Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ella1
14. júl 2008

baby a ako sa vám jazdí s bee?
mňa trochu odrádzajú tie malé kolieska,ale ako golfky by som ho brala.len či už takému 3ročnému dieťatu nebude malý?

bejby29
14. júl 2008

Ella, mne sa s nim jazdi perfektne, lenze ja ho vyuzivam len v meste, ked ideme k mojim rodicom na chatu a pretoze je tam kamenista cesticka, tak tam si beriem iny kocik, co ma vacsie kolesa.. ja mam zatial len 2-mesacne babo takze ti moc neporadim 😉

bejby29
14. júl 2008

Inak, tie kolesa vpredu sa daju pre nerovny povrch zafixovat, aby isli len rovno

ella1
14. júl 2008

tak ja sa zas opýtam o rok,ked budete mať viac skúseností a u mňa to bude hádam aktualne... 😀

bejby29
14. júl 2008

inak, ten babytrader je predrazeny, kukam na lodger a na porovnanie s amazonom vychadzaju n babytrader o 20 Eur viac
http://www.amazon.de/s/ref=nb_ss_by?__mk_de_DE=...

http://www.babytrader.eu/shop/Lodger/Lodger-Bunker

ella1
14. júl 2008

ten červený,fialový a ešte nejaký majú ale podobné ceny.

cicushka
autor
14. júl 2008

bejby) fakt je pekny ten zlty 😵 😵 😵

a tie crazy potahy na bugaboo striesky a footmuffy sa siju. Teda strisky urcite, footmuff mozes dat aj iny, ked sedi.

no ja si uz nepamatam, po com som kupila ten fusak...dala som ti ten link, iba ako ukazku, ktory som kupila. Ale ako Ella hovori, mali dva druhy s rozdielnymi cenami. No a kedze som kupovala v Predeti, urcite to tam bolo najdrahsie ako sa da 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')
javascript:addEmoticon('😀','vBody')

bejby29
14. júl 2008

Ella, mas pravdu, tie su len o nejake 4 eur menej, takze male rozdiely 😀
cicush a kto to sije? Ja som bola tu vo Viedni na Babymesse a tam jedna pani sije tieto potahy len som si truba nezobrala kontakt, vtedy ma to este moc nezaujimalo.. Uz mas ten ruzovy Bee, cicush?

cicushka
autor
14. júl 2008

bejby) este neeee...kazde rano nakukam nedockavo do schranky na oznam o ulozeni zasielky. Ale predajca mal napisane, ze 10 pracovnych dni, co ale nezahrna pomalu robotu nasich postarok 😀

no neviem presne kto to sije..ale ma ebayi je par takych uz hotovych napr: http://cgi.ebay.com/POSHBUGS-CUSTOM-MADE-HOOD-C...

alebo tu: http://cgi.ebay.com/Custom-Made-Canopy-Only-2-f...

ale staci si najst vhodnu latku a akukolvek sikovnu krajcirku, ktorej prinesiej original streisku, z ktorej si obkresli strih a mas to. A co sa tyka footmuffu, to nebude problem urcite..to by si urcite aj ty sama zvladal s nitou a ihlou.

😉

bejby29
14. júl 2008

Som zvedava kedy to mne dojde. Tesiiis, co? 😀

bejby29
14. júl 2008

Inak, tie potahy su skvele.. To teda ne, to by som nezvladla, ja som neni zrucna, ja som ten typ, co radsej zaplati 😀

cicushka
autor
14. júl 2008

No z toho babytraderu to chodi rychlo..vravim men dosla taska za 5 pracovnych dni...tesim jasne...ale hlavne sa obavam, ze mi ostanu dva kociky, lebo povodny sa nejak nedari predat. ☹

bejby29
14. júl 2008

ja mam tiez dva, ale ten prvy si necham na zimu..

bejby29
14. júl 2008

A kde si objednavala ten Bee??

cicushka
autor
14. júl 2008

no ja nechcem dva...ja ten druhy nebudem vobec potrebovat uz. Ja som objednavala z ebayu americkeho.

bejby29
14. júl 2008

To je vzdy tak, kazdy chce novy.. Ja som taky typ, ze ja z druhej ruky nic nekupujem, mam voci tomu averziu..

cicushka
autor
14. júl 2008

no ja nemam averziu voci veciam z durhej ruky, ale niektore veci zasadne nie pouzite. Napr kocik by som nikdy nekupila pouzity, ale zas su ludia, ktorym to nevadi. Zas niekdo si moze kupit 9 mesacny kocik za tretinovu cenu, co je super. Akoze zaujem o neho je, len proste ludia by ho chclei asi uuplne zadarmo, co je blbost samozrejme.

bejby29
14. júl 2008

ja to mam preto, ze moja matka vzdy rada kupovala z druhej ruky, snazila sa usetrit a nakoniec to dopadlo katastrofalne.. Takze nie preto, ze by sa mi to hnusilo, jednoducho zle skusenosti a nie raz 😖

cicushka
autor
14. júl 2008

no tak to verim, ze po zlej skusenosti nechces. Kazdy si musi premysliet, ci sa to oplati.
Podla mna napr hlboke vanicky na kocikoch, ktore sa pouzivaju iba 6 mesiacov a dieta v nich iba lezi, musia byt v 100 stave a take by som sa teda nebala kupit pouzite. Alebo napr. aj autosedacky-vajicka. Pokial nie su havarovane, nemoze im nic byt a ked clovek meisto 6 zaplati 3, tak to je uz dost rozdiel a pritom ma rovnaku kvalitu.

bejby29
14. júl 2008

Neboj, predas ho.. Ponukas ho len na Konikovi alebo aj inde??

cicushka
autor
14. júl 2008

este na dvoch strankach..uz som isla dooost pod cenu a nakoniec som to spravila tak, ze som napisala, nech si teda navrhnu "adekvatnu" sumu samy..no to by si mala vidiet tie maily co mi chodili.
Ale vsak nemusim s tym predajom ponahlat..peniaze z toho nepotrebujem, len som proste nechcela, aby mi tu strasil a zavadzal doma. 🙂

bejby29
14. júl 2008

Som zvedava, ci sa aj mne podari predat.. Kolko ti navrhuju, aspon mas o zabavu postarane 😀

ella1
14. júl 2008

cicushka-ja som bola celkom prekvapená,že ho predávaš tak lacno......

cicushka
autor
14. júl 2008

bejby) no tak okolo 5000 sa pohybovali tie navrhy. To sa mi zda ale naozaj malo.

ella) noo..som myslela, ze sa ho tak rychlo zbavim. 😅 😅

bejby29
14. júl 2008

to je naozaj dost malo, to nekupia ani polsky za taku cenu 😉

kalista
15. júl 2008

cicushka) uz nedavaj mensiu sumu. vydrz oni si ho kupia aj za taku aku chces ty.

bejby) ten fusak je od znacky Buggy snuggle je to skôr hrubizna deka, ale super to vyzera a je v tom teplucko 🙂
inak ja som mala na chameleona komplet kravickovy od POSHBUGS z ebay.co.uk.....moc sa mi ale nelubil. myslim, ze sa to dalo usit aj lepsie. teraz mam v plane, ze si dam usit striesku na Bee len hladam tu spravnu latku, pripadne ked uvidim cosi na ebay tak kupim tam 😅
ella) moj maly ma aj foto v Bee a ma 3.5. ani hlavka mu tam tak moc netrcala, ale tak isto mu hlavka trcala aj v chameleone.

cicushka
autor
15. júl 2008

kalista) a co to bolo skaredo usite? alebo co bolo na tom nepekne na tej kravickovskej stireske?
A aku predstavu mas na latku ne beecko?

zucha
15. júl 2008

jeej, vidim, ze sa tu bavite o strieskach. Ja mam original bledu a cervenu a usite maskacovu ruzovu, potom taku s jemnymi kvietkami a motylikmi a nakoniec taku kozusinkovu a la kravicka. Kalista, mozes poslat link na tu kravickovu, o ktorej hovoris ty?

cicushka
autor
15. júl 2008

zucha) skoda ze nemas foto..mohli sme sa pokochat na tych stireskach...ta kvietkova s motylkami a maskacova ruzova znie zaujimavo lakavo 🙂 😵 😵

zucha
15. júl 2008

cicushka, my dve sme sa uz videli, ale myslim, ze vtedy som mala tu original cervenu striesky. Bolo to asi pred 2, ci 3 mesiacmi v Avione na kave. Ja som tam bola s kamoskou a ty si s malou sedela vedla a prihovorila si sa nam, lebo som rozpravala o MK, tak si mi povedala, ze ty si myslim zo septembroviek. Pamatas si?