Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kalista
5. máj 2009

kocky pre tie co tooolko zhanaju denimovu skip hopku
http://www.funkymoose.co.uk/index.php?main_page...
😎

lia
7. máj 2009

a nemala ste ani jedna problem??ja sa troska bojim taku drahu vec ako je kocik objednat.

lia
7. máj 2009

co hovorite na Joolz??

mari5
8. máj 2009

ahoj,já jsem fanoušek kočárku bugaboo je úžasný koupila jsem ho na ebay a je všechno ok.

ivet69
11. máj 2009

Nemáte děvčata někdo zájem o úplně nový polstr na BUGABOO LUXUSNÍ METALLIC SILVER POTAH?
Máme více barev a nevyužijeme jej. Je nejhezčí barva, pro holčičku i chlapečka. Limitovaná zimní kolekce, která již je vyprodaná. Pouze 50 ks.
http://www.annaviktorie.cz/11-bugaboo-metallic-...
Prodám buď jen potah nebo celou kolekci. Záruka bude potrvzena až po narození dítěte. Já ji budu mít potvrzenou až v červenci. Miminko zatím čekáme.

janac
11. máj 2009

Dobry den damy, chci se podelit se svou zkusenosti.... koupila jsem kocarek bugaboo bee od pani co ho mela z holanska s tzv. mezinarodni zarukou....ted kdyz jsem chtela ten kram !!!!!!!! reklamovat mi bylo receno , ze uz tuhle tzv. mezinarodni zaruku nikde neznavaji..... ani anna viktorie ani babypark..... takze muzu kocar hodit z okna !!! nebo vydrzet to, ze pri prendavani seslicky proti smeru jizdy musim pouizit znacne sily abych ji vubec vyndala ven... v podstate to musi delat manzel, ja na to nemam silu... po konzultaci s profiky z Anna Viktorie je to normalni, ze jim to taky nejde!!! a ze na to musi byt secialni figl , vzit to jednou stranou, NOOO i to teda nejde v pohode.... dalsi problem je ve skladani kocarku pri seslicce proti smeru jizdy... prez silny odpor plastu se to nakonec po krupnuti povede, ale je to des..... na to mi take dali figl, ale to uz je opravdu k smichu........
to se nezminuji o tom, ze pokud vubec chci kocarek slozit, tak aby se mi to opovedlo napoprve, tak je to vylozene zazrak !!!! proste kocarek funguje pouze tak ze musite mit idealni podminky a pouziti idealni stale stejne sily a tlaku ve specialnim miste, ktere se ovsem u tohoto kocarku neustale meni , taky u toho musi svitit slunce a dobra konstalace hvezd..... no abych to shrnula... vsehcny mnou popisovane zavady jsou pra normalni funkce a stavy tohoto kocaru .. takze vsechny varuji aby s pred koupi kocarku vse vyzkousely !!! at pak nebojuji jako ja ....... a nelitujiiiii .....

peppapig
11. máj 2009

janac...ja bych ten kocar zas az tak nestereotypovala. Moc me mrzi, ze mas spatnou velmi spatnou zkusenost s Bee 😠 Ono je to dost frustrujici, kdyz 'to' nejde. Ja jsem pri koupi ve slozce dostala karticku na zaruku 2 roky, ktera se poslala postou jako registrace. Tak me to prendavani sedaku ze zacatku moc neslo, ale uz je to ok, fakt to chce cvik. Kocar se mi spatne rozkladal, protoze jsem tahala za prostredek rukojeti, pak se mi to zaseklo, ale nebyla to moje vina neb v do manualu to zapomeli napsat a ta tele rukojet je velmi citliva, ale kocar jsme predali v obchod koupe a do 3 tydnu nam prisla nova koustrukce. Se skladanim jsme nikdy problem nemeli.

Ja nevim, ale vzdy je kolekci vybobku aspon jeden zmetek, mozna ze je to prave ten tvuj, nevim nedokazu posoudit. Ale o reklamaci bych se bila zuby nehty, tohle se me nezda. Vy jste to kupovali pres obchod, teda vase znama? Pokud je kocar novy musi byt mozna reklamace!!!!

kk13
11. máj 2009

Ahoj HOLKY!
Nebudete někdo chtít koupit potah černý fleece na cameleona???

kalista
11. máj 2009

janac/ skus reklamaciu priamo u vyrobcu. mnohym sa to osvedcilo. a ta baba co ti ho predala zjavne vedela preco. ja som s kocikom nemala ziaden problem.

janac
11. máj 2009

peppapig : no reklamace samozrejme mozna je, ale v Holansku !!! tam ho totiz ta pani kupovala.... a to si tedy nedokazu predstavit ..... faktam je, ze mi stejne bylo receno, ze to co popisuji je v podstate u techto kocarku normalni vec, takze bych take mozna neuspela.... jenom mam proste strach, ze jednou ty plasty proste nekde uvnitr opravdu zlomim a pak budu v prcicich uplne ☹ muj problem je, ze ta pani mi tvrdila, ze ta mezinarodni zaruka plati i pro nase autorizovane prodejce, coz drive asi tak platilo, ale ted uz ne !!! to je moje smula no ☹

diamand
12. máj 2009

janac - ja ma tiez bee uz skoro rok a vobec ziadny problem nemam a skladanie je uplna hracka a ina kociar by som uz nikdy nechcela 😉

diamand
12. máj 2009

jeeej a este by som potrebovala poradit, kedze cakame tretie babetko neviem sa rozhodnut ci mam kupit aj baby nest alebo nie, termin mam v novembri takze to bude zimne baby. Pri malej som neodskusala kedze som bee kupovala ked mala 10 mesiacikov. Neviem ci to nebudu nahodou vyhodene peniazky, kedze budem asi najviac pouzivat na zaciatku autosedacku. Dakujem

kalista
12. máj 2009

diamand| v prvom rade gratulujem a cisto m;j osobny nazor, ze by som ho nekupovala. radsej dobry fusak do sedacky. aj ja som mala malinku skoro stale v sedacke, ved Anglicko 🙂

peppapig
12. máj 2009

Ja jak vidim ty chudacky skrcene v sedackach na kocaru, tak me beha mraz po zadech 🤐 Takze ja bych volila baby nest, ikdyz mi bee pro novorozenatko neprijde moc dobry. Tak je to diamand na tobe 😉

diamand
13. máj 2009

diky moc,

kalista = ja mam presne ten isty nazor, kedze chodim kazde rano autom s malym do skoly a poobede tiez a len nakladam a vykladam, tak uricte autosedacka bude vyuzita na 150 %, mam k nej aj original fusak takze by to malo byt OK, a k bee mam ten normalny velky fusak takze ked pojdeme nahodou na dlhsiu prechadzku (ak nam to nase pocasie dovoli), tak pouzijem ten.

kalista
13. máj 2009

diamand ja tak isto viem co je to mat 2 deti a ze to uz vôbec nieje len o miminku. 😝 co mi bolo niekedy aj luto. mala mi potom spala v sedacke aj ked nemusela 😀

janac
13. máj 2009

devcata dnes jsem si byla odzkouset BRIO GO a jakmile prodam Casualplay S4 , tak hnedka kuouju Brio, je to luxus 🙂 takze pokud by jste nektera mela zajem dejte vedet 🙂 🙂)))) 🙂 eeee berte to jako for 🙂 predpokladam ze na diskuzi o Bugaboo asi moc zajmu nebude 🙂 🙂 🙂

albireo
13. máj 2009

diamand: my mame tiez novembrove babo a cocon sme celkom vyuzili. realne sa da pouzit tak do konca 3.mes. v zavislosti na tom ake velke je babo a v akom podnebnom pasme zijes. cely marec sme boli v Taliansku a tak nam cocon stacil.druha vec je,ze ku kociku sme ho dostali takmer zadarmo. keby som mala platit plnu cenu, vyberiem si radsej fusak.

diamand
13. máj 2009

albirea - no ved to ze ja uz bee s fusakom mam, sme v UK a tu zima nebyva az taka chladna

kubinkov
14. máj 2009

Holky, byla jsem na výletě ve Vídni. Velmi mě zaujalo, že 2 třetiny kočárků, co jsem viděla, byly Bogaboo Cameleon. 😵 😵 Ale v obchodě, kam jsem zabrousila a Bgb tam prodávali, měli cca deset podvozků na reklamaci.Já jsem fanda vzhledu Bgb Bee 😅 , ale je to na mě málo terénní vozítko a zdá se mi malý pro prtě.

lul
14. máj 2009

kazdy kocik musi mat nejaku chybu, to by inak neslo 😉

kocky chcem sa spytat, tie, co mate Cameleon verziu DENIM. je to naozajstna riflovina alebo je to len "akoze" a je to v podstate rovnaka latka ako klasika bgb. ak je to rovnaka latka, vidno to moc? alebo to vyzera jak riflovina? dakujem 🙂

kalista
14. máj 2009

Je to klasicka riflovina 🙂

lul
14. máj 2009

a ma to nejaku nepremokavu upravu?

ivet69
14. máj 2009

Možno shlédnout demoverzi ovládání, skládání a rozkládání kočárku cameleon:

https://www.youtube.com/watch?v=0lOdB9GrG9c
petka55555
15. máj 2009

ahojte baby mne sa tiez strasne paci tento kocar, ale dost ma stve ze DEMA urobila presnu kopiu, a to potom bude mat kazda baba, podobne ako TAKO kocar a to teda nechcem. inak je super zaujimavy a hlavne farby su krasne.ale nazivo som ho este nevidela, je teraz dost obzeram Casualplay, ale rozmyslam aj nad tymto.

kalista
15. máj 2009

mozno vzhladom sa podobaju, ale porovnavt ich? 😀 😀 😀

petka55555
15. máj 2009

no ved to je jasne ze porovnat sa to neda, ale vyzeraju uplne rovnako. skusim to najst.

peppapig
15. máj 2009

caute, o tom kocaru dema jsem jeste nikdy neslysela, ale je to fakt kopie, docela povedena, tezko rict, jak to funguje. petka kdo to vyrabi?? Ja myslim, ze bgb pozna kazdy. Jinak me by nevadilo, ze maji spoluobcane stejny kocar ba naopak, u vyberu kocaru jsem se divala na jine veci nez kdo ho vlastni a kdo ne 😉

albireo
15. máj 2009

myslim, ze krajina povodu spominanej kopie je jasna...🙂mne osobne by bolo jedno ,ci s napodobeninami cameleona lieta pol mesta. vadilo by mi, ak by pri pripadnej zvysenej poruchovosti majitelia zovseobecnovali a tvrdili, ze originalny bugaboo je zly koncept a pritom by mali do cinenia len s napodobeninou.