Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

monunik
5. júl 2012

@yashmin děkuju za tip. Už mám objednanou celou sadu na bee a tak jsem zvědaá co přijde a jak to bude vypadat. Díky

mycats
5. júl 2012

@ela19 😵 😵

yashmin
5. júl 2012

@monunik a objednala si to u tej pani co som ti poslala link alebo u inej a aky si si dala spravit???? 😎 mne este pridu nejake veci na bee-cko a potom si este musim dat zaodiet cameleona tak teraz vymyslam ako to bude vyzetar 😀

mycats
6. júl 2012

Baby, neskusali ste niekto tuto podlozku do bee-cka? pripadne nejake foto 🙂

mycats
6. júl 2012

@mici111 🙂 prave pozeram a zvazujem tu istu pinkie podlozku 🙂 len si ju budem musiet nechat usit na chlapcensky sposob 🙂🙂 takze sedi super??? bez bocnic bude asi lepsia do bee-cka. 😵

mici111
6. júl 2012

@mycats ano sedi dobre, urcite bez bocnic..maju aj cisto gulickovu sa mi zda..

mycats
6. júl 2012

:@mici111 😀 len ja by som chcela zirafkovu k zltej strieske. ak je to vobec mozne. resp. idealne by bolo zirafka / zlta kombinacia 🙂

monunik
7. júl 2012

@yashmin jo jo u té cos tu dávala. Objednala jsem modrý nánožník a boudičku s vyšitýma kruhama Bugaboo tak jsem zvědavá. Podložku jsem kupovalana léto do Emitexu a taky super sedí no uvidím jak to bude komplet pak hodím foto.

drake
8. júl 2012

@mycats ja som ju mala v quinny buz,ale ked som kupila bee plus som ju predala,lebo mne tam teda nesla nejak dat cez pasy a nesedela mi 😔 a dala som si od nich urobit cisto ulickovu iba s maslickou a mala som aj deku a ta bola super 😉

ivett
8. júl 2012

@mycats já ji měla na prvním bee a seděla dobře, jen jsem si sama udělala průstřihy dole u sedáku na ty pásy, co jsou dole na zádech, ale když jim napíšeš, tak je myslím udělají už přímo oni...

yashmin
9. júl 2012

@monunik tak ked ti posle tak to sem hod som zvedava 😀

bebel
9. júl 2012

Ahojte, my sme testovali aj jazdu po piesku a veselá story sa nám udiala, keď si prišli komplet celá 1 nemecko česko talianska família otestovať, že vo vaničke s uv sieťkou bolo naozaj fresco 😝 😝 😝 😝 a že si dieťa neupečieme....

deyana
9. júl 2012

@bebel ahojky, můžu mít jen dotázek, kolik malý váží a měří? na to jak je maličký, tak se mi zdá, že je mu ta korbička skoro malá, a to jsem si dělala naděje že nám vydrží dlouho ☹

mycats
9. júl 2012

@ivett dakujem! 🙂

mycats
9. júl 2012

@drake ja som mala mat situ na mieru, ale tak problem je s mojou poziadavkou na vzor. 😝

bebel
9. júl 2012

@deyana malá má cca 7,5-8kg a cca 65cm. Miesta tam má megaveľa - vo vaničke by mohla byť v pohode až do roku a pohodlne , ale už je zvedavá a chce vidieť na okolité dianie , tak som akurát dnes vaňu prerobila na šporťák.

brendda
9. júl 2012

Ahoj holky,prosím vas,kde se dá v Praze sehnat to madlo Gesslein na Bee???Diky!!!

brendda
9. júl 2012

@bebel pekne fotky!!!!Utika to!!

deyana
9. júl 2012

@bebel jéé promiň já neumím číst, samozřejmě že holčička 🙂 tak děkuju za odpověď asi mě to zmátlo 🙂

jennyska
9. júl 2012

Ahoj všem! 🙂
Zapojte se do naší Velké letní soutěže o 4denní pobyt ve 4* hotelu Chopok!!!
Stačí jen odpovědět na tři základní otázky a vyhrát můžete třeba právě vy!

Více info a celá soutěž zde: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=39010393...

Hezký den,
Jennyska
Asmira team

drake
10. júl 2012

tak uz mam aj druhu deku 🙂

diamand
10. júl 2012

@drake super, ja som trosku opakovala a dala som si spravit tu prvu co si dala a uz ju aj mam - sikovne ruky mojej tety

drake
10. júl 2012

@diamand ano? aj presne take iste farby? hod foto

tanija133
10. júl 2012

@drake krasna deka a co kocik, videla som ho v bazariku, ides ho predat?

drake
10. júl 2012

@tanija133 hej hej chcem maclaren

tanija133
10. júl 2012

@drake super vyber, ja uz mam jeden....a rozmyslam nad dalsim, naozaj su dobre....Teraz mozno nesuhlasia milovnicky Bee, ale podla mna je lepsi ako Plusko....sklon sedadla, a o kolieskach ani nehovorim, strieska...A daju sa pekne kombinovat podlozky......AKy si kupis? XT ci Quest?

drake
10. júl 2012

@tanija133 tak tak som rovnakeho nazoru 😉 a nebojim sa to povedat 😀 😀 😀 😀

udem mat maclaren denim quest 2012 a podlozku tiez maclaren

tanija133
10. júl 2012

@drake tak vies, svojho casu sme aj my boli zamilovane do Bee Plus, ale teraz uz vieme, ze aj ine kociky su krasne, trendy, a kvalitne.... 😉 Denim 2012 je super, lebo ma uz tu dlhu striesku....

drake
10. júl 2012

@tanija133 ale vsak ano ja stale som,podla mna je to jeden z najkrajsich kocikov,ale nie najpohodlnejsich pre dieta

boska79
10. júl 2012

@drake ako kocik do mesta...v aute ho vozit....

A deka kraaaaasna 😵