Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

pallacinka
2. jún 2012

@dastien Ja tiez, a ta tvoja cervena vyzera byt ovela krajsia ako ta Carters, ta je taka skor do oranzova 🙂 Ja malej este sem tam prehodim na striesku deku, ked uz som naozaj zufala.

dastien
2. jún 2012

@pallacinka no to som skusala aj ja tu deku len mala to stale stahuje a nechce to tam mat 🙂 tak asi bude najlepsi ten slnecnik ,ten aspon nedociahne 🙂

mycats
2. jún 2012

@pallacinka ked sa budes lucit s denimovou, tak ku mne, ku mne 😀 😀 😀 ja ju prichylim 😀

kilian
2. jún 2012

@mycats 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

mycats
2. jún 2012

@pallacinka @dastien - no teeeeda, prekrasny je ten set. ale tak ja si mozem len slinky utriet 😀 😀

kilian
2. jún 2012

@mycats ja zomriem z teba😀😀

mycats
2. jún 2012

@kilian keby som mala dievcatko, tak bodkovany setik musi byt doma 😀 😀

kilian
2. jún 2012

@mycats chlapec-hviezdicky,dievca-bodecky.

mycats
2. jún 2012

@kilian to by som vazne musela zohnat latku ako ma maly ten svetrik 😀 😀 tam to kraaasne ukaze 😀
len mm by asi hned kyslik pytal ako by to uvidel 😀 😀 alebo este ma hlasku, ze rychlo moje kapky na srdce 😀 😀 😀

mycats
2. jún 2012

@kilian uz ked videl, ze mam spat bekovku, tak c-kal, ze zas som celu noc hrabala na mmb 😀 😀 😀
som mu nepovedala, ale realne to bolo, ze nie len jednu 😀

mycats
2. jún 2012

@pallacinka - tiez sa nemozes odtrhnut 😀 ta svokrovci vymaknu na zachode 😀

pallacinka
2. jún 2012

@mycats Sa ti smeje 😀 Uz maju ustlane, chudaci, 20 hodin v autobuse, luto mi ich je ☹ Su zlati, fakt, tesim sa na nich 🙂

mycats
2. jún 2012

@pallacinka 😀 😀 😀 boze, preco ja nebyvam aspon 1000km od celej svojej rodiny 😀

drake
3. jún 2012

baby prosim vas neodfotila by ste mi niektora ako akde ma byt prichytena plastenka na bee plus? 😅 😅 😅 😅
minule aj prsat prestalo nez som ju ja tam dala a aj tak zle 🙄 🙄 😀 😀 😀

a este baby kde mate stojaaan na flasku na bee plus? ja ho mam z vnutra lebo ked ho mam von tak neprejdem cez dvere v cinziaku vo vchode a zas ako ho dat akde aby som ho nemusela davat dolu ked skladam kocik?????

inak ja predavam slnecnik bgb ak by mala niektora zaujem mam v albume 😉

drake
3. jún 2012

mam ho len takto zatial na kociku-nastastie malej nezavadzia 😀

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivett
3. jún 2012

@drake já mám držák na pití taky zevnitř, ale na té tenčí trubce, která se vysouvá do výšky, takže mi při skládání nezavazí a skládám i s tím 😉

andrea999
3. jún 2012

@sandria super,som rada,že to dorazilo v poriadku 🙂

drake
3. jún 2012

@ivett no mne tam nechce drzat ten drziak ked mi mala po nom bachne taka to pada 😨

ivett
3. jún 2012

@drake a máš na to dobrý úchyt? já mám klip i na tu širší část, tam kde to máš ty a pak další klip na tu tenčí a pak další dva, ale ty jsou na Cameleona, u origoš kupovaného cup holderu jsou všechny 4 klipy 😉

drake
3. jún 2012

@ivett ano mam vsetky 4 musim poskusat zajtra este raz 😉

dastien
4. jún 2012

obojstranná podložka do bugaboo bee +

mycats
4. jún 2012

@dastien nadhera!! a nejaku chlapcensku v zltej farbe?? k zltej strieske. pripadne nejaku krasnu s hviezdickami 😀 😀

dastien
4. jún 2012

@mycats popozeram a dam ti vediet.inac tu cik cak co sme si pisali som nasla jednu latku ale ta je ruzova a ty mas chlapceka tusim ze?

mycats
4. jún 2012

@dastien ano, ja mam chlapca. tiez som hladal po nete a nic 😝 😝 kupujem zltu striesku, takze nieco k tomu by som chcela 😀 😀 skus pozriet nieco chlapcenske 😀 😀

dastien
4. jún 2012

@mycats jasne popozeram a ked najdem napisem

mycats
4. jún 2012

@dastien dakujem!!! ked tak, moze byt aj mala imitacia tej orginal bugaboo 😀 😀 myslim tej zltej. ale mozno by nebolo na skoda nejaku vzorovanu 😀
dokupila som mu zirafkovy buggysnuglle 😀 aj taka by sa mi pacila 😀
http://www.lesters-nurseryworld.co.uk/details.p...
este mam tento, ale ten asi k zltej strieske nevyuzijem:
http://www.kociky-babymania.sk/2890-buggysnuggl...
mozno k denimovej 😀

bebel
4. jún 2012

@dastien 😵 😵 😵 😵 😵 prekrásne b+

dastien
4. jún 2012

@bebel dakujem 🙂

andrea999
4. jún 2012

@mycats ten hviezdičkový je krásny...sedí do bee+ ? a ako sa rozopína?