Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
10. sep 2011

@kaska aha 🙂 no som myslela že čakate 🙂

miska1981
10. sep 2011

@lodgermaniacka ja si fakt neviem predstavit bee na zimu ani s fusakom.
ozaj jednu chybu som ti nenapisala, mala sa mi v slalome smyka dole, ale ona je fakt drobunka a on je tak velky 😅 ale niekto s tym nema problem.
keby nemalo brio zle polohovatelne nohy kupim opat na zimu, ostatne kociky su uzke, u mna tieto dva vedu a vyzorovo tiez nie su najhorsie.

tanija133
10. sep 2011

@silviatt uz sme sa vratili, nemaju tam cam all black, iba nejaky oranzovy obycajny vystaveny a ani bee nemaju ziadne vystavene.... 😉

tanija133
10. sep 2011

@miska1981 Tak super, hlavne aby ste boli obidve spokojne...Aj ty aj mala....Toho Mustyho som myslela Transporter nie Spider....ALe uz je to jedno....Nech VAm sluzi kocarik... 😉 Bee nie je na zimu vobec....aj ja uz skoro stale jazdim s Fusionom a na Bee iba sem tam.... 😉

tanija133
10. sep 2011

@lodgermaniacka Na com jazdis teraz, mas zasa Bee+ ci Maclaren? uz stracam prehlad.... 😀 😀

silviatt
10. sep 2011

@tanija133 Dakujem moc. Skoda, nechcem ho objednavat, obavam sa,ze budes az moc cierny 🙂 Predtym som mala cierny so striebornou konstrukciou a ten bol pekny, teraz chcem ciernu konstrukciu a denim a nechcu to tak predat 🙂

silviatt
10. sep 2011

@bebel ahoj. Dakujem. A pacil sa ti? Ja som videla na ebay foto v skutocnosti, na jednej bol krasny a na druhej sa mi zdala ta konstrukcia leskla a az moc cierny.... Pojdem ho asi omrknut 🙂 Dakujem

silviatt
10. sep 2011

@zajo79 super. dakujem za tip 🙂 To je dost 25% pri tej sume 🙂

dara29
10. sep 2011

Viem, že sa to tu písalo ale nestíham hladať dozadu. Ako rozoberiem pási ked chcem dať do kočíka podložku. Klasicky cez spinku to zošité mi nejde prevliecť. Vdaka

tanija133
10. sep 2011

@silviatt Ja si mylsim ze ten cierny s ciernou bude krasny, ale ked si uz podobny mala, nechces nejaku vacisu zmenu, ked riflovy nepredavaju?

zajo79
10. sep 2011

@silviatt ale musis to stihnu uz len zajtra

elelel
10. sep 2011

@lodgermaniacka ahoj, prosim ta o radu 🙂 ty mi urcite budes vediet poradit 😉 uvazujem, ze si do bee kupim denim lodger, aby som ho mohla pouzivat aj na jesen alebo do peknej a suchej zimy, myslis, ze je to mozne?alebo je podla teba lepsie kupit original fusak?nemas nahodou foto na porovnanie?dakujem krasne 🙂

bebel
10. sep 2011

@silviatt je dosť čierny........mne sa viac páčil skôr s ocean poťahmi. Alebo komplet limitka off white, tá bola úplne najkrajšia.

silviatt
10. sep 2011

@bebel jeej, super, dakujem za fotky. tak to mas pravdu, je az moc cierny... Tak teraz vobec neviem, pre ktory sa rozhodneme :( To je fotene v Brne? Ta off white je tiez krasna, ale bielej sa moc obavam

silviatt
10. sep 2011

@zajo79 skoda, nestiham. este nie som uplne rozhodnuta a mam este chvilu cas na premyslanie 😉

silvia74
11. sep 2011

dievcata, ktore mate Bugagoo Cameleon, aky fusak ste pouzivali do hlbokej casti? original Bugaboo fusak?dakujem

bebel
11. sep 2011

@silvia74 ja hej... 😎 ale aj fleesovú zavinovačku

brya21
11. sep 2011

ahojte, chcela som sa vas dievcata opytat ci mi neviete poradit ohladne veci ktora je na foto.chcela som vediet ci to je fusak aj do vanicky alebo len k sportovej casti ku cameleonu. dakujem

straw
12. sep 2011

Pozeram, ze na bazare viacere predavate bee+...za aky kocik ich menite? zacali mi robit neplechu tie kolieska, uz som pisala aj do holandska, zatial nic neposlali...doteraz mi to nerobilo. nastriekala som aj WD-cko a nepomohlo. som trosku sklamana z toho kocika kvoli tomu...

elelel
12. sep 2011

baby, poradte prosim...mam si do bee kupit lodger bunker denim alebo fusak elodie details denim??velka dilema 🙂

tanija133
12. sep 2011

@elelel Ja mam Lodger na zimu,krasne tam sedia.....no a ktory s tych 2 sa ti viac paci? ale si si ista ze chces pouzivat Bee aj na zimu? Je to predsa taky otvoreny kocik a tie mini kolieska.... 😖

elelel
12. sep 2011

budem ho pouzivat len v peknych, suchych dnoch bez vetra, verim, ze take budu 🙂 inac mam este teutoniu. a ten lodger je taky, ze sa da dat dole ta tepla cast a ostane len vonkajsia cast, nie?to by bolo podla mna fajn na jesen...pacia sa mi oba, ale ten lodger je asi praktickejsi

lentila.g
12. sep 2011

@straw ahoj, prave som isla pozerat ze kde sa spomina ohladne tej reklamacii koliecok..ja som este niekedy mesiac dva pisala ze mne to nerobi a zrazu na dovolenke mi zacali kmitať, teraz je to uz v takom stadiu, ze ci maly sedi alebo lezi je to viac menej stale, a to hovorim o normalnej chodzi nie pobehnuti.Prosim ta co si im pisala?c.fakt., vyrobne cislo, a poslala si im aj video?dik

straw
12. sep 2011

@lentila.g presne aj mne to zacalo robit po dovolenke v chorvatsku 🙂 napisala som im najprv, ze co tomu je a ci mi vedia takto na dialku pomoct. odpovedali hned na druhy den a pytali si cislo podvozku, doklad o kupe a spatnu adresu s telefonom...zatial mi nic neprislo, pisala som asi pred tyzdnom. A inak presne to iste mi robi, ci je kocik nalozeny alebo nie...video som neposielala iba link z youtube.com co som nasla, ze cca toto to robi aby som to nemusela v anglictine rozvadzat

straw
12. sep 2011

@elelel ja som bee pouzivala celu zimu aj v snehu...mala som v zalohe casual S4, ale maly ho odmietal. ked mas fusak nemyslim, ze je nejak extra otvoreny...ja tieto veci neriesim, hlavne, ze je dieta spokojne 😉

straw
12. sep 2011

@elelel a zabudla som napisat, ze ja mam aj lodger aj elodie details 🙂

zajo79
12. sep 2011

@straw to Ti este poslu.

ja som rozmyslala ci bee+ ...ale zobrala som solu denimovu. koncom tyzdna ma prist, TAK SOM ZVEDAVAAAAAA...boze, nech uz je tu!

lentila.g
12. sep 2011

@straw dakujem, tak ja ked si stiahnem z kamery video mojho bee tak im to poslem.Tak ma to sklamalo lebo ten kociar je fakt ze supis, mam aj camel.aj ten je fajn len trochu menej spratny a do nakup.centier je bee a na presuny ako stvorene..
prosim das mi vediet ak by to dako riesili, aby som vedela ci sa mam pozerat po novom kociari alebo co ocakavat od nich..dik

straw
12. sep 2011

@zajo79 no sak musis hodit potom recenziu na nu 🙂 ked mi zacali tie kolieska skakat jak dive som bola rozhodnuta, ze menim nas povoz 😠

zajo79
12. sep 2011

@straw jasna vec 😉