Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

chikitacmuk
7. okt 2013

Ahojte zienky,,prosim vas mam otazku tie co mate BGB Donkey, zmesti sa don 3rocne dieta?Popripade nebude niekto predavat tento kocik?kludne aj po Novom roku abo tak 🙂 dakujem

tony_tony
7. okt 2013

Baby mate uz niektora wool kolekciu podlozku a/alebo deku? Neviete poradit kde sa da kupit?

kajuska01
7. okt 2013

hladame fusak do nasho buffala dakujeme foto farby len ilustracne

jessey
7. okt 2013

@tony_tony @ebabo mam objednanu aj podlozku aj deku. uz su tu len nie este u mna🙂

tony_tony
7. okt 2013

@jessey ebabo som vygooglila ze je shop tu na mk ale v ponuke nemaju tu kolekciu co zhanam tak neviem je este nieco ine? Kludne aj do IP poprosim link,

jessey
7. okt 2013

@tony_tony kludne jej napis postu. ona objednavala mne. nema to vyobrazene ale vie objednat. mam od nej aj kocik a vela doplnkov.

tony_tony
7. okt 2013

@jessey super dakujem 🙂 a vies mi napisat aka je cca cena za daku a aka za podlozku?

jessey
7. okt 2013

@tony_tony vies co ja som toho brala viac. koleas fusak podlozku deku takze neviem ti to teraz tak separatne povedat ale velmi zlata baba. spolahlivost.

tony_tony
7. okt 2013

@jessey dakujem uz som jej napisala 😉

dolcegucci
8. okt 2013

Baby prosim,ako sedi fusak elodie v cameleone?

ifkael
8. okt 2013

bugaboo by kaviar gauche...co to bude? neviete ?

jessey
8. okt 2013

@ifkael podla mna nejaka limitka "oblecko" na kocar

ifkael
8. okt 2013

@jessey vsak to mi je jasne... ale ze ake asi 😀

jessey
8. okt 2013

@ifkael toto som nasla🙂

ifkael
8. okt 2013

Konečně v Bugaboo porušili prohlášení: žádné limitované edice na Buffalo... V listopadu bude 300 žen na světe novými majitelkami stříšek a tašek, jež vznikly z exklusivní spolupráce s Kaviar Gauche...
Mají však jednu podstatnou chybu: cenu🙂

ifkael
8. okt 2013

790€

jessey
8. okt 2013

@ifkael no mn esa to moc nelubi a za tie prachy uz vobec nie🙂))

ifkael
8. okt 2013

@jessey ani mne, mozem byt kludnaa. 😀 vyzera to, ze to bude kozene? mam taky pocit z tej striesky... no sado maso kocik veru ee.

jessey
8. okt 2013

@ifkael jj ako hladka s brusenou. nic detske. aj keby sa k tomu dali doplnky. ale mozno nejaka maminka za to tu sumu da ak to zozenie a zapaci sa jej to. inak mn esa celkom pacia tie muchy na beecko🙂)

floress
8. okt 2013

Holky takovy blby dotaz, jak davate podvozek buffa do auta? Madlem dolu nebo nahoru a smerem k pasazerum nebo ven z auta?? Jestli chapete? Ja porad nemuzu najit system, aby se mi hezky vytahoval a daval 🙂

hermiliona
8. okt 2013

@dolcegucci kuk moj bazar, mam ho tam na cam3

lillynka123
8. okt 2013

Ahojte rozmyslam nad kocikom Bugaboo, avšak chcem sa opýtať ktorý z ich modelov je vhodný už pre novonarodené dieťaťko a vydržal by mu až tak do cca 2-3 rokov. S výberom kočíkov práve začínam, tak prepáčte ak je to hlúpa otázka 🙂

dolcegucci
8. okt 2013

@hermiliona ano,uz som ho pozerala 🙂 je krasny uz minuly rok som po nom pokukovala ale nakoniec som objednala BGB arctic predsa len v tom sedaku lepsie sedi 🙂

mecavi
8. okt 2013

@dolcegucci sedi pekne len ho nemas ako uchytit takze sa zosmykuje. Nema ten zahyb hore.

dolcegucci
8. okt 2013

@mecavi myslis ten ED?ano to viem,prave aj preto ho nechcem.Nakoniec som sa rozhodla pre BGB cierny arctic 🙂

mecavi
8. okt 2013

@dolcegucci najlepsie🙂

dolcegucci
8. okt 2013

@mecavi 🙂 mala si ho?dufam,ze nebude az prilis teply 🙂

mecavi
8. okt 2013

@dolcegucci ano aj artic grey. Teraz mam len cierny ale este ho nepouzivam. Tak je tam aj tensi kryt aj ten perovy. Pouzijes podla potreby.

dolcegucci
8. okt 2013

@mecavi takze ho mas tiez nachystany na zimu?a ta latka je matna ci leskla?nevidela som ho na zivo tak snad budem spokojna az pride 🙂

mecavi
8. okt 2013

@dolcegucci ano mam. Trosku leskla ale nie uplne.