Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

katuska26
16. dec 2011

@jeana presne aj ja som teraz medzi concordom ale fusion a bugaboo a BGB vyhral 100 bodov.. 😉

tanija133
16. dec 2011

@katuska26 Ahoj, chccem ti povedat moj nazor na tieto kociky , pouzivala som aj Cameleon,Bee a Concord Fusion mam.....dizajn Bugaboo 100 bodov aj Cam a Bee..Cam je sportovejsi , vacsi, viac do terenu, ale mne vadilo skladanie na 2 casti, a niekedy aj to korytko.....korytko je fajn do roka, neviem ako ci je tvoje mimi zvyknute na korytko....nikdy tam nebude na rovnom...ale je to o zvyku dietata.....ale je super, velka vyhoda je aj to ze sa da otacat sedacka aj rucka... Bee je mensi kocik ,golfkoveho typu, ale nieco viac ako golfky, taky kocik dizajnovy do mesta, nie je to koryko, babo tam moze spat na rovnom, ja ho mam a milujem ho , ale mam ho ako kocik ako cilso 2, na nakupy, na kratky rychle presuny, do lesa alebo terenu by som s nim nesla.....A tiez sa da otacat,.. zda sa byt maly, ale je velky, aj dlhy aj siroky.....A FUsion, je velky, priestranny, aj vo fusaku a bundicke ma mimi stale vela miesta, nie je taky dizajn super ako BGB,ale tiez nevyzera zle.... ale je velmi prakticky , neotaca sa sedacka, strieska je trosku kratka a nezakryje poriadne babo v zime.......A vsetky 3 kociky sa karuju straaasne dobre........ 🙂 Takze ja osm si vyskusala aj Cam , je super....ale terza jazdim s Concordom v zime a na nakupy a potesenie Bee plus.... 😉

katuska26
16. dec 2011

@tanija133 ďakujem ti krásne za rozpísanie my práveže máme teraz korýtkový systém nie plne využívaný lebo mne spáva v kočíku na balkone ešte v hlbokej časti 😀 , len pomaly prechádzame na športový, tak ktorý mi odporúčas aj na zimu BGB cameleon či concord???

tanija133
16. dec 2011

@katuska26 Asi nakoniec Cam, lebo tvoja malinka je este mala, a treba na nu este vidiet, kedze Cam ma otocnu sedacku , a concord nie( to mi veeelmi vadilo) a ma aj lepsiu striesku, nepada a viac uzavrie babo, aby mu nefukalo....len to korytko ci Vam bude vyhovoat..... 😉

katuska26
16. dec 2011

@tanija133 ahaa a aký cam ten som teeda vôbec neuvažovala 😕 mne sa hrozne ten bugaboo páči,,, my máme korýtkový a presne chcem otočnú vaničku nakoľko aj pri prvej mi to chýbalo.... kým je maličká musí byť 😉 však to že ten concord nemá otočnu vaničku a nechcem 4 kočíky....jeden a poriadny, daj mi nejaký link kludne aj IP aby sme nekecali o inom 😉 😉 dííkes 🙂

kilian
16. dec 2011

@katuska26 @tanija133 mysli,bgb cameleon-skratka cam 😉

tanija133
16. dec 2011

@katuska26 mas IP 😉

katuska26
16. dec 2011

@kilian už som pochopila 😀 😀 😀 a ja stále v tom že značka kočíka Cam a ja že ako k nemu došla že mi ten odporúča 😝 hups zase som o niečo múdrejšia 😅
@tanija133 😵 ďakujem 😵

lodgermaniacka
16. dec 2011

@katuska26 @tanija133 podla mna je korytkovy kočík od 5-6m ked ide dieťatko do šporťaku najlepšie riešenie, nepada do strany, tak ako mi maly padal v teutonii, v cameleone mal super polohu a mala som ho v strednej polohe, čiže videl a pritom nesedel, bol takto niekolko mesiacov, ten sed je už potom pre väčšie deti, ma prehadzovaciu ručku, tak som ju podla slnka preklapala, nemusela som otačať celu sedačku, ked je ručka naopak ide sa ťažšie, ale je to len zvyk 😉 a zimne kolesa prešli aj uplne hlboky sneh 😉 🙂

tanija133
16. dec 2011

@lodgermaniacka Tak, tak, je to pravda...ze korytkove typy su na prechod naj...mne sa v Concorde aj v Bee tiez smykal...ale uz sme dorastli a uz som na to zabudla.... 😉
@katuska26

asimon
19. dec 2011

Ahojte,prosim vas, ☹ viete mi v skratke popisat rozdiely medzi kocikom Cameleon a Bee...myslim vlastnosti,cena...Dakujem

asimon
19. dec 2011

Mal tam byt smejuci sa smajlik... 😉

deyana
19. dec 2011

@asimon tak asi hlavní rozdíl, že Beečko je spíš golfový kočárek, vhodný do města, a Cam je takový robustnější, i do terénu.. zase na Bee se mi líbí že se dá polohovat do úplného lehu, a samozřejmě vzhled, ale to je asi tak všechno, pro nás prostě není, máme v bydlišti celkem terén, tak jsme zvolili Cam a neměnila bych 😉
Cam je podstatně dražší, ale zase už s korbičkou, myslím že na Beečko se dokupuje vložná taška zvlášť.

asimon
19. dec 2011

@deyana dakujem za oodpoved...ja rozmyslam nad nejakym sportovym kocikom na leto do mesta a sikovnym do auta...ten cameleon sa da asi kupit len sportovy,vsak...?

deyana
19. dec 2011

@asimon myslím, že určitě dá 😉 ale pokud jen na léto a do města, tak je asi lepší bee, pročti si pár stránek dozadu, holky psaly že se viklají kolečka občas.. ale jinak je fajn, i u nás ve městě jsem ho už viděla a to zrovna na takové kočárky tu terén není, všude kočičí hlavy, tak ty golfové kočárky děsně rachtají, ale bee nevím..

lodgermaniacka
19. dec 2011

@asimon cameleon sa predava len s vaničkou, ked najdeš niekde bez vaničky, je to len bazarove a bud vaničku zničili, alebo stratili, alebo neviem čo, ale bez vaničky novy cameleon nekupiš 😉

ivett
19. dec 2011

@asimon já měla oboje, teda Bee mám stále a jak píše deyana, je to spíše golfový kočárek...je teda podle mě super odpružený, jezdím s ním i na "kočičích hlavách" a podobných dlažebních kostkách a nemá s tím problém, nerachtá rozhodně tak jak klasické golfáče, je prostorný, má hodně dlouhou zádovou opěrku, dá se otočit do obou směrů, je lehoučky, super skladný, designově krásný a zajímavý, mě se kolečka třeba neviklají, ale já mám klasické Bee, ne Bee+, tam prý problémy s kolečky je...Koš má Bee taky dost prostorný na to, že jsou to golfky, střech super kryje, záda se dají polohovat zvlášť, ne jak u Cameleona, který je jako korýtko, což mě osobně nevyhovovalo, proto jsem ho prodala...Tukojeť má vysunovací a jde docela vysoko, takže i pro vyšší lidi bez problému...
určitě bych si ho ale nepořídila jen jako jediný kočár, na "hlavní" ježdění mám jiný a Bee mám fakt jako golfky do shoppinu, do města na rychlé pochůzky, k doktorům apod., dcear teď začla chodit, takže v létě budu jezdit už jen převážně s Bee, ať netahám na procházky velký kočár...
S hl. lůžkem je to jak píše lodgermaniacka, origoš nový kočár bez hl. lůžka nekoupíš, na bazarech už jo...

asimon
19. dec 2011

@deyana
@lodgermaniacka
@ivett dakujem baby za rady...ja mam teraz concord neo aj hlboky aj sportovy a trojmesacnu babulu v nom...len ako som pisala,chcem nejaky kocik do auta a mesta...a paci sa mi teda asi ten bee...s ruzovou strieskou...a este...kde sa daju kupit tie rozne farebne striesky nan?

ivett
19. dec 2011

@asimon pokud chceš novou, tak v obchodech, kde se BGB prodává, nebo i přes zahraniční eshopy a pokud ti nevadí použitá, tak na MMB.cz i .sk se jich pár prodává určitě taky, případně je možno nechat si u šikovných paní přímo stříšku ušít dle vlastních představ 😉

mici111
19. dec 2011

kocky, co sa stalo s bazarom??? este rano tam bolo vyse 40 inzeratov na bugaboo rozne a teraz len 16??? 😕 😕 😕

mici111
19. dec 2011

no to je divne, teraz pozeram a uz je to tak ako rano 😕

tanija133
19. dec 2011

@asimon ked chces kocik do mesta a na leto , lahky , krasny a dizajnovy, tak Bee plus....ja mam velky sportak a Beecko mam ako druhy kocik na take tie rychle presuny, nakupy a tak...Striesky sa daju kupit aj tu na bazariku alebo na zahranicnych e shopoch.... napr... http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-accessories-... , alebo aj jedna kocka tu na SK ich predava cez net....ale su troska drahsie ako tie zo zahranicnych....

asimon
20. dec 2011

@tanija133 dakujem urcite si ten bee plus kupim....a nahodou nemecku stranku na predaj striesok nepoznate...mam tam svagrovcov...bolo by to lahsie...a striesky z bee pasuju aj na bee plus a opacne?

bebel
20. dec 2011

@asimon nie ...nepasujú.

tanija133
20. dec 2011

@asimon https://www.my-babyshop.de/suche/ergebnisse.htm... a ano, ako bebel pise, nepasuju....

lodgermaniacka
20. dec 2011

@asimon nove bee+ sa daju momentalne kupiť pod 500 eur, predavaju tam aj rôzne doplnky a pri nakupe nad určitu sumu vychadza ešte menej, nad 800 eur 5% zlava, nad 1500 eur 10%, oplatí sa dohodnuť aspon 2 babam na objednavku..

http://www.babytrader.eu/magento/strollers/buga...

http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-bee-c-34_106...

asimon
20. dec 2011

@tanija133
@bebel
@lodgermaniacka dakujem za odpovede...vidim,ze teme bgb fakt rozumiete a viete poradit....cenim si to... 😉

didakuku
20. dec 2011

ahojky, majitelky Bee+ prosím o radu....jak perete barevnou stříšku na kočárku? Ručně nebo v pračce na 30? Jednu jsem už prala, ale nepamatuju si jestli ručně nebo v pračce 😀 . děkuju

kilian
20. dec 2011

@didakuku ja som este neprala,ale budem urcite v pracke. 😝 😨

face
20. dec 2011

@didakuku Já je peru na 30 v pračce, ale bez aviváže a vždy v pohodě 🙂