Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kalista
4. apr 2013
zuzana_muller
4. apr 2013

@zuzana_muller ja im ju potom vratim, nech mi vratia peniaze a objednam inde kde je nizsie postovne ...

chichinka
4. apr 2013

@zuzana_muller ale mas krasne deticky 😵 😵 😵 samozrejme aj beecko cierne so soft pink je naaadhera 😵 s tou strieskou zamenenou je to fakt smola a este k tomu ta otrava zasielania naspat... 😖

zuzana_muller
4. apr 2013

@chichinka dakujem 🙂 len neviem preco mi to hodilo takto zle otocene, neviem to urobit inak ☹
no ta strieska nic moc, ale uz som im napisala. Uvidim co odpisu. Nie som ochotna platit 20 euro postovne za striesku ktora vazi asi tak 300g a da sa poslat ako list. Bud mi daju nejake normalne postovne alebo im to vratim a objednam z CR...

mahulenka87
5. apr 2013

Baby, viete mi poradiť, kde v TRNAVE predávajú kočíky Bugaboo? Chcela by som si porovnať Cam a Buffalo...

silviatt
5. apr 2013

@mahulenka87 v trnave nemaju bgb. Najblizsie v ba v predeti a brno alebo vieden

silviatt
5. apr 2013

@zuzana_muller odkial si prosim ta zohnala soft pink striesku? Nemate niektora na predaj??? Diiik

kkristin
5. apr 2013

Baby tak sa mi stalo ze som si objednala podlozku offwhite a manžel mi doniesol domov tiez mam dve nechce niekto jednu vymeniť za inú farbu???

kkristin
5. apr 2013

@zuzana_muller ahoj ťa kozusinka je stokke?hladam totiž nieco podobne

blau
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomino6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blau
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blau
5. apr 2013

@tomino6 len ma to vobec nenapadlo, ze najblizsie nejdem na sk a nemam sajnu co by stalo postovne, mam to zistit?

tomino6
5. apr 2013

@blau a aka je konstrukcia?...a preco ho hned predavas? Nepaci sa ti?

blau
5. apr 2013

klasicka konstrukcia, paci sa mi velmi. Vymyslam asi by som chcela allblack. Ale ak nebude mat nikto zaujem pekne si tento poskladam a budeme sa kocikovat. Mala ma len 6mesiacov a este ju vozim v hlbokom, takze bude aktualny tak v maji juny 😉

ela19
5. apr 2013

Baby, chystáte sa niektorá kúpiť túto novú limitku na beecko? Čo na ňu hovoríte ?

zuzana_muller
5. apr 2013

@silviatt tu na fore sa mi ozvala jedna mila mamicka Dasa 🙂 dakujem velmi pekne, Dasi 🙂

zuzana_muller
5. apr 2013

@kkristin ahoj, ano je to Stokke. Mala som aj Stokke kompletku, kociar som uz predala a kozisinku nechala na "horsie casy" a teraz som zistila ze uplne super sedi do pluska! Aj otvory na pasy sedia perfektne 🙂 sama som bola prekvapena...

zuzana_muller
5. apr 2013

@kalista @chichinka Noooo, tak mam novinky so strieskou... Najskor mi chlapik napisal ze som si to zle pozrela, ze urcite je to nova strieska (lebo staru vraj vypredali v januari a uz vo ecbec nie je v ponuke), ze obrazok moze skreslovat aj farba moze skreslovat a ze mam skontrolovat cislo! Tak som mu porad napisala ze velmi dobre viem ako vyzera stara strecha (ved ju mam doma) a ze to urcite nie je nova co mi poslali 😠 no a poslala som mu fotku toho jeho slavneho cisla 😝 samozrejme ze to bolo cislo starej striesky. No, ale co chcem napisat, potom mi napisal ze je to ich chyba, ze v pondelok posiela novu, o postovnom sa nezmienil (takze verim ze nebude ziadne) a este mi aj napisal ze sa rozhodnu ci chcu staru vratit alebo nie 😀 tak mozno budem mat jednu uplne novu staru verziu navyse ...

andrea999
5. apr 2013

@ela19 jasné,ale strechu zvlášť a k tomu bee all black 😉

martinano
5. apr 2013

@zuzana_muller to mas striesku od pink31?

zuzana_muller
5. apr 2013

@martinano ano, presne

martinano
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka1108
5. apr 2013

ahoj baby.zrovna som menila sriesku na bee+ a napadlo ma ze by som si dala usit striesku aj podlozku z rifloviny... myslite ze sa to da? ale z takej tensej... co myslite? dakujem

veronique.ba
5. apr 2013

@lenka1108 Všetko sa dá 🙂 Ja som si tiež kúpila podobnú hrubú látku a hvizda22 mi ide ušiť striešku 🙂 viacerým mamičkám ušila sú spokojné 😉

lenka1108
5. apr 2013

@veronique.ba super a prosim ta kolko u nej stoji strieska? ja mam pani marinu z mmb .

veronique.ba
5. apr 2013

@lenka1108 Stojí to 17,- eur za striešku na Bee. Posielam ti link do pošty

lenka1108
5. apr 2013

@veronique.ba dakujem.to je super cena🙂

tea284
6. apr 2013

@veronique.ba mohla by som aj ja poprosiť ten link? Ďakujem moc

reisi
6. apr 2013

Ahojte,prosim poradite mi akym stylom navliect podlozku ( bugaboo) cez popruhy na bugaboo bee. Ja som na tieto veci total lava. Uz mam podlozku doma rok a este som sa k tomu nedostala. Dakujem