Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tessie
15. jún 2011

@barbora87 ahoj, a nemáš na predaj aj držiak na flašu? dík...

ivett
15. jún 2011

@szelvicka ahojky, já měla možnost koupit gecka, tak jsem si trochu zjišťovala, jak to s ním je a potahy z cameleona na něj nepasují...
pokud vím, tak potahy z cameleona by snad měly pasovat na froga, což je následovník gecka pokud vím, ale jistá si nejsem...
boudičky by podle mě pasovat ale mohly, určitě ne nánožník nebo hl. korba, ale boudičky by snad pasovat mohly...

e.l.i.e.n.k.a
15. jún 2011

..ahojte, chcem kupi bgb+ a mam otazocku na vas fanusicky a uzivatelky 🙂 ked chcem dieta otocene k sebe obratit od seba, musim preklikavat sedacku, ci iba rucku preklopim?

monlu
15. jún 2011

@e.l.i.e.n.k.a ahoj, pokial sa jedna o bee +, tak sa otaca sedacka, nie rucka 😉

e.l.i.e.n.k.a
15. jún 2011

@monlu ☹ nepotesila si ma..to mam aj na briu..

barbora87
15. jún 2011

Babule bee+ na predaj 🙂

monlu
15. jún 2011

@e.l.i.e.n.k.a je to trosku neprakticke, pokial je babo v kociku a potrebujes ho otocit.. ale inak je skvely.. 🙂

barbora87
15. jún 2011

@e.l.i.e.n.k.a ale existuje strieborna letna strecha a ta je super!tak napr to je riesenie aby mimimu nesvietilo slnko

e.l.i.e.n.k.a
15. jún 2011

@monlu co som rambo? drobcek ma uz teraz cez 9 kil v 7 mesiacoch, to ma bude otacat skor on, ako ja jeho! 😀

monlu
15. jún 2011

@e.l.i.e.n.k.a to sa s dietatom v kociku otacat ani neda, nakolko je potrebne sedaciu cast sklopit dopredu.. myslela som to tak, ze je to neprakticke kvoli tomu, ze treba babo vybrat..

e.l.i.e.n.k.a
16. jún 2011

@monlu to bol len vtip 😀 v briu to otocim len vybranim o otocenim, takze aj s drobcekom, ale viem, ze tu je to ine..

e.l.i.e.n.k.a
16. jún 2011

@barbora87 ale, ked nespinka, nebude mu vadit vo vyhlade? pouzivala si ju?

e.l.i.e.n.k.a
16. jún 2011

..chcela som objednavat z kocikomanie, ale vy ste tu predavajucu taaak zotreli, ze teraz neviem..objednam asi z babycare..

e.l.i.e.n.k.a
16. jún 2011

@barbora87 predavas bee+?

barbora87
16. jún 2011

@e.l.i.e.n.k.a hej predavam...ja som skusila len na foto lebo chcem dat inzerat...ale kamosku co mam tak je velmi spokojna a drobcovi vobec nevadi a je tam aj taka sietka

scheilaa
16. jún 2011

Neprodáváte některá prosím růžovou stříšku na plusko?? 🙂 moc moc sháním...Případně i sluneční a držák na lahev...děkuju 🙂 🙂

ivett
16. jún 2011

@scheilaa mrkni na MMB tam toho je dost...

scheilaa
16. jún 2011

Právě,že už jsem koukala ☹

ivett
16. jún 2011

a chceš originál? pokud ne, tak si nech ušít, na mmb jsou moc šikovné paní, co ti ji ušijí 😉

lucosko
17. jún 2011

@e.l.i.e.n.k.a prekliknut sedacku :(

improvizacia
17. jún 2011

@barbora87 Teeda, ty predavas plusko, nie si spokojna? Kocik mam len zhanam slnecnik - ten nepredavas nahodou? Diky.

ivett
17. jún 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45891345&tab=0 někdo tady chtěl stříšku na bee+ 😉

gabina_84
18. jún 2011

Tak jdu k vám pro radu 🙂 - nevíte někdo, pro jak staré dítě může být tak originál fusak bugaboo (myslím fusak do cameleona, který lze dát i do bee-čka?) .... malému je rok, tak přemýšlím zda se do něj v zimě vejde....děkuji 🙂

lia
18. jún 2011

@improvizacia aky slnecnik zhanas? ja mam off white ,ale stale chcem ruzovu strechu ,aj slnecnik ,neskor

luciasek83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lodgermaniacka
18. jún 2011

@gabina_84 podla mna tam vojde vpohode aj 3-ročne, ja ho mam a je fakt obrovsky, ale nie je uplne najteplejší, ale ja ho určite kupim aj v čiernej farbe 😵
@luciasek83 krasna fotka, poslala som 😉

lodgermaniacka
18. jún 2011

@lia ty maš aj stokkač? 😵 včera som ho videla a normalne som lutovala že sme ho nestihli skusiť ☹

lia
18. jún 2011

@lodgermaniacka ano , to su moji milasikovia ,nedam na ten kocik dopustit. preco ste ho nestihli skusit??vy mate cameleon?

improvizacia
18. jún 2011

@lia Ahoj, ja by som chcela čierny dáždnik ☹ Inak ružová strieška je veľmi pekná odporúčam.

lia
18. jún 2011

@improvizacia hmmmmm,asi dam do bazaru off white , aj so slnecnikom .ty mas tu bledo ruzovu?
nema niekto zaujem nahodou??