Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

jalimag
28. jún 2015

Prave sme s detmi na Donau Insel Fest vo Viedni a skuste uhadnut, ktory kocik tu najviac vidno.
Bez bugaboo ani krok! Cista davova psychoza.

kikuska7878
8. júl 2015

Ahojte,mozem tiez poprosit o zaradenie do bazarika?a nepredava prosim niekt.bugaboo donkey?moooc dakujem😊

kissmi09151
9. júl 2015

ahojte mamičky .. prosim vas kde kupim potahy na kocik kriklave kocky??? pls poslite mi link .. a kde ste kupovali kocik a kolko vas vysiel?

miriamba
9. júl 2015

@amina25 mame bugaboo cameleon, od septembra s nim "jazdime" a sme spokojní, nám úplne stačí tato velkost kočíka.🙂

kissmi09151
9. júl 2015

a kde ste ho kupili ? ak sa smiem opytat a ako vas visiel cenovo??:

silaviat
9. júl 2015

@kikuska7878 https://www.modrykonik.sk/group/4662/ do bazara sa mozete pridat aj same

miriamba
9. júl 2015

@kissmi09151 kúpili sme od známej, už používaný.... bol kupený v Rakúsku.

annamarcon
11. júl 2015

JA som ho mala pri dvojičkách a bol perfektný. Teraz máme Stokke- ak mám porovnať tak Bugaboo u mňa víťazí z praktickej stránky a Stokke z estetickej 🙂

brise
11. júl 2015

Prosim o radu ake madlo kupit na bugaboo bee3? Mate skusenosti ?

ennah
13. júl 2015

Prosim sedia letne striesky z bee alebo cama na donkey? Pred dovokenkou zhanam rychlo ako kocik viac odvetrat. Ak mate mozete rovno ponuknut na predaj, bude to rychly obchod. Dakujem ;)

sylvia2012
13. júl 2015

@smale mozem sa spytat odkial mad foliu na kocik🙂

matulinuska
14. júl 2015

@ennah nesedia. Na bee je samostatne strieska, na bee+ a bee3 je rovnaka, na donkey a buffalo su tusim rovnake ale niesom si ista a na cameleon, frog a gecko su rovnake.

mirusqa
1. aug 2015

ponuknite prosim za rozumnu cenu Bugaboo Cameleon 3 hlboku vanicku a sportak pripadne aj autosedacku vo farebnom prevedeni pre chlapca. oblast zapadneho slovenska nakolko si chceme prist prenho osobne

sweetjanka
5. aug 2015

Dobry den baby, nepredavate niektora buffalo, ale len sportiak? Predala som vcera teutonku beyoucko 3kombinaciu, a chcem opat kvalitny kocik, no uz len sportiak, maly ma 13mesiacov. Nechcem novy, uz len z druhej ruky, lebo mam uz tretieho brobca a kocik potrebujem tak max na rok.Dakujem.

77orchidea
8. aug 2015

nezhana niekto Buffalo?

ifkael
8. aug 2015

@77orchidea ake mas?

katkaklac
10. aug 2015

ahojte dievcata...idem si po radu. Chystame sa kupit Buffalo......ale mam obavy ci kocik neni velmi tazky. Ake mate s nim prosim skusenosti? V obchode nam odporucili aj Cameleon,len ten moc nechceme nakolko sme dost vysoky 🙂 , takze Buffalo nam vyhovuje viac. Budem vdacna za akekolvek info. 🙂

77orchidea
11. aug 2015

@katkaklac ja mam doma Buffalo, ide naozaj lahucko, je krasny, ale ja mam 155 cm a neviem si zvyknut, nesedi mi, pre vyssie osoby urcite super, zvazujem vymenu za Cam3 kvoli tomu :(

jarka2304
18. aug 2015

@ivett dobry den kde sa da zakupit taka podlozka čo je v tom tretiom kočiku?

katkaklac
18. aug 2015

@77orchidea dakujem🙂. No ked by som bola nizsia tiez beriem Cam.....tak vahame. Este pred par rokmi to bol moj vysnivany kocik🙂 ale teraz som na "vazkach"🙂.

77orchidea
18. aug 2015

@katkaklac mám tu teraz neter, má asi 181 cm, dala som jej ho vyskúšať a povedala, že naozaj ide ľahučko 🙂

dominikamiklosova
19. aug 2015

Neviete poradit kto sije striesky na bee? Za nejaku rozumnu cenu? Dakujem

edusik
26. aug 2015

Nepredavate niektora Buffalo?

julinkazel
1. sep 2015

Maminky prosim o radu. Mam papiwi sky - a rada by som od vandy kupula striesku bugaboo cameleon soft pink. Nemate niektora odskusane ci strieska z cama sedi na papiwi sky? Dakujem velmi pekne

janakjk
2. sep 2015

@julinkazel papiwy ma troska vacsie tie pruty,ta strieska by sa tam nenavliekla, bud zrezat troska z tych prutov alebo kupit aj cameleonove pruty, ak by pasovali... ale lepsie by bolo vyskusat si to

alyn
5. sep 2015

@kafoditka ahoj ak este existuje ten sukromny bazarik na bgb, mohla by si ma prosim, pridat? Dakujem velmi pekne

kafoditka
5. sep 2015

@alyn ahoj, ja už nie som v bazariku. Treba napísať uzivatelke s nickom mecavi.

alyn
5. sep 2015

@kafoditka dakjem za info

zojaaa
14. sep 2015

Ahojte, prosim o radu, skusenost...pri dvojickach som mala donkey twin a teraz rozmyslam, ci cam alebo bee...
Chcem kupit z tej limitky neon, len pri tom bee si neviem predstavit take 4kg dieta, ked to nema hlboku cast.....
Fakt poprosim o skusenost pri bee od narodenia??

A ak nahodou sa niekto chysta predat neon do vianoc, kludne mi piste 😉

jjuulliiaa
20. sep 2015

Dievcata! Tie co mate skusenosti s Bugaboo Donkey Duo..nemate problem "vyskocit" s nim na obrubnik? Neviem totiz, ci ma tie zadne kolesa odpruzene..viete mi poradit?