Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

catherine214
10. júl 2013

@silviatt silvi katja8 ti skusi zistit z tych ciech cez seba,da mi vediet zachvilu

kudel13
10. júl 2013

Baby bola som v Retre v tom obchode tam gesslein ani nemaju takze opat s aobraciam na pomoc ci nahodou niekto nevie kde kupim madlo z gesslein swiftu resp ci nahodou niekto nema na predaj 🙂

mimamer
10. júl 2013

@lentila.g Dakujem, tak toto su tie druhe, ktore som teraz objednala. Dakujem este raz... ;o)

mimamer
10. júl 2013

@kudel13 pisalo sa tu o tom na str.312... Predajna For Baby, Rajská 14, Bratislava, tel./fax : 02/52968042... dufam, ze to tam stale maju... ;o)

liinda
11. júl 2013

ahojte.ze vraj existuje original bugaboo bee plus madlo,neviete niektora nieco o tom a kde ho zohnat?

blau
11. júl 2013

@lea162 perfektne podlozky na bee robi tu hviezda22 na FB pod nickom Eule. Max spokojnost krasna robota sedia ako original

kudel13
11. júl 2013

@mimamer aha diqy ja uz ani neviem co som vsetko citala preto som pisala este raz ;) diqy krasne

ella_joy
11. júl 2013

Ahojte, da sa niekde na SVK objednat BGB bee+ neon pop? Neviem sa k tomu nejak dopatrat, a nezijeme na SVK len tam na par dni budem, a rada by som tam mala kocik, ked dojdem, vdaka!

ifkael
11. júl 2013

@ella_joy na inzerate mas teraz neon skoro novy

smale
11. júl 2013

@catherine214 Jak dopadlo foliování vašeho Buffala, Katko. Pořád čekám, že dáte foto. 😉

ifkael
11. júl 2013

kocky co mate buffalo... na cameleone sa mi tie predne kolesa zasekavali..takze nad camom moc neuvazujem.
s buffalom sa chodi rovnako lahko? alebo sa viacej narobite pri tlaceni kocika?

catherine214
11. júl 2013

@smale este to nemam cele,este chyba ta vysuvna rucka,inak je to pekne,vyzerá to ako origo,tej vysuvnej sa bojim,ze nepojde polohovat

catherine214
11. júl 2013

@ifkael nezasekavaju sa,co mne velmi vyhovuje,prejdes bars ake nerovnosti,niekedy sa az cudujem,ze to ani citit neni,ovlada sa lahko,je trolinku cítiť,ze je o nieco tazsi,ale ja tam mam aj skate a v poho,bez skejtu aj jednou rukou

ifkael
11. júl 2013

@catherine214 super! Dakujem.. Presne take nieco potrebujem

smale
11. júl 2013

@catherine214 Držím palce, aby se to povedlo celé dokonale. 🙂

smale
11. júl 2013

@ifkael Cameleona jsem nikdy neměla, takže nevím, jak jede. Na Buffovi se mi kolečka nezasekávají vůbec. Jede super, i po nerovném terénu lehce. A mě se teda i mnohem víc líbí, než Cam. 😎

chichinka
11. júl 2013

@ifkael uplne uplne mimo temy ale neda mi to - obrovska gratulka k stvrtemu bejbinku 😵

chichinka
11. júl 2013

Kym budeme mat my druhe tak snad uz bude aj buffalo v ciernom 😵
Inak ako je to s tym origo madlom na bee+? Ono by to bola pecka keby bolo.. Az too good to be true 😀

ifkael
11. júl 2013

@chichinka 😎 dakujeme... tata ma este sok stale :D mna z toho vytiahli kociky

chichinka
11. júl 2013

@ifkael 😀 😀 😀 ako bonus budes mat moznost vyskusat buffika 🙂 tak vela zdravicka a pohodove tehulkovanie 🙂 budete nadherna rodinka, taka komplet 🙂 uz len vacsie auto kupit, co 🙂

diamand
11. júl 2013

Baby rozmyslam nad kupou snack tray na bee co myslite, nie je to blbost?

liinda
11. júl 2013

@anka. dakujem pekne,ale uz som zohnala. 🙂

kilian
12. júl 2013

Originalne madlo na bee + neexistuje.

liinda
12. júl 2013

@kilian dik aj som myslela.len jedna mi tvrdila ze si ide kupit a je len stoji 30eu.tak ci je to nejaka novinka alebo sa len pomylilala a je to na cameleona alebo na ine bugaboo

liinda
12. júl 2013

nemate niekto tu novsiu letnu striesku a chcete ju predat na bee plus.ak ano napiste ip.alebo ked sa da zohnat za dobru cenu pripadne ak idete niekto objednavat tak dajte vediet.dakujeeem. 😉

liinda
12. júl 2013

@diamand aj ja rozmyslam a kde sa da zohnat nemate typ?

flow333
12. júl 2013

@chichinka
Ja som mala na bee madlo... pozri album....;)

kilian
12. júl 2013

@flow333 madlo si mala,ale urcite nie BGB original.

flow333
12. júl 2013

@kilian urcite nie.... ved original neexistuje.... a co to meni na veci? Ucel plnilo....