Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

andrea999
17. máj 2013

@olimon ano

olimon
17. máj 2013

@mecavi
@andrea999
Tak teraz neviem, ci áno alebo nie? 🙂 mate vyskusané, že ci pasuje alebo nie?
Ešte raz ďakujem.

laleal
17. máj 2013

Ahojte,nemáte nikto tento bugaboo skejtík so sedadlom? 😕 neviete kde sa dá kupiť? dakujem 😉

ivusaiva
18. máj 2013

ahojte baby, zhánam potah limitovanú edíciu na bgb chameleon light green, nemáte niekto? dakujem

lentila.g
18. máj 2013

@andrea999 prosím ťa za aky cas ti prišlo madlo od bgb to náhradné?

kuko7
18. máj 2013

Pekny dnik prajem 🙂 chcem sa spytat, ci sa daju na bugaboo chameleon dokupit zimne predne kolieska,,,,aby neboli take malicke,,,a ci je to sucast kocika, alebo treba dokupit,,,vdaka za info 🙂

andrea999
18. máj 2013

@lentila.g asi mesiac som čakala

andrea999
18. máj 2013

@olimon mám to do majitelky obchodu chytryhračky 🙂

olimon
18. máj 2013

@andrea999 ďakujem, tiez som rozmyslala, že im napíšem 🙂

lentila.g
18. máj 2013

@andrea999 aha dobre,ďakujem

silviatt
18. máj 2013

@olimon daj prosim vediet potom, ci pasuje to madlo. Dik

hannyss
19. máj 2013

Potahy na cameleona, pasují mezi sebou potahy na věechny 3 generace nebo má každá svoje?

mecavi
19. máj 2013

@kuko7 ahoj. Treba dokupit🙂

kajakaja77
19. máj 2013

@all ahojte aj ja sa hlasim k majiteľkám bgb zatiaľ len bee+ ale máme ešte Stokke...... 😀

kajakaja77
19. máj 2013

@all. A foto som zabudla.... Tak tu je....

kajuska01
20. máj 2013

@kajakaja77 nadhera mam tiez kombinaviu stokke a bee+ allblack a skvele sa doplnaju 🙂

kajuska01
20. máj 2013

@kajakaja77 odkial si objednavala?

kajakaja77
20. máj 2013

@kajuska01 tu na Mk..... Momentálne má pozastavené inzeráty ale za chvíľu príde s novým tovarom tak potom ich spustí.... :0)) 😀

elliah
20. máj 2013

ahojte, baby prosim vas da sa niekde kupit bugaboo cameleon ale len sportovy kocik bez vanicky, dakujem

silviatt
20. máj 2013

@elliah ahoj. Nie :(

kristynakubecova
20. máj 2013

Ahojky tak jsem nasemu milackovi poridila uzasnou podlozku,vypada to nadherne🙂

evik13
21. máj 2013

ahoj ,neuvažujete niekto o predaji bee plus?

sasenkah
21. máj 2013

Kocky, kde zloženiem tu letnú striesku na bee, ale nie striebornú, chcem ju v off white. Dakujem!

kristynakubecova
21. máj 2013

Holčiny vím, že mě asi klasifikujete na blázna první kategorie 😉 , ale mě prostě pořád chybí cameleon, přestozě mé bee je naprosto vyšperkované.Tak se teda pochlapím a zeptám🙂, neměla by některá zájem o výměnu mého zánovního bee plus all blacka se dvěma barvami střísky a mnoho dalšími doplňky za cameleona 3 v barvách pro holčičku? Klidně rok ježděný🙂. v pořádku a s doklady.Díky 😉

minicka
21. máj 2013

@sasenkah ahoj ja som objednavala u pani Vandy chytryhracky.cz 😉 ak myslis tuto http://www.chytryhracky.cz/cs/detske-hracky/bug...

lenka1108
21. máj 2013

@evik13 ahoj ja ho predavam 🙂

miska84
21. máj 2013

Ahoj holky pokousime se o druhe ditko s uvazuju o novem kocarku. Koukala jsem na BGB uz poprve, ale nemela jsem dost odvahy, ale ted jsem se tak nejak dost zakoukala do BGB Buffalo..Mam jen jeden problem sportovni nastavba je ,jako porad ve tvaru zidle i kdyz dite sklopite do lehu, neni to nepohodlne nebo skodlive na zada? Jinak ted jsem mela Teutonii, ale furt zvazuju zda na druhe Teutonia be you nebo BGB Buffalo..Poradite a napisete zkusenosti prosim? Moc diky. Taky jestli byste prosim neporadily, kde se da v Nemecku nebo Rakousku koupit..Diky.

sasenkah
21. máj 2013

@minicka áno, dakujem pekne 🙂

ivett
21. máj 2013

@miska84 to je těžký rozhodování, já osobně bych šla do BGB, ale mám problém právě s tou sedačkou, mě to osobně vadí, že se dítko nenatáhne, ale je furt vsedě jakoby, jde spíše o můj pocit, škodlivé to asi není, když se to tak často dělá, má to dneska kdejaký kočárek, moje malá byla v kočáru spokojená, ale mě to přišlo divný, tak jsem ho prodala, preferuju polohování nohou i zad zvlášť...takže tohle si musíš ujasnit sama, Be you i Buffalo a BGB kočárky všechny jsou super, jsou kvalitní, ale je třeba si ujasnit, co od něj chceš, Teutonka je určitě hůře skladná, je těžší, mě osobně se nelíbí sportovní sedačka, sestřenka Be You má, kámoška měla Spirita, sporťák je pro větší nebo silnější dítě malý, bouda je nízko, matroš hrubý, mě moc neoslovila za ty prachy, ale podvozky má kvalitní...To ale BGB taky, já bych šla určitě spíš do BGB, ale musela bych mít jasno v tom korýtkovém sezení 🙂 chce to zajet si oba kočáry vyzkoušet, Buffalo tu ještě nikde nebude, ale Cameleon ano, i Be You, osobně jsem oba pohromadě viděla v Malvíku v Praze třeba...

jessey
21. máj 2013

Baby kde zozeniem pekne striesky a doplnky na bgb cam3?