Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

petrasafr
23. feb 2011

@brendda Jestli chceš na kočáru vozit Vuittonku, tak bych si tam dala nějakej elegantní fusak, aby sakra byla taky vidět kabelka, když už jí máš 😀 😀 😀
Se žlutým to bude takový sportovní tak ke Converskám a kožený bundičce 😀 😀 😀

ellysa
23. feb 2011

@dara29 hodiš na ňu link?

miska84
23. feb 2011

Ahoj holky jeste jsem vas nedocetla a asi ani nedoctu, protoze malej uz je vzhuru, ale vecer se na to vrhnu..
Tenhle kocarek se mi strasne nelibil a tim, ze jsem obcas zabrousila k vam na diskuzi jsem si k nemu nasla cestu a zacal se mi hodne libit, ze vazne uvazuju ho koupit, ale jen sportak misto golfacu 😀 To bude mit manzel radost nedavno jsme koupili golface Cybexi 😀 Chtela jsem se proto majitelek zeptat jak jsou s nim spokojene a zda , kdyz se koupi ty vetsi kola se s nim da v zime jezdit a jak se jezdi s tema malinkymi kolecky zda jsou jen do mesta nebo i do terenu? A zda byste si ho poridily vylozene misto golfacu jestli je dost skladny a prostorny pro dite???Lehky a celkove vase zkusenosti a nazory..pokud uz je to v diskuzi nekde napsano tak se omlouvam, ale doctu az vecer. Diky moc Jeste jsem premyslela o Bugaboo bee, ale pry neni vubec do terenu jsem nekde vycetla a kmitaji mu preni kolecka , kdyz clovek bezi..

ellysa
23. feb 2011

@miska84 ja by som šla radšej do bee na tvojom mieste, cameleon je dosť neskladný, ak ho chceš mať ako golfky, s kolieskami bol problém, ale už je to poriešené

baby neviete za koľko je bee plus vo viedni?

dara29
23. feb 2011

@ellysa Martina S (kocikomania) ID 15290. Inak ked napíšeš do názvu bugaboo tak sa Ti vyhladá len ju. Ahoj

Inak kočky tie tašky sú nádherné. Ak si objednávate odkial, cez mmb cz? Na Českom bazare mi ponúka omnoho viac týchto tašiek. Na našom SK niektoré značky napr. tú Oilily ani nikde nemôžem nájsť. Otras

bebel
23. feb 2011

mne sa pozdávajú celkom aj tieto tašky http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=160361 😉

lodgermaniacka
23. feb 2011

tak mne by vuittonku raz dva zvesili z kočíka 😀 ja som velmi nepozorna, na kočik určite lacnejšiu variantu 🙂

@miska84 cameleon sa neda kupiť len športovy, sklada sa z vaničky a športovej časti, jedine, ak by si potom odložila pre druhe 😉 my sme ho kupili ked mal maly 3 mes. a vozil sa vo vaničke len 2m, mne sa s terennymi kolesami išlo super v hlbokom snehu, a male kolieska su tiež dobre odpružene, do tohto kočíka sa zmestí aj väčšie dieťa do 3-4r, čo pri inych šporťakoch max. do 2r.

diamand
23. feb 2011

@brendda zajtra odfotim a pridam

brendda
23. feb 2011

@petrasafr neboj....to bude na střídačku variant 😎 žádná z mých kabelek tam stejně nejde 😎
Conversky si chci koupit letos růžový,sakra,aby mi to k tomu Oceanu šlo 😀 😀 😀

diamand
23. feb 2011

@bebel dobry napad, ja mam gucci baby tasku, takze ucho je velke, ale inak mam aj haciky a ak mam nahodou svoju kabelku tak tam zavesim tu

brendda
23. feb 2011

@diamand díky!
A kde se prodávají ty vaše háčiky jsem se pořád nedozvěděla 😀

diamand
23. feb 2011

@brendda ja som ich kupovala na ebay uk

bebel
23. feb 2011

@brendda ja v Prémaman 😉

dorota_
24. feb 2011

Prosím Vás, dievčatá, viete mi poradiť, či sa dá Bogaboo Cameleon kúpiť aj na Slovensku, kde presne. A koľko cca ten kočík stojí v základnej výbave a koľko stojí v maximálnej výbave aj s doplnkami?

kuriatko33
24. feb 2011

@dorota_ skus pozriet na babycare.nl ,maju dobre ceny a babi maju s nimi dobru skusenost,mne tiez teraz pride odn nich bee+ a ceny su ovela lepšie ako v čechách na sk sa tusím kupit ani neda

padielko
24. feb 2011

@dorota_ Na Slovensku sa BGB kúpiť dá, myslím iba v Prenatal v Eurovei, a aj to len na objednávku 😉

kuriatko33
24. feb 2011

@dorota_ teraz som pozerala babytrader.eu ho ma za 849eur,poštovne rataj tak okolo 30eur,a ak objednás nad 750eur daju ti 50eur dolu,takze si myslím že by sa to oplatilo cez nich.ratam okolo 830eur to budes mat dokopy.podla mna sa to vyplati,ja by som k nemu kupila iba haciky a tasku by som volila inu sa mi zda dost mala a fusak tiež nejaký iný,ževraj neni až taký teplý

susibjork
24. feb 2011

baby, od kolkych mesiacov/tyzdnov je vhodne bgb bee? rozmyslam nad nim, zda sa mi lepsi ako chameleon, ale zase asi pre novorodenca nie je vhodny? neviem si to moc predstavit... a zda sa mi, ze v chameleone sa vzrastovo vacsie baby dlhsie nepovozi a bee mi pride praktickejsi. som rozhodnuta pre bgb, len neviem ci cham. alebo rovno bee... ako to vidite vy?

barbora87
24. feb 2011

@susibjork ked si kupis novprodenecku vlozku do toho tak v pohode...uz som tak videla...a ja mam8tyzdnove mimi a chcem ho kupit

leishmania
24. feb 2011

@susibjork to som aj ja tak rozmyslala, ale kvoli snehu a terenu som vzala najprv cameleon, a teraz mam objednane bee-cko, zalezi aj v akom prostredi byvas a ci mas letne ci zimne babo, ked nemas vyslovene letne babo asi by som sa bala ze mi ho v beecku prefuka

face
24. feb 2011

Holky, dnes mi přišla nová deka bugaboo offwhite, pokud byste měl někdo zájem, písněte, budu ji prodávat. Objednávala jsem ji ještě před tím Paul Frankem, tak bych obě asi neužila. Je krásná a jsem příjemně překvapená, že docela velká. 🙂

monlu
24. feb 2011

@dorota_ ahoj, videla som ho v BA predajna Pre deti na Kosickej, maju ho aj vystaveny

petrasafr
24. feb 2011

@susibjork Taky bych se bála spíš toho sněhu než že by nemohlo být mimčo v té novorozenecké vložce, pokud se samozřejmě nenarodí do nějaké velké zimy, to je hluboká vanička k nezaplacení 😉 Ale kdyby se třeba narodilo na jaře, tak do zimy už bude větší a stačil by mu teplý fusak. Ale ty malá kolečka do sněhu, nevím nevím ☹

susibjork
24. feb 2011

@leishmania akurat som si teraz uvedomila, ze moja svagrina si teraz pri druhom baby (narodene v polke decembra) nekupovala ziaden hlboky, malu vozi v golfaci (po prvom dietati) na ktorom na nasadene vajicko ale zrejme ma na to aj taky ten fusakoidny vrch... ale viem, ze sa vyjadrila, ze kocik uz kupovat pre druhe nebude... takze to beecko odzaciatku nie je az taky uplne sialeny napad 🙂
mne sa to beecko zda aj lepsie do terenu...

dorota_
24. feb 2011

v prenatal eurovea ho sice maju v katalogu, ale iba omylom, takze ho nepredavaju.. chcela by som len poznat sumu, kolko človek zaplati, ked si objedna bugaboo cameleon so vsetkym prislusenstvom, co len moze mat.. do akej sumy sa to moze vysplhat.. som novinarka, pisem jeden clanok a tato informacia mi chyba..

petrasafr
24. feb 2011

@dorota_ V Česku myslím klidně i přes 50 tisíc kč, když budete chtít mít na výměnu třeba 3 kompletní barevné řady i s fusakama, dekama atd. To vůbec není problém 😀

petrasafr
24. feb 2011

Tak mám modrou deku a teď jsem ukořistila off white deku od FACE 😀 😀 😀 Bee+ přijde s modrou boudičkou, tak ještě mi chybí off white boudička a budu spokojená 😀 😀 😀

zebricka23
24. feb 2011

dievcata chcem sa spytat,ked si chcem kupit v lete off white letnu striesku na cameleona.....mam sedo ruzoveho v zaklade.....musim mat na sportaku nasadenu aj tu ruzovu zadovu opierku??alebo moze to byt aj bez nej??len to sede????lebo inak by sa mi ta off white s ruzovou a sedou asi dost bila 🙂))diky

face
24. feb 2011

@petrasafr jé mě toho ještě chybí, abych byla spokojená 😀 bane, mě přijde brzy Paul Frank, tak to bude paráda 😎

face
24. feb 2011

@zebricka23 to je dobrá otázka, řeším to samé 🙂