Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

chichinka
14. jún 2012

@drake wooow na Tvoju home made missoni, mne sa Tvoja paci viac ako original 😵 kraaasna!

kilian
14. jún 2012

@chichinka chichi😀😀,to mi sila jedna sikovna mamina odtialto- @dastien

chichinka
14. jún 2012

@kilian 😀 jaaaj 🙂 no sikulka velka je 🙂 latku si si sama zohnala? je uzasna, keby mam dievcatko, tak prekopem vsetky obchody s latkami 😀

drake
14. jún 2012

@chichinka dakujeeeeeeeeeeeeeeemv 😵 😵 😵 😵

yashmin
14. jún 2012

@deyana su ozaj krasne som ich videla tej pani na profile 😀 som zvedava co mne posle ...

zojaaa
14. jún 2012

@dosa
A vies ho dat aj do hlbokej vanicky? Bugaboo baby cocoon je do L?

dosa
14. jún 2012

@zojaaa ked ten odsity sed pod nohami prelozis, tak ho das aj do vanicky... ja som ho pouzivala len do sportaku, aj to nie do bugaboo 🙂

zojaaa
14. jún 2012

@dosa
Dakujem, som z toho jelen, objednala som si zo zahranicia fusaky bugaboo paul frank, tak dufam, ze tam sadnu...cakam dvojicky a maju sa narodit koncom oktobra, zaciatkom novembra....budem kupovat bugaboo donkey....

duplicka
14. jún 2012

@zojaaa cocoon nie je do L a je supeeeerrrr, pouzivam v plusku a aj v brio vanicke 😉

zojaaa
14. jún 2012

@duplicka
Jeeeej si ma potesila, vsak som kukala na nete, ze ma iny strih a tvar......no a tie co som objednala, maju rovnaky tvar ako cocoon.......
A pouzila si to aj s takym mesacnym, dvojmesacnym babom v hlbokej vanicke?

duplicka
14. jún 2012

@zojaaa v briu vo vanicke ho mam vzdy ked s nim niekam idem a inac ho mam v bgb bee plus , mam starsi model,ale ten novsi je este lepsi. bgb fusaky maju vsetky L sed, apson co ja viem 😕 ,ten je ale super ,lebo sa ti fusak nezosuva,ale do vanicky je naj cocoon 😉 😉 😉 😉 😉

lucka1206
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandroybruno
16. jún 2012

@bebel kolko pytas za missoni?? Iba striesku nepredas??

kilian
17. jún 2012

nova farba petrolejova modra bude len na cameleona. 😒

ivona83
17. jún 2012

Ahoj holky, pouziva tady nektera z vas na svuj Bugaboo tu jejich prepravni tasku? 🙂 Narazila jsem na ni pri dokupovani prislusenstvi a asi je to fajn napad, ale davat za ni dalsi skoro 4 tisice se mi nechce 😅 Dekuju za odpoved!

bebel
17. jún 2012

@sandroybruno už je preč ...!

@ivona83 ja ju mám...

duplicka
19. jún 2012

baby potia sa vam deticky na tych original modeloch, myslim tych novych inac tvarovanych

yashmin
19. jún 2012

nemozem sa dockat kedy mi pride ten nanoznik a tie tasky 😎

mycats
19. jún 2012

@duplicka myslis na podlozke alebo v kociku?

duplicka
19. jún 2012

@mycats no na podlozke kociariku, tie prve modely mali obe strany ine a tie novsie su rovnake z oboch a neviem ako to je materialovo ci je to nejaka speci latka,ze sa nepotia led na nich lezia alebo sa potia aj tak, lebo ked ano,tak bude ok sita

mycats
20. jún 2012

@duplicka tak to ti velmi neporadim 🙂 aj som ju zvazovala, ale maly sa rozhodol, ze napriek teplotam chce sediet len a len na hunatej zirafke 🙂
ja si myslim, ze dietatko sa pri tejto teplote bude potit na kazdom materialy. dolezite je, aby to ten material sal a aby nezostavalo mokre. to je podla mna podstata dobrej podlozky 🙂

andrea999
20. jún 2012

starý a nový 😉

wilsonka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
duplicka
21. jún 2012

@andrea999 a kdeze sa ti podarilo ho kuk 🙂 🙂 pride ti novy fakt ooovela lepsi, teda tam je naj rozdiel tie kolieska predne

andrea999
21. jún 2012

@duplicka no je tam ešte viac vecí vylepšených...prečítaj tuto:
http://www.pishposhbaby.com/bugaboo-cameleon-3....
vyzerá to celkom dobre,aj nové farby budú,základna aj čierna a konštrukcia celkovo pevnejšia...možno kuknem v septembri v Brne 🙂

duplicka
21. jún 2012

@andrea999 no ano na tej stranke to som uz citala, len ma prekvapilo kdeze si nasla tie fotecky🙂 porovnavacky,som myslela,ze je uz niekde vystaveny 😀

vraj nebudu pasovat tie nove kolesa na stary cam,ale mohli to tak poriesit nie, zeby s adokupili len nove predne

andrea999
21. jún 2012

@duplicka fotky som našla tuto,aj video tam je : http://www.babyguygearguide.com/bugaboo-cameleon3
ešte neni nikde,vyjde v septembri..
ale zatial nič moc,všade píšu to isté...celkovo vyzerá rovnako jak starý,ale možno tie vychytávky budú fajn...to by som musela odskúšať osobne 🙂

andrea999
21. jún 2012

@duplicka nebudú veru pasovať..a ani zimné 😒

duplicka
21. jún 2012

@andrea999 noo do septembra ojojoj 😀 😠 sa tu zblaznime 😀 😀 nurame ci niekde nieco nebude a presne vsade to iste

kedze su tie rpedne kolesa ine a nie napichovacky,tak by som asi do neho sla 🙂 aj ked mne s apacia viac allblack, ako mas ty🙂)

andrea999
21. jún 2012

@duplicka no šak ja že budem mať pokoj s tými čo mám doma a oni vymyslia zas volačo 😀