Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

dolcegucci
30. júl 2013

Ahojte,prosiiim ako pripnem kosik na cama?Nejako mi to nejde 😒

mecavi
30. júl 2013

Neni nad original

bambula86
30. júl 2013

nemate prosim na predaj nahradne kolieska na bugaboo cameleon 2 tie male? alebo board ten skejt s adaptermi? dakujem

silviatt
30. júl 2013

@bambula86 o ake kolieska mas zaujem? Nove alebo jazdene? Ja mam jazdene, ale vypadla z toho vrchu krytka, tak som objednala nove. Vypadla aj kamoske a ta to vyriesila tak, ze dala aj z druheho kolesa dolu a vyzera to rovnako. Nic hrozne.

bambula86
31. júl 2013

na funkncnosti to neubera?

silviatt
31. júl 2013

@bambula86 nie vobec. To je len vrch tej tycky, ci ako by som to nazvala. Som na dovolenka mam tu bee, tak ti to neviem odfotit co myslim. Idem najst fotku na nete a poslem. A ako ti to ponahla?

bambula86
31. júl 2013

nenahli to urgentne a cena by bola kolko?

silviatt
31. júl 2013

Je to uplne hore ten kryt, taky malinky.

silviatt
31. júl 2013

@bambula86 napisem IP

bambula86
31. júl 2013

kde kupim skejt na bugaboo hlavne tie adaptery? dakujem

bambula86
31. júl 2013

@silviatt to su ale tie ktore sedia na cam 3 a nie na cam2 nie?

silviatt
31. júl 2013

@bambula86 toto su na 2. na 3 su uz uplne ine

bambula86
31. júl 2013

@silviatt ha dobre dakujem 🙂

silviatt
31. júl 2013

@bambula86 na 3 su tie kolesa taketo

hermiliona
31. júl 2013

dievcence, sedia potahy s cam3 na buffalo???

annulikb
31. júl 2013

baby prosim kde sa da najvyhodnejsie kupit cam 3?

ifkael
31. júl 2013

odpadla som z neho.... 😵 😵 😵 😵

ustrachana
31. júl 2013

@ifkael Iviiiiiiii, toto mi nerob 🙂 zajtra mam ist pre kocik a stale mam pochybnosti ci ano 😀 a ked vidim toto, no konec 😀DD

silviatt
31. júl 2013

@ustrachana tak nad tymto by som porozmyslala 🙂 je kraaasny. Aky mas objednany?

ustrachana
31. júl 2013

@silviatt nemam obj.BGB ale opat stokke🙂

ifkael
31. júl 2013

@ustrachana kludne mozes... Toto bude dostupne - oktober ;)

ustrachana
31. júl 2013

@ifkael hej, viem, ze na toto sa caka a este maju vraj byt ine novinky od BGB 🙂 ale to uz asi prenecham pre druhe baby 😉

ifkael
31. júl 2013

@ustrachana Ma byt cheetah- nieco co este nebolo... Zeby trojkolka? Neviem... Naco by robili trojkolku ked maju buffalo do terenu?

Vyjdu novinky a budem mat hned jasno co kupit...doma to vyhral cameleon- cela rodina je pre, len ja vymyslam

Saharu uz nezozeniem... Pre chlapca je pekny tento sedy...ale ak to bude dievca neviem

ifkael
31. júl 2013

nechysta sa niekto koncom roka predavat saharu? 😕

ustrachana
31. júl 2013

@ifkael ta novinka co si sem dala je krajsia Ivi 😉 a stokke som zrusila, muz je smutny, ale pri druhom som mu slubila, ze bude 😀 😉

ifkael
31. júl 2013

@ustrachana myslis ze moze byt pre babu? Ja ratam teda s chlapcom, ale idem koncom augusta do genetonu- nech vieme na com som

ustrachana
31. júl 2013

@ifkael hej ides do genetonu? Aj ja som bola v 10 tyzdni lebo som bola zvedava a vsetkym som tvrdila, ze to bude chlap, neverili tak to mali cierne na bielom 🙂 co sa tyka toho kocika ved aj melangace kupuju babam 🙂 ale Ivi, aj tak verim, ze este to zmenis 🙂

ifkael
31. júl 2013

@ustrachana keby len raz 😀

ifkael
31. júl 2013

@ustrachana mne to je momentalne jedno co to bude... ale vediet to budem chciet. s chlapcami to uz viem.. baby sa bojim 😕 co budem po troch chalanoch robit s dievcatom?

ale pracovne meno ma Barborka od zaciatku ako viem ze som tehu. :D

ustrachana
31. júl 2013

@ifkael a ved dolezite je aby bolo zdravucke 🙂 ale verim, ze aj pri babe sa dostatocne " vyblaznis" s kocikmi a ostatnym len to bude trocha pink 🙂