Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

saudi
24. feb 2008

vlastovka - a nevadi ti, ze je vanicka tak nizko nad zemou? a tiez ta sportova verzia, nevadilo, ze sa neda zvlast nastavit sklon sedenia a noh, jedine cele spolu? Vdaka

anamor
25. feb 2008

saudi ja mam nad 180 a vanicka je priserne nizko nad zemou, ved je pokolena 😖 , denno-denne naklananie sa nad takuto vanicku je poriadny zaberak na chrbticu, to moj nazor.... ostatne kvality kocika OK, ale je to kocik pre mensich ludi, nie ktovli rucke, ale prave kvoli vyske vanicky.

briketa
25. feb 2008

Ja mam odskusany Bogaboo aj Quinny Buzz a celkovo vsetky vyhody, nevyhody, vyzor volim jednoznacne Quinny Buzz. Hlavne ak ste naozaj nadpriemerne vysoke ako ja! Velmi mi vadi, ked je dieta tak nizko nad zemou v meste a dycha vsetok vyfukovy sajrajt.
U nas je momentalne velmi popularny Stokke kocik.

vlastovka
13. mar 2008

saudi, nijak mi nízko uložená vanička nevadí. Ale koukám, že je to věc názoru. Ale možná kdybych měla uřvané dítě a musela se k němu mnohokrát denně sklánět, tak by mě taky bolely záda. Sportovní verzi ještě ozkoušenou nemáme, Elenka má osum měsíců a je ještě v té hluboké korbičce, čekáme na teplo. Taky jsem na to zvědavá, tak pak dám vědět.
Teď jsem objevila novou výhodu. Zavěsím na trámy na lana hlubokou korbičku (velmi jednoduše za to nosítko) a malá má houpačku, když se mi nechce ven, otevřu okno, Elenku pohoupám a ona v kočárku pěkně spinká. A je to bez námahy 😀
Holky, já jsem s ním vážně strašně moc spokojená - asi bych mohla dělat podomního prodejce 😀 😀 Každou chvíli mě někdo cizí zastaví a ptá se, co to mám za kočárek a že je takový pěkný a že vypadá i prakticky... To jsem ve svém živlu 😀 😀

briketa, a ten stokke je i do terénu? Připadá mi jako jen do města (ale to si myslí spousta lidí i o bugaboo a není to tak, tak se radši ptám 😉 )

marlene
13. mar 2008

ja si myslim,ze bugaboo je momentalne hlavne vec prestize.ale paci sa aj mne,to priznavam 🙂 my sme mali buzz a bola som s nim spokojna tiez.

zucha
13. mar 2008

ja mam bugabo a som max., max. spokojna. Co sa tyka ceny Peg perego stoji rovnako, co som mala moznost porovnat. Vanicka je nizko, a to je podla mna pozitivum, lebo ked kocikujem a chcem na malu kuknut, nemusim sa namahat nejakym zdvihanim kocika. A potom, ked niekde sedim na kavicke a mala je v kocari, vidim na nu uplne super, mozem sa popripade aj s nou hrat (podat jej hracku, alebo dudel) bez vstavania a naklanania kocara. Najviac vsak ocenujem vahu kocara. Konstrukcia vazi 9kg a vanicka tiez, co je zatial najmenej, ako som videla. Do auta sa vopcha uplne bez problemov a aj do vsetkych vytahov. Niektore kocare sa nevopchaju 😨 Podla mojej skusenosti mozem len doporucovat.

vlastovka
14. mar 2008

zucha, to je moje písnička 😀 😀 😎

marlene, to se mi zdá, že máš pravdu. Docela mě to štve. Když jsem si ho objednávala já, tak ho tu nikdo neznal a teď se všichni koukají, že mám ten kočárek, co mají všechny celebrity... 😠 😒

saudi
17. mar 2008

jej, tak to ste ma povzbudili, ked pisete o dobrych skusenostiach 🙂 a ake farby mate?

cicushka
autor
21. mar 2008

saudi) mne sa najviac paci riflovy, alebo kombinacia sedo-ruzovy...ale to pre babu samozrejme. Moja kamoska ma vinovy. ALe ona ma uz skoro 2- rocnu dceru, cize este ma tu predoslu verziu bugaboo. Ale videla som nazivo aj hnedo-bezovy...a teda poviem, to bola paradicka...take stylove. Ale napriklad cerveno-cierny som videla tiez, a tam mi ten dizajn kocika akokeby zanikol. Nejak to neukazalo. Ale samoska..je to o tom, co sa komu paci.
vlastovak) pozeram, ze vasa Elen ma 8 mesiacov...to fakt este pred 8 mesiacmi nikto u vas nepoznal bugaboo? Mne sa zda, ze ten najvacsi boom bol prave pred rokom. Ale napr. viem,ze ked ta moja kamoska, co ma tu predoslu verziu, ze vtedy to bolo naozaj nezname aj u nas.

vlastovka
26. mar 2008

cicushka, kočárek jsem nekupovala před osmi měsíci, ale víc jak před rokem. Museli jsme na něj dlouho čekat... 😒 Myslím, že třeba v Praze jich už taky jezdilo spousta, ale tady v Brně jsem skoro žádný neviděla. A když jsem se zmínila na koníkovi, nikdo nevěděl, o co jde. Max. jsem se dozvěděla, že co jsem si to vybrala za hrůzu 😒 😀 😀 😀

Jinak my máme černo-oranžový (taková klasika, ale vděčná). Ale koukám, že kombinace, co tu vyjmenovala cicushka, jsou určitě moc zajímavé. Pěkně si to jdu vyzkoušet zkombinovat na jejich stránky 😀 😀

cicushka
autor
26. mar 2008

vlastovka) aj tvoja kombinacia je pekna..taka vyrazna...a ano, na stranke sa to da kraaasne nakombinovat..viete kolko som sa tam ja pohrala 😀 ale nakoniec sme ho ani nekupili 😒
A jasne, niekde ani teraz netusia, o co ide. Ale to, ze v Brne si ich nikde nevidela ma sokuje este viac. 😅 Som myslela, ze Brno je take vacsie moderne mesto. No ale mozno sa mylim a ty si proste nadcasova 😀

kristi
26. mar 2008

ja jsem v nedeli zkousela v obchode Bugaboo Bee a je pekne naprd, straslive uzkej kocar, striska proti slunci uplne na houby, protoze kdyz ji vytahnes, tak pres ni dite nevidi apod. Za 13500 bych si ho fakt nekoupila...

cicushka
autor
26. mar 2008

akurat pozeram, ze kedy som zakladala tuto temu 😀 a vlastne vtedy som sa ani ja moc nedozvedela tu na konikovi a to bol maj 2007

tucika
26. mar 2008

Ahojte,
ja mam tiez kupeny Bugaboo Cameleon, cely cerveny! Zatial ho mam vyskusany este bez baby, ale je podla mna uplne najlepsejsi zo vsetkych paradnych kocikov. Lahucky, lahko rozkladatelny a skladatelny, variabilny, super ovladatelny a ma milion vychytaviek. Proste taky maly zazrak. Tiez som vysoka - 175cm a vanicka sa mi nezda nizko a hlavne je velika a babo tam dlho vydrzi! (Okrem toho rozdiel v 10cm od zeme je pre babo zanedbatelny a tak ci tak dycha prach zo zeme a pod.) Bugaboo je proste super. Najprv som tuzila po Stokke - ale nakoniec z praktickeho hladiska vyhral BC. Ja len odporucam! 😀 A nemyslim si, ze ich je privela...to ste mali vidiet v Amsterdame kolko ich beha tam! 😲

cicushka
autor
26. mar 2008

tucika) gratulujem...ja som tiez behala s kocikom po byte, ked som bola iba tehu...a dokonca som si tam aj plysoveho zajaca posadila 😀 NO ale sorry, baby, s tym skladanim ma nikto nepresvedci, lebo prave kvoli tomu som ho nekupovala. 😀

cicushka
autor
26. mar 2008

kristi) fakt? akurat nad nim som rozmyslala, ze by to mohla byt jedna alternativa buginky...no ale vsak este nam to neponahla.

bejby29
26. mar 2008

Ja som kocky kukala na ten Bugaboo a ten design je super, ale ten fleece material sa mi absolutne nepacil a ten Quinny Buzz sa mi zdal omnoho lepsie urobeny kocik.. Materialovo aj stylovo.. Tu uz pomaly vychadza z mody a teraz je moderny nejaky Orbit strollers - vraj su super
Ja som bola velmi sklamana s Bugaboo a hlavne, co nas zarazilo s kamoskou bol ten material a este jedna vec - ako boli tie vyrezy na traky tak z nich trcali snurky ako to tam bolo roztrihnute..

tucika
26. mar 2008

bejby29: v tejto novej kolekcii 2008 si uz mozes vybrat medzi fleesom a canvas (neviem ako sa to povie po slovensky) ale je to taky material ako ma Quinny. Ja mam tiez tento novy canvas.
Inak Quinny Buzz je tiez super kocik. Keby sme mali vytah tak si ho mozno kupim, ale sme na 2.poschodi bez vytahu a Bugaboo je jednoznacne najlahsi kocik na trhu.

cicushka: To rozkladanie je v pohode, fakt, staci sa naucit ten grif a uz je to sup sup lahucke! Ale ten spravny grif treba mat asi pri skladani kazdeho kocika 🙂 .
Podla mna bude Bugaboo Bee bomba! Zatial ho u nas fyzicky nemaju, ale co som o nom citala referencie bab zo zahranicia, tak same pozitiva...urcite bude super!

bejby29
26. mar 2008

tucika, no to je pravda, ze je super lahucky ten Bugaboo, ale dala som prednost Quinny.. Bugaboo Bee je funky ale mna tiez moc neoslovil.. Videla som ho uz v obchode a nie je az taky drahy

vlastovka
27. mar 2008

Tak jsme převlékli na sportovní verzi. Moc jsem od toho nečekala. Zatímco o úžasnosti hluboké verze jsem byla přesvědčená, o této to tak nebylo. A jsem velmi mile překvapená. Elence se v něm moc líbí, konečně vidí ven. Vůbec nevadí, že se nožky nesklápí zvlášť, krásně se jí v něm leží. A taky mě potěšilo, že se dá i samostatně použít (bez koleček) jako pěkné sedátko. Dala jsem nějakou fotku do alba.

A k tomu skládání: řekla bych, že to může působit složitě, ale opravdu stačí se to naučit a pak už je to hračka. Myslím, že na první pohled se některé kočárky skládají jednodušeji, když o tom člověk nic neví.

A k fleecu: co proti němu máte? Kdybych tehdy měla na výběr mezi fleece a canvas, koupila bych steně ten fleece. V ničem mi nevadí. V čem vidíte nevýhodu?

No a bugaboo bee mě zatím moc neoslovil, ale viděla jsem ho jen na netu, teď bude veletrh v Brně, tak třeba ho tam budou mít. To jsem zvědavá.

bejby29
28. mar 2008

Na ten fleece sa vsetko chyta, kazda nitka a vyzera to ako nejaka podsivka z bundy.. to mi vadi. Inak ten canvas a denim su super

kristi
28. mar 2008

Bee je uzkej 25 cm a v oblasti strisky jen 23 cm...to fakt je malo.....a to jsem tam posadila dceru, ktera nema ani 10 kg....a fakt strasne

zucha
29. mar 2008

ja som kupovala bugaboo cam. minuly rok v auguste v Prahe {vtedy este na Slovensku nebol} a tiez nemam flees. Co sa tyka toho bee, to je len do mesta, nieco spratne do auta. Teda podla mna. Inak, tiez sme ho chceli kupit v brne, ale nenasla som na nete ziaden obchod, kde by ho mali. Nakoniec sme ho kupili tu http://bugaboo.babypark.cz/bugaboo-cameleon+dp3... A napodiv ho mali skladom. Tiez som si myslela, ze nan budem cakat takych 8 tyzdnov, tak sme ho fakticky isli len objednat a odchadzali sme aj s kocarom 😅

vlastovka
29. mar 2008

holky, já s tím fleecem fakticky žádný problém nemám. Nic se mi na něj nechytá a nijak extra se nešpiní. Vlastně jsem ho teď prala poprvé, když jsem stěhovala Elenku do sporťáku. A krásně se v pračce vypral a vypadá pořád jako nový. To jsou jen mé zkušenosti 😉 .

Bugaboo Bee jsem zkoušela teď na veletrhu a překvapilo mě, že je docela dost těžký. Možná jsem čekala muší váhu, a tak mě to zklamalo. Ale musím říct, že z internetu se mi nelíbil, ale ve skutečnosti tak divně nevypadá. Nicméně zatím nevidím důvod, proč bych ho kupovala.

danulik
22. apr 2008

prosim vas, kocky, prave vyberame kocik a zapacil sa nam aj bugaboo cameleon, ale zaujimala by ma jedna vec - ta druha "rucka", co je na vanicke a aj na sportovej casti - kuk http://www.predeti.sk/?idmenu=708, je pohybliva alebo je tam na pevno? zda sa mi to dost neprakticke 😖 da sa vybrat?
dakujem za odpoved 😉

ella1
22. apr 2008

myslíš to madlo?

danulik
22. apr 2008

ano 🙂

ella1
22. apr 2008

nie som si istá na 100% ale myslím,že sa dá dať dole....

danulik
22. apr 2008

ella - dakujem

ella1
22. apr 2008

aj ked si pozrieš na obrázky(ten link,čo si dala)dole,tak niekde je obr. bez madla.....takže určite dá.
pozrela som tvoj album-ten denim je naozaj krásny....dúfam,že ked ja raz........tak ešte bude bugaboo existovať. 😀