Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

silviatt
1. dec 2009

Lucia,298, pisem uz asi neskoro kedze si bola na nakupoch. kupila ho u dohnala na Kaertnerstrasse. Mali ho hned k odberu.

lucia.298
2. dec 2009

ellysa: manželovi sa kočík nepáčil 😒 on chce concord neo, rozhodovali sme sa medzi 3 značkami, tak asi ustupim 😀 keby mal športovu časť uplne narovno tak určite by som brala bugaboo, kedže je to vpodstate rovnako ako Neo, tak mi je to jedno 😉

lucia.298
2. dec 2009

silviatt: v tom obchode som si našla krásny kočík Roberto cavalli, čierny s niečím zlatým vyšitý, ale povedala som si že netreba tolko investovať do kočíka, aj tak ma za chvilu omrzi 😉 a bugaboo sa nepačil môjmu drahemu ako som vyššie písala 😖

ellysa
2. dec 2009

lucia my ešte tiež nie sme rozhodnutí, mne sa bugaboo najskôr vôbec nepáčil, bývame v Rakúsku a tu ho má snáď každý a ja som vždy frflala, čo je to za krabicu ale teraz ho má kamoška a chodím s ňou kočíkovať, no a zrazu to bola láska na miliónty pohľad, veľmi dobre sa s ním manipuluje, zatiaľ čo porovnám s inými kamoškami je najlepší...no uvidíme 🙂

citinka
3. dec 2009

lucia298, cena za cam zahrna vanicku aj sportovu cast. my sme ho kupili vo februari, tiez denim a v babyone a nemyslim si, ze sa to zmenilo (som si tym ista). to by bola trochu draha vanicka 🙂

tynushqa
13. dec 2009

Baby neviete mi povedat za kolko by som kupila Bee vo Viedni v Lutzi? dakujem

euphoria
15. dec 2009

Ozve sa mi prosim niekto kto ma original fusak do cameleona?
Zaujima ma ci je podla vas dost teply, resp. co obliekate dietatu ked je pod nulou v cameleone v tomto kociku? vopred vdaka

kaska
16. dec 2009

Lucia ten kocik cavalli tam maju ten cierno tigrovany? Kolko tam stoji nevies? ten kocik je nenormalny

lucia.298
16. dec 2009

citinka: ano maš pravdu, ja som si vtedy myslela že treba dokupiť zvlašť šport.časť, už som v obraze 😀 ten denim stal 999 eur v Lutzi a tuším 799 eur ostatne farby

kaska: mam taky pocit že stal okolo 1500 eur,možno trošku viac, len neviem teraz povedať či to bola len vanička, alebo cela kombinacia, nemali ani katalog, tak som to už potom neriešila, ale bol naadherný 🙂

petrasafr
17. dec 2009

euphoria: My máme originál fusak do Cameleona ten barevný Paul Frank. Vevnitř je sice fleese, ale máme teprve 2 měsíční mimi, takže jezdíme v hluboké korbičce. Pod fusak dávám ještě deku a malého samozřejmě do kombinézy.

zuzka80
27. dec 2009

Ahojte,
nemáte niektorá bugaboo bee na predaj? Chcela by som ho kúpiť a stačil by mi niekedy v marci. Dík

andrea999
28. dec 2009
duplicka
28. dec 2009

ahojjj kde sa ti podarilo najst tu fotku,hehe, ja striehnem na plusko, mam klasicky, ale plus ma byt vylepseny

evamanney
28. dec 2009

Ahojte- ja sa rozhodujem ci kupit Bugaboo ci nie. Citam na neho par zlych recenzii typu:

1) vanicka je prilis nizko pri zemi- strasne sa musi clovek zohybat
2) Nevhodny pre vysokych (moze ho tlacit Chad?)
3) Nakupny kosik je strasne blizko pod vanickou, takze sa k nemu clovek nedostane
4) nevhodny na Slovenske rozbite chodniky- stvoreny len do obchodnych centier
5) zle sa sklada

Vieti mi niektora ktora ho mate doma a vyskusany poradit? Ja byvam v KE a tuna ho nikto nema a v ziadnej predajni si ho nemozem pozriet..

Diky za radu!
Eva

andrea999
28. dec 2009

našla som ho na stránke pishposhbaby.com ...aj ja mám klasiku,ale tento je pekný ... 😉

duplicka
28. dec 2009

jej super , dakujem, to som chcel avidiet ako je riesena strieska:_), no je vylepseny, hmmm, len asi sa bude predavat v usa a kym dorazi na sk, tak mozno o rok, no necham sa prekvapit,zatial je ok klasicky bee🙂

ellysa
29. dec 2009

evamanney no ja ho síce nemám len o ňom uvažujem, ale má ho kamoška a podľa nej skladanie je hračka, keď sa to naučíš, môj mm sa preň nadchol, keď videl jednu maminu v obchode ako ho naložila do auta asi za 10 sekúnd.
na košík tiež nadáva, ale myslím, že toto je mínus väčšiny moderných kočikov, výška je podľa mňa ok, dokonca som si na to keď jej malú kočikujem tak zvykla, že teraz sa mi zdajú ostatné kočíky až moc vysoké 😉 .

tilly
29. dec 2009

zuzka, ja som našla inzerát na bee za 250, ale v rakúsku...

baby, zaujíma ma veľkosť vaničky, je fakt tak veľká? nemáte niekto rozmery?

tilly
29. dec 2009

ozaj a na autosedačku treba ešte nejaké adaptéry? a čo je starší model cameleon alebo frog?

zuzka80
29. dec 2009

Tilly dík za tip, ale Rakúsko je ďalekoooo a ja neviem po nemecky ☹ Ale cena je dobrá a akej farby bola strieška?

petrasafr
30. dec 2009

evamanney: Já jezdím s Cameleonem už skoro 3 měsíce a je super. S tím košíkem je problém pouze u hluboké korbičky, když máš sporťák, tak je tam přístup super. Košík je ale hodně velký, takže do něj v pohodě dáš celý nákup.

hanka23
30. dec 2009

Evamanney - já mám Cameleona 16 měsíců. Mám třetí dítě a na předchozí jsem měla 10 kočárů. Teď poprvé s Bugaboo nemám potřebu měnit.
1) vanička nízko při zemi mi nevadila. Zas tak často se ke kočárku neohýbám. Naopak jsem to ocenila, když jsem někde seděla, mimi bylo tak akorát nízko vedle mě.
2) rukojeť je vysunovací, můj chlap má skoro 190cm a vozí ho v pohodě
3) košík je špatně přístupný jen u korbičky, u sporťáku velmi dobře. Nákup jsem tam strkala po kusech 😝 Ale zase jsem neměla strach, že mi tam něco někdo ukradne.
4) taky máme rozbité chodníky a jezdíme normálně, velkými koly dopředu jsem odjezdila i závěje a výlety v horách. Jeli jsme i jakoby s károu, kdy se malá kolečka oddělají úplně - byli jsme tak v náročném terénu a dostali jsme se dál než kamarádka s Xlanderem s obr koly.
5) skládání nevím, my máme velké auto a skládám jen tak, že sundám korbu a podvozek vezmu za střed (složí se jen napůl). Celý jsem ho skládala dvakrát a moc mi to nešlo (ale nemám to nacvičené, tak to bylo spíš tím).
Nevýhoda je, že se musí sundávat při skládání sportovní sedačka, člověk potřebuje obě ruce.

Já na Cameleonovi oceňuju hlavně to, že je lehký, malý, vejdu se s ním do malých výtahů a všude ho vynesu. A při těhle vlastnostech projede i náročný terén. Taky jsem ráda, že mám otočnou sedačku a dají se měnit barvy 🙂

tilly
30. dec 2009

zuzka, žltá...

gabbii
31. dec 2009

Ahoj,nevíte někdo, kde se dají koupit malá přední kolečka na Cameleona a případně za kolik? A ještě dotaz - drží vám Cameleon dobře zabržděný? Díky. G.

hanka23
1. jan 2010

Kupovala jsem v Anně&Viktorii někdy v létě a s poštovným stály 1700,-. Určitě mají aktuální cenu na netu nebo napíšou do emailu.
Zabržděný mi drží dobře, jednu dobu mi ale taky brzdilo víc jedno kolo. Brzdička se dá poštelovat, je tam takové kolečko 😵

gabbii
2. jan 2010

hanka23
Díky za info. Kouknu na to 🙂

kristiesk
3. jan 2010

ja mám cameleona 8 mesiacov, a naozaj môžem len odporúčať...a čo sa týka našich rozbitých chodníkov, tak podľa mňa sa s ním super jazdí, mohla som porovnať s inými kočíkmi, čo si kúpili iné mamičky, pretože mali pocit že bugaboo je len do nákupných centier, a my sme prešli horší terén oveľa lahšie ako ostatné... vanička je jedna z najväčších, košík aj keď sa nezdá je dosť veľký, pretože si nákup môžeš stiahnuť gumičkou a krásne to drží a skladá sa naozaj výborné, doslova za pár sekúnd... z mojej strany len odporúčania 😉

citinka
3. jan 2010

my mame cam 7 mesiacov a taktiez len odporucam.
dokonca ja moj konzervativny manzel si ho nevie vynachvalit.
este dalsia vyhoda je, ze sa da bez problemov tlacit, otacat, proste lahke manevrovanie jednou rokou. kamoska ma PP a to nehrozi, som to skusala a "no way" !
ja som tento kocik chcela uz vtedy, ked este u nas "nefical"...to som este ani dieta nemala....som rada, ze ma nesklamal... nikdy by som ho nevymenila !
P.S. a vymena potahov je zabava, prijemna zmena 🙂

saudi
4. jan 2010

ahojte, nemate niektora nahodou na predaj nahradny potah Canavas svetlomodry? dik

inuli
8. jan 2010

Ahojte baby, čo máte Bugaboo cam vedeli by ste mi poradiť, či sa na vám "heglá" tá rúčka za ktorú sa tlačí kočík. Včera sme si boli s drahým náš vysnený kočík pozrieť, a boli sme prekvapení, že na každom,čo mali vystavený sa to dosť heglalo ☹
a ešte jedna otázočka. aké velké bábo sa vošlo do vaničky? prípadne ak je tam fusak? Ďakujem 🙂