky, ještě by se tam dcera vešla, ale protože už chtěla koukat ven.
Neboj, ony ty děti rostou nejvíc ze začátku, pak se růst trochu zastaví. Na sporťák bych nespěchala, já jsem čekala, až se mi holčička bude aspoň plaziit a bude mít záda více zpevněná...