Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

bebel
7. mar 2012

@tara_ všetky bez šnúrky a tých očiek na vrchu. Aj materiálovo sú neporovnateľné.

tanija133
7. mar 2012

@tara_ ono s tymi fusakmi je to tak, ze aj Lodger ma L sed, a sedi vo vsetkych kocikoch, je to prisposobene hlavne na sedenie, s L sedom sedia super, aj v korytkach ale aj v normalnych kocikoch.....a aj v lahu sa prisposobia.... 😉

tanija133
7. mar 2012

@daikas eee, neprevratilo...preco?

daikas
7. mar 2012

@tanija133 lebo mne sa vcera mala prevratila, aj ked pravda je ze nebola priputana a dost sa tam hmyrila az sa prevazila s kocikom dozadu, prilis sa posunula nakoniec....ale aj tak ma to vystrasilo, dufam ze to bude s taskou v tejto polohe ok.

e.l.i.e.n.k.a
7. mar 2012

@dosa
@zuzana_1 baby a kde ste/ci budete kupovat to madlo na bee+?

zuzana_1
7. mar 2012

@e.l.i.e.n.k.a da sa na gesslein.cz aj kocikovo.sk

dosa
8. mar 2012

@e.l.i.e.n.k.a ja som tu pisala, ze vo forbaby - to je vyhradny dovozca gesslein na SK, ale objednat sa da vsade kde predavaju gessleiny - ak je ochota

tara_
8. mar 2012

ja ho budem kupovat cez forbaby ako hovori dosa 😎

zuzana_1
8. mar 2012

@matilde @chichinka baby,ja uz mam doma tasku bugaboo,modru strechu,cup holder ,len ta jedna malickost mi este chyba 😠 😠 😠 😠 😠 😠 kurnik,sopa,kazdy den,kazdych 5 min kukam maily ako svihnuta 😒 ☹

matilde
8. mar 2012

@zuzana_1 @chichinka @jessicax aj ja, ale vykaslali sa na nas, kazdy den im pisem a ani raz neodpovedali, uz som sa zmierila s tym, ze cakame do toho cca. 15

zuzana_1
8. mar 2012

@matilde @chichinka @jessicax ja som im dnes tiez pisala.zajtra asi uprosim manzela,aby im tam cinkol!!!

matilde
8. mar 2012

@zuzana_1 podla mna je to zbytocne, oni tie kociky budu mat po 15. ako maju na stranke a neriesia to

daikas
8. mar 2012

@zuzana_1 ja som cakala dva tyzdne, nez mi kocik odoslali a to na stranke pisali, ze ich maju skladom! len mi oznamili, ze moja objednavka bude dokoncena vtedy a vtedy a hotovo. ale potom mi to prislo za 6 dni uz.

zuzana_1
8. mar 2012

@daikas wow ☹ takze 3 tyzdne,ako sme predpokladali ☹

daikas
8. mar 2012

@zuzana_1 to cakanie je dlhe:( inak v den predpokladaneho dokoncenia objednavky som im poslala mail poobede, kedze sa stale nic nedialo. do hodiny mi odpisali, ze dakuju za trpezlivost a na druhy den bude kocik odoslany a rovno mi aj prisla sms, ze mi strhli peniaze z uctu.

zuzana_1
8. mar 2012

@daikas dakujeme 😉 a ono sa to neplati pri objednavani ?

boska79
8. mar 2012

@matilde odkial ste objednavali a co ked tolko cakate?

chichinka
8. mar 2012

@zuzana_1 @matilde @jessicax babulky ja som od zaciatku cakala, ze to trosku potrva, zdalo sa mi to rpilis super, ze by tak rychlo prisli, ked pomaly cela Europa od nich objednava 😀 ale aspon dufam, ze ked su cerstvejsie vyrobene (nie skladove zasoby) ze budu mat tie nevibrujuce koliecka, ci som naivna a poslu nam lepiace kruzky? 😅

@zuzana_1 Zuzi aku tasku mas na bee-cko? obraaaazok 🙂

chichinka
8. mar 2012

@boska79 z babycare.nl 😉

zuzana_1
8. mar 2012

@chichinka takuto :

chichinka
8. mar 2012

@zuzana_1 jaaaj, ta je sympaticka 🙂 ale asi by ma muz uz zabil.. 😀 maju ju aj v modrej? ci som to zle pochopila?

chichinka
8. mar 2012

@zuzana_1 aha len cierna a hneda...mmmm 😀 pockam na Teba, obzriem si ju u Teba... ale pozijem s mojou babymel, aj ked asi nebude az tak ladit... inak kocik za 450 eur a dalsich 400 by sa dalo minut na prislusko 😀

zuzana_1
8. mar 2012

@chichinka no kazdopadne je dost draha,ja som ju kupila novu od jednej cesky za 150 eur ! nova stoji okolo 200 😠 😠 😠 je iba cierna a biela ,potom je taka velika kozena,ta je tiez iba v ciernej.su aj latkove,tie su okolo 100 eur a tie su v ciernej,hnedej 🙂

chichinka
8. mar 2012

@zuzana_1 jaaj tak ja teda kukam latkove.. Mam pocit ze mimo Slovenska je vsetko lacnejsie 😀 pri prechode cez hranic vsetko nabera nevidanu hodnotu 😀 uz sa tesim ako si ju u Teba omakam, je fakt pekna 🙂

chichinka
8. mar 2012

@zuzana_1 inak som teraz muzovi hovorila, ze s kocikom denne travim tolko casu, tlacenim, skladanim etc... Ze vobec mi to nepride prehnane co sa tyka robenia " vedy" okolo kocika... Vsak my sme stale s Damim vonku. Uz som zvedava na beecko 😵

evikevik1
9. mar 2012

Dobré ránko, mám na Vás dotaz.. mám bugabo cameleon už rok a pár měsíců, nyní jsem syna chtěla vozit po směru, myslím tím obličejem ode mě a v té 3 poloze, kdy úplně sedí, protože se mu to max. líbí, ale přitom jsem zjistila, že rám konstrukce, je opřený o kolečka, respektive tu horní část, že se to dotýká, takže jsem přehodila do polohy druhé, polosedu a napsala babyparku, ale ti mi napsali že je to normální, takže jsem včera měla syna v poloze sedu úplné a už mám v té pěnové ochraně vytlačený jako půl kroužek jak to tlačí.. Prosím Vás opravdu je to normální? Vy co máte camelona, taky se Vám to skutečně v této 3 poloze dotýká? Mě se to nějak nezdá... Moc děkuji za Vaši odpověď...

yashmin
9. mar 2012

@zuzana_1 ale ale ze ahoj zuzana :D inak ta taska je super mam ju doma uz vyse pol roka 😎

zuzanamv
11. mar 2012

Ahojte,
chcem sa spytat, ci mate niekto skusenost s pripevnenim madla na bugaboo bee plus.
Nasla som tri typy v e-shopoch, ale predajcovia mi nevedia povedat, ci by to sedelo:
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2616...
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/3772...
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

Mate pripadne niekto nejake ine, ktore sedi?
Vdaka!

dosa
11. mar 2012

@zuzanamv stranu dozadu sa riesilo madlo, su tam aj fotky... z tvojich troch typov by sedelo to britax, ale nasilu...

zuzanamv
11. mar 2012

@dosa Diky, popozeram