Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lia
2. jún 2011

@bebel kolko stoji ten cyklovozik? aj ja nad niecim takym uvazujem,ale nemam to kde skladovat , tak neviem ci to na tomto nepadne 😠 to je aj na korculovanie,ze?

lodgermaniacka
2. jún 2011

@lia aj ja ho planujem kupiť hlavne kvoli korčulovaniu 😉 a su v rôznych cenach

lia
2. jún 2011

@zajo79 jeejjjj zajo ,gratulujem a prajem vela zdravicka,mliecka a vela prespatych noci 😵 😵 ty si to ako rychlo stihla 🙂 krasnunky michalko 😵

lia
2. jún 2011

@lodgermaniacka jazdene nie su este ? su to nejake novinky?ty chces novy kupit?

bebel
2. jún 2011

@lia jazdených ich je strašne málo.....ja som môj jazdený croozer predala cca po 3 hodinách od uverejnenia inzerátu 😉
Tento, čo mám ja vyhliadnutý, stojí normálne v cykloobchode okolo 1100 Eur.
Sú celkom rozmerné, ale dajú sa zložiť na placku...ja ho napr.budem parkovať v zimnej záhrade, optimálna by bola garáž . 😀
Zvažujem predaj striešok : čisto bielu z kortexinu, raketkovú s modrým, potom komiksový nánožník s podložkou, čb Pinkie deku a k tomu plážovú tašku s rovnakým motívom a bielu srdiečkovú podložku od Pinkie. Všetko mám nafotené v kočíkovom albume. 🙂 ( Po návrate z dovolenky- budem možno pokračovať ešte čiernou bgb strieškou a zebrovo poníkovou súpravou)

lodgermaniacka
2. jún 2011

@lia ja sa s nimi len začínam oboznamovať 😉 taka najväčšia machcerka je @tilly a bebel začína mať tiež dobry prehlad 😉 🙂 ja ked kupim, tak asi novy, jazdene moc nie su

lodgermaniacka
2. jún 2011

@lia jaaj a zabudla som na link 😉 tu sa dozvieš asi najviac:
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/osobne-skusenosti-s-cyklovozikom/

lia
2. jún 2011

@bebel ach bebel ,skoda ,ze som nezastihla ten tvoj inzerat :( za kolko si ho predala? pekne drahe su 😝
taky normal kocik s brzdou by mi nestacil? ja by som to chcela na par km na korculovanie
@lodgermaniacka dakujem lodger ,ked bude cas ,prstudujem aspon nieco

bebel
2. jún 2011

@lia ja som predávala croozer 737 z roku 2007 za 180 Eur 3 komplet aj s novou prepravnou taškou.
Poťah už bol vyblednutý a oškreté nárazníky, inak mu nič nechýbalo.
Stačil...záleží na tom, ako často a ako rýchlo plánuješ jazdiť. 🙂
Ja ho budem využívať dennodenne aj v zime a hlavne chceme teraz podniknúť väčšie cyklovýlety 😎

lia
2. jún 2011

@bebel no mam uz z toho hlavu 😒
a v zime budes s nim behat ?

zajo79
2. jún 2011

super to je 😎

danulavo
2. jún 2011

@bebel vozíky chariot jsou perfektní. My máme teda cx 2 - tzn. pro 2 děti. Měla jsem i croozera, ale toho jsem prodala, protože nebyl pro děti tak pohodlný. S chariotem jsem naprosto spokojená, jen ta cena ☹ . Dneska jsem s ním byla i na procházce s dětma. Ale není nad bgb 😀 😀 😀 .

lodgermaniacka
2. jún 2011

@danulavo krasny 😵 presne ten chcem 😀

bebel
3. jún 2011

@danulavo paráda 😵 😵 😵 😵 😵 😵 zvažujem aj cx2, dá sa to potom prerobiť aj na sedenie pre 1 dieťa....a je tam potom viac priestoru, len potom zas budem mať problém s prechodom cez rôzne dvere 🙄
Nechávam si aj bee+ 😎 kvôli spánku a dovolenkám 😉

brendda
3. jún 2011

@zajo79 vypadá to dobře!Mně to ještě nedorazilo.Ale přišla ta deka od Emitexu a k Oceanu je super!Ta barva je fakt krásná,akorát mohla být slabší i menší....

scheilaa
3. jún 2011

🙂 ahojte beeačky 🙂 🙂 Tak my máme doma od včera také bee plus,jen nemohu nikde sehnat Pink stříšku,puvodní ,ne limitovku.Neprodáváte některá nebo nevíte kam na ni?
A pak mám jěště dotaz ,mám vložku Pinkie,ale nejde mi tam díky těm pásů napevno vložit,poradíte prosím?? 🙂 Děkuju moc

vorllinka
3. jún 2011

@scheilaa v babyparku ji mají 😉
http://www.babypark.cz/slunecni-striska-bugaboo...

a jinak vítej mezi majitelkami bee 😀 😀 😀

scheilaa
3. jún 2011

Právě že nemají☹Včera jsme zachránili poslední černý bee a přesto,že ji na inter.stránkách nabǐzejí,nikde,ani v Brně není☹ Čekačka měsíc!!!
Takže budu jezdit asi bez střechy...
Jinak tedy musím říct,že prodavačky v Babyparku na Čerňáku hrůza!!!
Ale miláčka vysněnýho mám doma a to je duležitý 🙂 😉 Zkusím najít někoho,kdo ty stříšky šíje,nevíte holky o někom?

vorllinka
3. jún 2011

@scheilaa a na zličíně taky nemají? na stránkách mají napsáno skladem, tak to je tedy bórdél 😠 😀

hviezda22
3. jún 2011

@scheilaa ja mam jednu na predaj s podložkou, pozri mi do bazariku, ružova však nie je

scheilaa
3. jún 2011

Prý nikde☹(hlavně,že jí nabízejí a člověk tam pak jede zbytečně...
Hviezda22 : nejde se mi k tobě podívat,musím se asi zaregistrovat na sk,že? Mohla bys mi prosím poradit ,jak prostrčit pásy podložkou?jdou nějak rozpojit?Já jsem asi pako nebo co 😉 🙂

hviezda22
3. jún 2011

@scheilaa neviem, či sa musíš zaregistrovať, ale skor nie
skusim link https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/zqu2/bug...
pasy sa daju rozopnuť dvoma sposobmi..........bud ich vyvlečieš hore z čiernej pracky, alebo vytlačíš von tu bielu pracku, čo je zvonka kočíka a potom tak šikmo prevlečieš otvorom spredu, už to tu bolo vela krat spomínané. Je to naozaj veda 🙂

hviezda22
3. jún 2011

na cene sa da este dohodnuť, plus pridam strih z latky, ktory sa da rovno ušiť, ja už beečko nemam, šiť sa mi nechce, takže je mi zbytočny

scheilaa
3. jún 2011

@hviezda22 jsou moc hezké,ale já mám holčičku a chtěla jsem růžovou barvičku 😉 Koukala jsem ale,že vůbec není vidět sedadlo,nějak jsi to navlékla?Vypadá to opravdu moc hezky.Snad najdu někoho,kdo mi něco podobného ušije..
Jinak děkuji moc za radu,jdu se na to vrhnout,snad se do těch pásu nezamotám!! 🙂 😝

barbora87
3. jún 2011

Babule predam origos uabalenu off white strechu a striebornu strechu na bee plus este su zabalene...a bee plus s khaki strechou a khaki fusak

tanija133
3. jún 2011
didakuku
6. jún 2011

Ahojky, majitelky Bee+ můžete prosím poradit? Kolik měří šířka sedáku na kočárku? děkuji 🙂

euphoria
6. jún 2011

Ahojte,
neviete mi prosim poradit kde kupim rychlo cervenu striesku na b.cameleon plus tu striebornu slnecnu clonu??

ellysa
6. jún 2011

čaute baby, trochu mimo bgb ale mám doma dva nové doidy cup, kuk do inzerátov

bebel
6. jún 2011

@euphoria červenú predáva Ellysa. 🙂