Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

duplicka
30. jún 2010

myslim finticka

duplicka
30. jún 2010

baby a nema to byt nahodou tak ,ze ju vsunies do vnutornej casti a ona tam drzi, ved na konci je akoby drotik,tak podla mna ked sa supne cela pod striesku akoby naopak ,tak tam drzi,nezda s ami to

zorroz
30. jún 2010

@duplicka ona ta síťka se dá šoupnout pod stříšku, ale je docela velká a roztažená tam nedrží pevně tak, aby to tam dítku moc nezavazelo. Ale zkusila jsem ji jakoby srolovat do té obruče a pak dát pod tu stříšku a nevypadá to špatně. Každopádně je suprová. Včera mi dcera usnula a měla jsem jen tu klasickou stříšku, mám růžovou a svítilo na ni sluníčko. Sice spala jak dudek, ale mě to teda vadilo hodně, že na ni svítí, když je v té poloze na ležení. Tak jsem ráda, že dnes tato sluneční stříška dorazila 🙂

duplicka
30. jún 2010

no nic ked pride vyskusam,verim,ze budem aj ja spokojna

andrea999
1. júl 2010

@duplicka veď práve..tá sieťka je dlhá,tak keď sa vsunie pod striešku,je tam taká skrčená.
ale mojmu malému nevadí,ked je zastretý aj v sediacej polohe,ked už idem dlho po slnku... a na spanie super,
my spíme v kočíku stále a to už má rok a pol.
organizér mám " jolly jumper stroller caddy" . je super,má zazipsovatelnú časť,kde mám doklady ,peniaze a mobil.
aj tak nemám rada tašky na kočíku,toto mi vyhovuje viac.som ho objednávala z amazonu.
a akú farbu kočíka si objednala?

citinka
1. júl 2010

@enny3 ja som to maslove Bee+ objednala cez www.babylicious.org. cakam, ze uz zajtra by mohol dorazit. uz sa strasne tesim. dufam, ze to bola dobra volba vo farbe.

duplicka
1. júl 2010

andrea no objednala som nakoniec modru s tym,ze ked tak si usijem inu striesku aj podlozku🙂,teda viem si to prerobit aj na tu letnu kolekciu,ktora sa aj mne paci🙂,ale potom je bezova sedacka a to sa podla mna lepsie hodi cierna a na tom nasunuta ina podlozka🙂

andrea999
1. júl 2010

@duplicka to je fakt,na tých strieškach a podložkách sa dá dobre vyzúriť,keď si to vieš ušiť.
ja som na to ľavá,ale segra šije,tak možno niečo vymyslím...prvú podložku som si dala ušiť
na mmb a nevyzerá to zložito...a striešku snáď tiež nebude zložité ušiť

ninnaricci
1. júl 2010

baby nemáte niektorá túto sieťkovú clonu na beečku? ...má to aj UV filter...a podľa obrázkov sa mi zdá, že sa nemusí nejak špeciálne upevňovať...takže nemáte niektorá skúsenosť?

zajo79
2. júl 2010

no niesom truba? ja som tu clonu dala zadarmo k bee... 😢
nemala som ju na kociku ani raz, tak neporadim...ale vraj je super

ninnaricci
2. júl 2010

@zajo79 škoda že si ju aspoň nevyskúšala 😉 mňa by zaujímalo či sa to pripevňuje priamo na kočík...ako stieška...alebo to len tak prehodím...hmmm...

luciacc
3. júl 2010

@dosa ahoj už si objednávala s babycare, lebo ja by som odtiaľ niečo chcela mohli by sme to dať dokopy.

ninnaricci
3. júl 2010

...baby...nechcete sa pridať k objednávke z babycare? spojíme poštovné...

eimiky
4. júl 2010

baby čo máte chameleona idú aretovať tie malé predné koliečka?

ellysa
4. júl 2010

ahojte

@eimiky áno idú
baby úprimne vám závidím bee+,my máme cameleona, ale veru by som v budúcnosti brala aj beečko, ak by ste niektorá chceli predať aj tak o rok už teraz sa hlásim 😉 ,nový mi môj zatrhol

ellysa
4. júl 2010

ahojte

@eimiky áno idú
baby úprimne vám závidím bee+,my máme cameleona, ale veru by som v budúcnosti brala aj beečko, ak by ste niektorá chceli predať aj tak o rok už teraz sa hlásim 😉 ,nový mi môj zatrhol

lodgermaniacka
4. júl 2010

Ahojte baby, poradte prosim, myslite že na cameleona sa bude dať pripevniť tento daždnik?
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/r28l/sln...

minat
6. júl 2010

citinka, už ti dorazilo krémové bee+? Prebehlo to cez babylicious v pohode a spoľahlivo, alebo boli nejaké problémy?

citinka
6. júl 2010

minat, az dnes ho odosielali (dodavka z bugaboo meskala), takze pri vsetkom stasti v piatok by tu mohol byt.

citinka
6. júl 2010

Baby co mate Bee+, bola jeho sucastou aj ta (cierna) cestovna taska ?

bebel
6. júl 2010

@citinka nie

citinka
6. júl 2010

bebel, dakujem....lebo na babytrader alebo babycare uvadzaju, ze tam je aj lugage bag ale pri "mojom" Sand to nie je. takze ma to len prsiplast ? dakujem.

ninnaricci
6. júl 2010

@citinka a nie je to nákupný košík?
...ano kryt do dažda je pribalený 😉

citinka
6. júl 2010

ninaricci, to bude asi ono 🙂

bobket
6. júl 2010

Baby potrebujem pomoc a vas nazor! Kupili by ste bugaboo frog keby bol v dobrom stave ale mal jednu chybu a to ze mu pada strieska?

leelo
6. júl 2010

@bobket ahoj 🙂 podla toho, co znamena, ze pada. tam moze byt potom problem v silnom vetre.
ale pozri ebay.at alebo ebay.de, vela predavajucich posiela aj na sk a su tam neposkodene kociky, to by som iste radsej cameleona kupila. frog je uz stary, moze byt problem s nahrad.dielmi a doplnkami...

bobket
6. júl 2010

@leelo ona ho ale predava asi koli tomu za 180€ a to pochybujem ze za to kupim cameleona,ale pozriem. dakujem za radu. ked ja by som potrebovala iba sportiak a to malo kto predava...

leelo
6. júl 2010

@bobket su na ebay aj frogy. a neposkodene 😉

bobket
6. júl 2010

@leelo za taku cenu? pozerala som teraz na tie stranky co si pisala na na ebay.at je vela frogov a na .de ani tak nie,ale to musim drazit-nemam paypal a co som pozerala tak som nikoho nenasla kto posiela na SK,alebo je to tym ze az tak nemecky nerozumiem? mamu mam v nemocnici tak s nemcinou si moc neporadim ☹ kamoska mi pozicala cameleona lebo mam slalom a maly mi v nom plakal ale ked som ho posadila do cameleona tak mi tam dokonca zaspal!!! Bola som z neho nadsena! skvelo sa ovladal a k tomu aj vacsie nerovnosti presiel supis!! strasne by som ho chcela aby som malho mohla vozit v kociku a nie nosit v nosici lebo stale v slalome place. no manzel slalom predat nechce a na dalsi kocik mi vela penazi dat nechce mam rozpocet ze 200€ za 2tyzdne ideme na dovolenku a kocik v nedohladne, som uz trochu zufala! Kupila som buzz 2007 ale predavajuca ma oklamala aeste mi drzo napisala ze mi predala stafetovy kolik a mam kocik predat dalej alebo zahodit! bolo mi do placu a manzel odvtedy nechce o dalsom kociku nic pocut.musim si poradit sama 😢

leelo
6. júl 2010

@lodgermaniacka ahoj, neviem uplne presne odhadnut, co je to za system uchytu, ale podla fotky by som povedala, ze na bgb to nie je o co prichytit. ja mam bgb slnecnik a ten ma 2 adaptery uchytu - na ram konstrukcie alebo na madlo (to co drzim ja, neviem to po slovensky pomenovat) 😉

lodgermaniacka
6. júl 2010

@leelo dakujem za odpoved 🙂 mala som objednať original, zabudla som, nevadi, zajtra idem do rakuska, tak budem dufať že kupim 😀