Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ustrachana
1. feb 2013

kocky, prosim vas, ktore bee by ste si kupili - all black alebo neonika? dakujem za pomoc 🙂

andrea999
1. feb 2013

@maminamaja4 presne tak,nikto na sk to nezoženie a fotiek majú plné stránky...zhánala som ten červený hviezdičkový
a nakoniec mi zostalo len z mothercare objednať cez jednu babu 😒

dolcegucci
1. feb 2013

@ustrachana za mna all black 😉

andrea999
1. feb 2013

@ustrachana aj ja riešim neonika 🙂 len rozmýšlam,jak to budem kombinovať a aké strechy kúpiť...
black je variabilnejší 🙂

leishmania
1. feb 2013

@ustrachana all black 🙂

tanija133
1. feb 2013

@ustrachana ja by som dala neonika, mna cierna trosku nudi, a uz ich dost beha..neoinikov je zatial malo....aj ked strechy aspon ,kriklave by k tomu mohli vymylsiet... 😉

tanija133
1. feb 2013

@maminamaja4 to postovne brutal, tak mozno skus vybrat z takych co maju....v Babymarkete maju aj nejake na predajni... 😉

ustrachana
1. feb 2013

baby a neviete mi poradit kde v rakusku maju becka ihned k odberu? zajtra chcem ist a kupit ho len akosi neviem kde ho budu mat lebo som aj pisala do jedneho baby one a neodpisali mi ☹

tanija133
1. feb 2013

@ustrachana @kilian bude vediet 😉

kilian
1. feb 2013
maminamaja4
1. feb 2013

@tanija133 chlapcenske,slabota vyber,ale nasla som na amazon.de,este som odtial nenakupovala,je otazka,ci tam uhradim mojou maestro kartou,lebo na nextdirect stale piskuje,ze neprejde,aj kod sms z banky zadam a furt hlasi chybu. Len najprv musim nejako uspat prcka,dnes je nejaky aktivny,nedari sa mi dostat k normalnemu pocitacu, esteze ficime na tablete 😀

tanija133
1. feb 2013

@maminamaja4 co viem tak tento mali este nedavano v babymarkete na predajni a je chlapcensky s celkom v pohodke, mne sa paci, aj som nad nim jednu dobu uvazovala... http://www.kociky-babymania.sk/doplnky-pre-koci...
ani aladnin nevie nic objednat?

taminameiki
1. feb 2013

ahojte.
brica deluxe univerzalny drziak na kocik na videu som ho videla na beečku a pekne tam pasuje 🙂

taminameiki
1. feb 2013

na tomto videu je pekne vidiet ten drziak

https://www.youtube.com/watch?v=ysKhpeyIW7g
ivetka09
2. feb 2013

ahoj maminky otvorila som diskusiu Bugaboo Bee alebo Bugaboo Bee plus prosim piste tam nazory a vytane su aj obrazky ... velmi rada by som si kupila tento kocik ale vobec neviem ci bee alebo bee + dakujem

finda
2. feb 2013

@ivetka09 bugaboo bee je predchodca bee+ a ten kupis uz len pouzivany niekde cez bazar. Taktiez aj striesky k nemu zozenies len cez bazar, strieska je omnoho vacsia oproti bee+. Ak zvazujes kupu tak jednoznacne ti odporucam kupit bee+ 😉

ivetka09
2. feb 2013

@finda super dakujem za radu, ano zvazujem kupu a nevedela som ze aky je rozdiel medzi nimi, a ja zijem v skotsku a tu maju v obchode napredaj este aj bee klasic a ked som sa ich pytala aky je rozdiel nevedeli mi povedat lebo ze oni predavaju len bgb bee a bee+ nemaju ... tak super tak bee + budem len kupovat dakujem za radu 🙂

finda
2. feb 2013

@ivetka09 urcite kup bee+, daj si to you tube bee and bee+ a vyhodi ti kopec videi kde ich porovnavaju 😉

ivetka09
2. feb 2013

@finda ok super dakujem ano bee + kupim urcite 🙂

ustrachana
2. feb 2013

baby objednavali ste si tu kocik ? https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo/bee za kolko asi pride ? a postovne je kolko?

minicka
2. feb 2013

@ustrachana áno, ja som objednavala, kocik prisiel asi za 5 dni a postovne myslim že nad 400 EUR neplatis 🙂

25nikolla25
3. feb 2013

Ahojte mamicky,kde sa da kupit za dobru cenu beecko ale nove,nie pouzivane?dakujem 🙂

minicka
3. feb 2013
ustrachana
3. feb 2013

@minicka ja som tiez vcera pozerala a idem tam objednat, dufam, ze pride 😀

minicka
3. feb 2013

tak to som sa nebala ze by neprisiel, je to overeny shop 😉 a aky si vybrala?

25nikolla25
3. feb 2013

@minicka diky,len sa musim este rozhodnut ci beecko alebo yoyo 🙂
Uz ma z toho hlava boli,neviem sa rozhodnut 😀

maminamaja4
3. feb 2013

@25nikolla25 keby si bola bližšie,tak požičiam svoje yoyo,aby si vyskúšala 😀

finda
3. feb 2013

@25nikolla25 pridi ku mne vyskusat beecko aj s malym aby si sa vedela rozhodnut 😉

25nikolla25
3. feb 2013

@finda veru mam ja ale blbosti v hlave ze???muz sa uz zo mna smeje 🙂 ,jemu sa moc beecko nepaci 😒 veru neviem co mam kupit,uz som si objednala Elodie Details a asi aj lutujem ale co uz narobim... 😅 tak sa chcem potesit s bee alebo yoyo no neviem ktory kupim

finda
3. feb 2013

@25nikolla25 ved normalne si kludne pridi vyskusat, nalozis si maleho, povozis a aspon sa budes vediet rozhodnut ci ti beecko sadne