Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

peppapig
16. jún 2009

dianauher, ja jsem touzila po zlute bee, ale kdyz jsem ji videla v obchode, zmenila jsem nazor...divna zluta, spis do oranzova a navic ikdyz mam cervenou bee strechu je na ni vsechno videt, nedovedu si predstavit tu zlutou a podotykam my nejsme zadna cunatka ani ja ani mala 😅

lul, no ja jsem si myslela, ze jsi to uz kukla, pokud jsi nekoho videla se zelenym cameleon, je to mozne, oni podle me meni ty kolekce barev

dianauher
16. jún 2009

gingerlady, peppapig, dakujem za nazor, ale velmi ste mi nepomohli 😖 uz som si myslela, ze mam vybrane a zase som nerozhodna ☹ my mame prave hrozne smudlave obdobie, takze aj tmavo-modry kocik musim stale cistit...mne sa velmi paci ruzova, ale mam pocit, ze ich je aj najviac...alebo cervena...no fakt neviem...

dianauher
16. jún 2009

gingerlady, peppapig, este raz som si pozerala farby na strankach...podla vas sa v reali viac podoba na tu zo stranky bugaboo.com alebo babytrader.eu?

gingerlady
17. jún 2009

peppapig, ted jsem ji vylozene pomohly 😅

dianauher, rekla bych, ze vic odpovida ta na babytrader, tam je zarivejsi. A pokud mate smudlave obdobie, doporucuju cerny 😀 Ale ja byt tebou dojedu se na ty barvy jeste radsi podivat sama, at mas jasno 😉

lul a nebyl to frog? Pred cameleonem totiz byl frog a ten jsem videla cely zeleny...

peppapig
17. jún 2009

diana...sorry 😅 Souhlasim s ginger...vic se barva zlute podoba na babytrader web, ale i tak se mi zda, ze na zivo je to o moc jine.

flow333
17. jún 2009

tak aj ja som chcela povedne zlte bee, ale nanho by v lete sadala vsetka haved....a v kosiciach je velka vyhoda, ze s ruzovym bee som este nikoho nevidela, len kamosku s modrym, seba a este jeden khaki....viac ich tu asi ani nejazdi 😀 😀 😀

dianauher
17. jún 2009

asi mate vsetky pravdu...rada by som ho najprv videla nazivo, ale nejak nemam kde ☹ v predeti ho uz nepredavaju a vo viedni v baby1 maju na predajni iba modry...dokonca mi tam zacal predavac splietat nieco o tom, ze je to uz vybehovy model a preto ho uz na predajnu ani nebudu objednavat, iba na zalohu...no zdalo sa mi to cudne, ved na trhu este nie je tak dlho...ale to je jedno,aj tak ho chcem a asi sa predsalen rozhodnem pre zltu 🙂 ved obcas treba nakupovat aj z lasky, nie len z rozumu 😀

dianauher
17. jún 2009

este mam jednu otazku, mate niektora aj fusak do bee? aky je velky? bude dost velky aj pre trojrocne dieta? dcerka sa zatial javi "konfekcnej" velkosti, v 14 mesiacoch ma asi 10kg 😎 ten by som objednala z rozumu - cierny 😀 😀

zajo79
17. jún 2009

dianauher..vybehovy model??...co mu sisi?

gingerlady
17. jún 2009

taky se mi zda divny, ze by to byl "vybehovy model", bee tu fakt neni tak dlouho...proste keca, podle me 🙄
Ja kdyz uvazovala o bee, taky jsem byla zamilovana do zlute, ale prave kvuli muskam a ostatni haveti jsem pak premyslela nad cervenym nebo modrym.

flow333
17. jún 2009

asi ten predavac bol uz vybehany... 😀 😀 😀 vybehovy model 😀

janac
17. jún 2009

bee se vyrabi uz nejmene dva , tri roky.... takze to klidne vybehovy model byt muze 🙂 🙂

dianaauer : fusak je dost dlouhy na dvoulete, ci trilete dite... ted uz jenom zalezi na tom , aby ti trilete dite v tom fusaku .. specielne v bee chtelo sedet 🙂 🙂 🙂

adela7
17. jún 2009

Bugaboo...no kamarádka ho má,ale povím vám...nic extra....říkala ,že měla zvolit Emmaljungu jako jáá... 😵 jako kdybych to neříkala!🙂 a není to moc kvalitní kočárek za ty peníze.... 😎

puba
17. jún 2009

peppapig- ja tiez rozmyslam nad cervenym bee pre 15 mes.babo, vmesti sa ti tam mala v pohode? ja ho chcem este aj bud jar pouzivat,ked bude mat maly 2 roky.V albume mas fotky,tam je ako mala velka, 2 rocna dakujem

peppapig
17. jún 2009

diana, ja jsem kupovala fusak hnedka s Bee, mame cerveny, pere se lepe ne boudicka, na uk je zimu je akorat teply, ikdyz by se tam vlezla i dalsi deka (do mrazu). nase M je dost vysoka 90cm/26mesicu a zatim v pohode (minule se ve fusaku zachumlala, kdyz jsme jeli v noci vlakem). ve trech letech ji bude urcite uz tesny co se delky tyka, ale ona uz moc v Bee neposedi (kdyz jedem na vylet, tak to nesedi vubec, kdyz jdem do obchodu tak musi a pak venku je stastna, ze muse behat, ale pekne si bee drzi a pak kdyz je uchozena sup do Bee 🙂

puba, kdyz kuknes par stranek dozadu, dala jsem i par jinych fotek, nam fakt neni maly, ani na sirku ani na delku.

diamand
17. jún 2009

puba - moja mala ma 21 mesiacov a je v nom uplne v pohodicke a aj sa tam pekne vyspinka ked uz nevladze behat

kalista
17. jún 2009

rozdiel medzi gecko a cameleonom- gecko nema madlo a neda sa nastavovat rukovet.

adela7) ze Emmaljunga 😀

lia
18. jún 2009

co sa smejes kali?? 😀 co to je ta emma??

flow333
18. jún 2009

pozrela som si tu Emmaljungu, to je aka haraburda??? jak polska raroha, hebedo 😀

lia
18. jún 2009

no idem kuk aj ja 😀

peppapig
18. jún 2009

😀 😀 😀 ja miluju slovo hebedo, to je tak smesne, vzdycky jak to ctu vykouzli mi to usmev na tvari 😵

flow333
18. jún 2009

peppapig, no a nie je to hebedo 😀 😀 😀 ja neznasam tie kociar 😀

flow333
18. jún 2009

ked vidim na ulici toto, tak mam pocit, ze treba srubovak na poskladanie do auta, a tie zateplene strechy... 😀 ja neni som na vela ale do takeho kociara by som dieta v zivote nedala 😎
http://tvnoviny.sk/spravy/radimevam/foto-pozor-...

http://www.alinka.sk/wp-content/uploads/2008/08...

peppapig
18. jún 2009

hebedo, fakt super slovo 😀
Skaredy, tezky, komplikovany a jeste nebezpecny, tak to by melo odradit snad kazdeho ne! Je pravda, ze ne vsichni si muzou dovolit investovat do drazsiho kocaru, ale na druhou stranu existuje ebaj a tam by se dalo 'nehebedo' 😀 poridit levneji ze. Ja tady mam sk kamaradku a nechala si poslat ten polsky kocar ze slovenska do uk, nikdy jsem nepochopila proc, socialky nejsou 😨

albireo
18. jún 2009

kocky🙂 ja som by som nas BEE sice nevymenila, ale musim sa trochu zastat Adely.
emmaljunga je velmi znama svedska znacka, maju velmi pekne kociky a hlavne kvalitne.
http://www.emmaljunga.se/
Vsadim sa,ze casom pristupia k podobnemu kroku ako Brio,ktore sa konecne odhodlalo vstupit na vychodoeuropsky trh, i ked s obmedzenou ponukou.

flow333
18. jún 2009

tak mne sa teda nepacia, kvalitne byt mozu, ale vyzera ako hebedo 😎

peppapig
18. jún 2009

Tak jsem si kukla reklamu na emmal.... a teda kocar v ni ukazuji minimalne, ale to je jedno. Podle me je to takovy typicky kocar, obdobne vyrabi nejedna firma. verim, ze jsou pro deti pohodlne, prostorne, pro rodice zrejme tezsi... Urcite jsou lepsi nez plastove Graco systemy atd, ale nekoupila bych

janac
18. jún 2009

holky zrovna vcera u nas v televizi davali, ze autosedacka Emmaljunga totalne propadla v nejakych testech, tak o te kvalite trochu pochybuji ☹

gingerlady
18. jún 2009

janac, tam ale slo hlavne o to, ze nesedi na zakladne isofix. No kazdopadne mi vstavaly vlasy hruzou...zlata MaxiCosi s upevnenim pasama 😉

Ja na ty emmaljungy koukala a teda nic moc...mela jsem z toho pocit asi jako flow 🙂 Me se taky nelibi, je takovej obyc., ale kazdy ma jiny vkus, asi tak to beru ja 😉 Na reklamu jsem koukala taky a vysledek je, ze mam chut na melouna, kocar jako takovej se tam akorat mihnul, takze vylozene informativni video😀

dianauher
18. jún 2009

dievcata, mate niektora original tasku na bee? ma nejaky specialny system uchytavania na rucku bee alebo ma rucku ako ine tasky...?