Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
12. apr 2012

@duplicka dakujeeem 🙂 😉

kilian
12. apr 2012

@lodgermaniacka neskor hodim,ked budem na normalnom pc.hod si du googla bugaboo by bas

kilian
12. apr 2012

@duplicka a dakujem,si ma predbehla😉

duplicka
12. apr 2012

@kilian 😉 😉 chvilka casu,tak hned snorim v temach co ma zaujimaju 😀

jessicax
12. apr 2012

@kilian jeeej to je ake krasne, hned by som prijala cameleona uz len kvoli tomuto setiku 😅

duplicka
12. apr 2012

@jessicax aj mne by sa pacil ten setik,ale na ciernej konstrukcii

kilian
12. apr 2012

@duplicka aj ja to mam na all blacku.😉
@jessicax 😉

jessicax
12. apr 2012

@kilian @duplicka to musi byt parada 😵

jessicax
12. apr 2012

@kilian ani sa ti necudujem, ze s pluskom nejazdis ked mas cama takto krasne nastajlovaneho 😉

kilian
12. apr 2012

@jessicax prave z tohto dovodu musim popredavat nejake poklady.lebo potom sa neviem nikdy rozhodnut s ktorym kocikom a v akej farbe ideme.

duplicka
12. apr 2012

@kilian jej tak nam supni nejake foto, to musi byt krasneeeeee 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 , ved ked tak do albumu a sa pokochame 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kilian
12. apr 2012

@duplicka no teraz je v ruzovom sate😉a bee je v missoni a len stoji a stoji.

lodgermaniacka
12. apr 2012

@kilian aj ty maš missoni? 😵 daj fotky do fotoblogu ked bude čas 😉

kilian
12. apr 2012

@duplicka sice na Telefone mam fotku,ale neviem ako ju pridat.ukazuje mi len sms alebo mms.no technika...

kilian
12. apr 2012

@lodgermaniacka missoni mam uz davno..ale niekde som pridavala uz Foto s missoni.

lodgermaniacka
12. apr 2012

@kilian odošli si ju mailom a odtial si stiahni fotku do pc, ja to tak robím

kilian
12. apr 2012

@lodgermaniacka ako mailom,ked mi vyjde len sms alebo mms. 😨

lodgermaniacka
12. apr 2012

@kilian maš iphone?

kilian
12. apr 2012

@lodgermaniacka no nieco Take drzim v ruke 😀

duplicka
12. apr 2012

@kilian a stokkacik este mas ci uz ee

duplicka
12. apr 2012

@kilian
@lodgermaniacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no uz sa tesimm 😀 😀 😀 😀

kilian
12. apr 2012

@duplicka ten uz nemam od februara

lodgermaniacka
12. apr 2012

@kilian 😀 😀 😀 ok, tak chod do fotiek a na tu ktoru si chceš odoslať, klikni na nu a uplne dole sa ti ukaže riadok a 4 symboly, klikneš hned na tu prvu šípku vlavo a napíše ti to či odoslať mailom, dať ako pozadie a tak.. 😉

kilian
12. apr 2012

@lodgermaniacka no ja som asi antitalent,ked to potlacim,ze poslat,vyjde mi sms/mms.

lodgermaniacka
12. apr 2012

@kilian ja tiež, toto ma naučil muž 😀 😉 tak nič potom..musíš sa popytať svojho 😅

kilian
12. apr 2012

@lodgermaniacka no to som sa zasmiala...to sa praveho opytam,ani sms nevie poslat 😀 staromodny. 😉

ela19
12. apr 2012

@duplicka kuk sem bugaboo v bielom, uz som to dávno videla ale neboli na to dobre kritiky, no je to vec vkusu, kazdemu sa paci nieco iné 🙂 http://www.designboom.com/contemporary/bugaboo....

kilian
12. apr 2012

@ela19 ako cely kocik by som ani ja nechcela,ale strieska a slnecnik na ciernom came vyzeraju super. 😵

duplicka
13. apr 2012

@ela19 no na ciernom rame to moze byt pekne cely sa mi nepaci, kilian ho ma na ciernom 😉