Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

evitamarko
8. sep 2010

@ninnaricci ahoj, robi mi to aj ked ho mam dobre rozlozeny... ☹
uz som im pisala mail, ze mam s tym problem, tak som zvedava co mi odpisu. ale tiez si myslim ze je to na reklamaciu. Taky drahy kocar by mal ist aj sam 😉
hmm...skoda, lebo inak som s nim velmi spokojnaa...tak dufam ze mi ho vymenia...

andrea999
11. sep 2010

@duplicka presne to isté mi robia tie predné kolieska...som len pobehla na prechode
a jak keby sa zbláznili...

evikevik1
12. sep 2010

Dobrý večer, mám na Vás znalkyně dotaz 🙂 koupili jsme bugaboo konečně 🙂)) ale protože kočárek nemá být doma tak je u tchýně a dneska jsme dokoupili ještě slunečník a všimla jsem si, že jsou tam jenom dva adaptéry s číslem 1 a 3 a protože kočárek nemám u sebe nemůžu to vyzkoušet ☹(( ptám se protože u adaptéru na pití byly 4 s číslem 1,2, 3, 4.. vím, že tam byly 4 protože dva patřily na Bee. Ale teď nevím jestli máme správné adaptéry a nebo jestli nám adaptéry chybí, návod nemám, neb chytrý přítel řekl, že nepotřebuje ☹( prosím kdo máte cameleona a máte slunečník, byly by jste tak moc hodné a podívaly by jste se mi jakej adaptér tam patří, jestli to máme správně. Moc, moc děkuji!

evitamarko
13. sep 2010

@andrea999 Baby, a nerobia Vam to tie kolieska nahodou vtedy, ked mate kocik prazdny?
ja som dnes kocik presuvala, ked v nom nebol moj maly, a zda sa mi ze sa tie kolieska tiez tak sialene krutili, ale ked je maly v kociku, tak to nerobia...

leishmania
13. sep 2010

baby neviete da sa cameleonacky fusak pouzit aj do bee-cka?

a dalsia ma niektora cameleon s potahom paul frank scurvy? ze by ste mi sem hodili real foto 🙂 pripadne ci am niektora offwhite a jak sa udrzuje?

andrea999
14. sep 2010

@evitamarko robilo mi to ,ked som pobehla s prázdnym kočíkom ale aj s malým...neviem či to je chyba alebo
to má tak byť,ale aj tak je to najlepší šporťák aký poznám..už ti odpísali na mail ohľadom reklamácie?

evitamarko
14. sep 2010

@andrea999 Noo to je pravda, ja som s nim tiez velmi spokojnaa 🙂
Na mail mi este neodpisali. Ked kupujeme, tak su velmi rychly, a ked maju riesit problem, tak sa im nechce...no co uz, pockam si 😉

andrea999
15. sep 2010

dobrý názov mu dali 😀 😀

zucha
15. sep 2010

dnes som si to tiez vsimla, ze uz je konecne aj takyto kocik. Zhanala som take nieco, ked som cakala druhe. Skoda, ze nebol pred rokom 😒

saza007
16. sep 2010

😅 😅 😅 donkey! to meno ma dobre pobavilo 😅 Som zvedava, kolko bude stat, urcite nie malo! 🙄

silvusa1
17. sep 2010

Tak vám prinášam najnovšie info z Kolína videla som ho naživo celkom pekný ale cena začína na 1090 EUr konštrukcia + vanička + športová sedačky vraj spolu pre dvojičky alebo surodencov cca 1500 EUR
bez autosedačiek tie sa tam ešte nedaju dať . Prvé dodávky budu pre USA Anglicko Španielsko a Holandsko na jar 2011 zvyšok až na jeseň .

andrea999
21. sep 2010

nová limitovaná edícia bugaboo cameleon ocean...tá čierna konštrukcia je krásna 😵

lodgermaniacka
21. sep 2010

konštrukcia krasna 😵 😵 😵 farba striešky našťastie pre mna nie 😀

andrea999
21. sep 2010

@lodgermaniacka ten tvoj modrý som videla na foto,je krásny..asi máš zatiaľ hlbokú časť..aký je? neľutuješ,že si ho kúpila? ako sa s ním manipuluje? nepripadá ti nízko?

lodgermaniacka
21. sep 2010

@andrea999 nelutujem, zatial najlepší kočik aky som mala 🙂 je krasny, ale v 5.mes. sme nasadili športovu čast lebo maly už nechcel pozerať na budu a ked sme ju dali dole tak mu svietilo do očí, takže som rada aj korýtku, lepšie tam sedi ako sedel v teutonii, ma tam väčšie pohodlie, ale teraz mam ten poťah z limitky-farebny zvieratkovy
je pravda že kočík je dosť nizko, ale zdviham si ručku tak je to ok, ja mam nad 170cm, ale uvidim ked nahodím vysoke čižmy, či mi bude ta ručka stačiť 😀

andrea999
21. sep 2010

@lodgermaniacka díky... ten zvieratkový musí byť nádherný ..

ninnaricci
25. sep 2010

@andrea999 @duplicka mne to tie kolieska nerobia...dnes som to skúšala...na lineleu to išlo ako po masle...a aj na chodníku nebol žiaden problém...asi mám pretekárske bee+ 😀 žiadne zbáznené kolieska...drobec bol v sede v smere jazdy...tak asi máme dobré ťažisko

duplicka
26. sep 2010

ninna, hmmmmm ☹ , ozaj mate niektora novy fusak bugaboo , ako sa uchytava, tiez vzadu na strieske alebo nie, novy ma otvory na pasy po dlzke a je univerzalny do vsetkych bugaboo, starsi model fusaku bee sa uchytaval pod strieskou,ale zaujima ma novy, ktory sadne do pluska

bejby29
26. sep 2010

ten BGB Donkey je skvely! Skoda, ze neexistoval skor, stoji skoro rovnako ako moj terajsi ale je vymakany!

face
26. sep 2010

Dnes jsem koukala na www.babytrader.eu, mají tam Cameleona v akci. Nevíte, kolik stojí z babytraderu poštovné a za jak dlouho je kočárek doma? Na babycare.nl stojí doprava 40euro, tak to bude asi podobné, že? Díky 🙂

henri001
26. sep 2010

oh baby ale ste ma potesili dvojkociiiiiik 😵 😵 😵 @saraxy dakujem za link !!! oh boze, myslite ze sa bude dat coskoro objednat, kupit , doviezt ? 😀 😀 😀 straasne hop potrebujem od februara 😀 😀 😀 😵

andrea999
26. sep 2010

@henri001 na jar 2011 bude v Holandsku,USA,Británii a Španielsku a v septembri v Čechách.

henri001
26. sep 2010

@andrea999 ja potrebujem na jar 😀 😀 😀 co na jar, ja potrebujem vo februari 😀 😀 😀 😀 ..to bude palka , clo+ dph 😝

catherine214
27. sep 2010

@face ja som objednala teraz z babycare a postovne 25 eury

face
27. sep 2010

catherine - díky za info, já koukala asi jen na to UPS. A jakou barvu jsi objednala? 🙂

mexxi
27. sep 2010

@evikevik1 Zdravím Vás a ráda se přidám k Vám do diskuze.Jsem na tom jako Vy...čtu a pátrám po zkušenostech všech vás tady...až jsem se také rozhodla pro koupi kočárku Bugaboo Chameleon limit.edici..jsem z něj nadšená...a píši pro to abych se podilala o názor na tašku ke kočárku,která mě odradila a moc se mi nelíbila.Připadala mi jak batoh na svačinu..🙂.Přidávám odkaz na tašku co jsem si koupola já a tak je opravdu ve skutečnosti moc krásná a praktická..spousta kapes a ještě vypadá jako kabelka,což k nám ženám patří.Sice jste psala tento příspěvek v srpnu a je již asi pozdě a tašku máte...přesto vás poprosím o vaši zkušenost z fusakem bo hluboké korby..fusak je ušitý spíše do sport.sedačky a já mám strach že bude miminko tlačit ten šev co je vespod fusaku do zádíček a tak pátrám a hledám jiné varianty a sbírám tady rady Vás všech.Pokud fusak máte budu ráda za každou radu a teď už jen přikádám odkaz na tašku ke kočárku..mějte moc krásný den.M 🙂))http://cgi.ebay.de/Laessig-Glam-Global-Bag-Diap... snad jsem to udělal správně...tak se podívejte.

mexxi
27. sep 2010

@mexxi Tak vložit příspěvek se mi nějak nepodařilo..přidám fotku,pokud bude zájem.. 🙂

petrasafr
27. sep 2010

@mexxi Určitě se na fotku s taškou - pokud možno i na kočárku - těšíme!!! Já mám fusak a měla jsem ho i do hluboké korby a jde tam dát krásně. Vůbec se nemusíš bát, že ten šev bude miminko tlačit, když tam fusak krásně rozhrneš, tak tam ten šev vůbec nebude znát 😀

mexxi
27. sep 2010

@petrasafr To mám radost a děkuji za radu....tak se pustím do objednávky fusaku,který teď momentálně nikde nemají...musím zase přes německý obchod...ale jsem ráda že máš zkušenost a že nemusím ničeho litovat.Chtěla jsem mít vše od jedné značky,když už ten kočárek je tak krásný...tak si zaslouží i hezké doplňky...s takšou to bohužel dopadlo jinak,ale nelituji...zítra vložím fotečky..krásný večer. 🙂