Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

petrasafr
13. máj 2011

Já přesně v 6 měsících 😀

domigb
13. máj 2011

Ahojte baby...Vošla som vám do témy,lebo sa mi velmi páči bugaboo bee...Moja Stella má tri mesiace a vozíme sa v PP skate...som s tým kočíkom velmi spokojná až na to,že ja bývam velmi vysoko na sídlisku a nevládzem tolko do kopca tlačiť ten 15 kilový kočík... 😒 😒 😒
Zaujímalo by ma či je bee plus skutočne taký lahký aj do kopca a či sa s ním dá aspon priležitostne jazdiť aj v zime....Poprípade či sa dajú dokupiť kolieska na zimu.. 😉 😉 😉 A dá sa k tomu dokupiť aj nánožník??? 🙂 🙂 🙂 Asi budem mať este vela otázok len si tak narýchlo nespomeniem.... 🙂 🙂 🙂

ellysa
14. máj 2011

@domigb ahojky, bee je dosť ľahký, myslím, že má nejak do 9 kg, do kopaca ho zatiaľ tlačím v pohode, moja má do 10 kg, zimu zvládne, ale jedine udupaný sneh, do závejov určite nie, nánožník sa originál kúpiť nedá, ale ja som aj tak žiadny nánožník na ani jednom kočíku neopoužila, podľa mňa stačí deka a dobrý fusak, ale dá sa dať ušiť neoriginálny,kolieska na zimu tiež nie, tie má len cameleon

lucosko
14. máj 2011

@domigb ahoj, ja som mala PP AT4 super kocar. Teraz som si kupila BB Plus a som velmi spokojna, to som medzitym vytestovala asi 3 ine "lahsie" kociky a tento je naj 🙂

klariks
14. máj 2011

Holky, jak se jezdí s Bee v zimě ve sněhu? Je jasné, že závěje nemají šanci, ale udupané chodníky? Dá se to, nebo na zimu vytahujete Cameleona?

improvizacia
14. máj 2011

@mici111 @ellysa. Ahojte, vy chodide nakupovat do Viedne, napiste mi pls, kde sa to tam nachadza. Diiky

mici111
14. máj 2011

@improvizacia my sme tam neboli, len sa chystame 😉 ale @lodgermaniacka chodi do viedne na nakupy bgb prislusenstva..mohla by si dat tip, kde to chodis? dikyyy 😀

improvizacia
15. máj 2011

@lodgermaniacka - ahoj, vieš mi pls poradiť, kde vo Viedni je shop s príslušenstvom na bugaboo bee plus? Príp. ako sa vola ak je na webe tak si to nejako nájdem. díky.

face
16. máj 2011

Ahoj holky, prodávám ten kytičkovaný fusak alá Lodger,kdyby měl někdo zájem, písněte 🙂 Na tom silnějším okraji je malilinká dírka a cena je 490,- 🙂

improvizacia
16. máj 2011

OBJEDNAVKA Z DE PRIDA SA NIEKTO ?
Ahojte idem objednávať z www.my-babyshop.de Sama to mám za cca. 200 a zdarma poštovné je nad 400 Euro.
Nechcete niekto niečo? Ale len to čo majú skladom aby to hned aj prišlo, čiže okrem organizéra, lebo tam je dodanie v nedohladne. Dajte vedieť. Objednávať idem možno už zajtra alebo pozajtra.

lucosko
16. máj 2011

@improvizacia BABYONE je ten obchod vo Viedni. Mozno aj KIKA.

lucosko
16. máj 2011

@improvizacia ja sa pridavam, budem brat stupienok 🙂

lodgermaniacka
17. máj 2011

@improvizacia presne tam kde dala link bebel 😉

improvizacia
17. máj 2011

@lucosko - jaj tu si to písala o tom stupienku. Najprv som čítala internú poštu až teraz som sem zavítala 🙂

lodgermaniacka
17. máj 2011

Baby, ktora ste odo mna kupila Cameleona? Našla som ešte original bgb sieťku a v zmazanych inzeratoch som nenašla 😒 poprosím IP 😉

klariks
18. máj 2011

Je možné ještě někde sehnat potahy denim 007? Neprodáváte některá? Chápu to dobře, že existují potahy denim 007 a 107 nebo byly i 07?

zajo79
19. máj 2011

@klariks 007 su tie modre, a teraz su nove 107. tie by mali byt - cierna riflovina? alebo je to len tmavomodra?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45018487&tab=3 tu som videla..

face
19. máj 2011

@zajo79 já myslím, že i ty nové denim jsou tmavomodré jako ta starší limitka. Holky, vy jste mě s těma denim pěkně nahlodaly 😝

face
19. máj 2011

A malý průzkum! 😉 Kolikatery potahy kdo máte na Cam.? 😎 😀

zajo79
19. máj 2011

@face co som videla tu starsiu na vlastne oci tak ta je modra - nie az tak tmava. teraz tato mi pride - antracitovo cierna riflovina. no uvidime ked pride kockam. na tu striesku denimovu tiez pozeram..ale az na zimu.

zajo79
19. máj 2011

@face chudatko ja len jedny.. co boli ku kociku. na ceste mam novinovu striesku. na zimu chcem denimovu... a SILNO UVAZUJEM nad metallic silver - to tak o mesiac. na ebay som ich videla za cca 150, nove z babytrader 179...

nechysta sa nikto zaciatkom leta nic odtial objednavat?

petrasafr
19. máj 2011

@face Dvoje na Cameleona a dvě stříšky na Bee + 😀

dorotkaa
19. máj 2011

@face urcite tam je rozdiel medzi tym starsim denimom a tym novym... ja mam tu limitovanu ediciu RED a to je taka pekna tmavomodra riflovina a ked som bola predminuly tyzden v Babyone v SCS tak som videla cameleon v tom novom denime a bola som dooost sklamana, ta nova riflovina uz nie je taka pekna, je taka akoby cierna, viac fadna.... ☹ skoda, lebo roila som si zalusk na denimovy bee 😝

klariks
19. máj 2011

@zajo79 díky, už je tam jeden zájemce ☹ takže asi nic...a kde jsi viděl samostatně prodejné potahy metallic silver? na babytrader je nevidím ☹ Já ale toužím po těch denim 007

kilian
19. máj 2011

@zajo79 @faceja mam bee+ denim 107,ale ja som tu striesku dala dole,lebo je dost tmava teraz na leto a je aj podsita,takze aj hruba.je to taka siva riflovina,uplne ina ako 007...

zajo79
19. máj 2011

@klariks jeden zaujemca je v pohode,len pis.ked som to sem davala,nebol ziadny este
@kilian aj som myslela,ze na zimu bude lepsi

face
19. máj 2011

Já mám aktuálně na Cam.dvoje a stříšky na Plusko dvě+letní 🙂 Přemýšlím o třetích, ale to už se snad ani nedá "unosit" 😀

face
19. máj 2011

@dorotkaa aha, děkuji za info 🙂 Mě by se ty denim líbily, ale až na zimu, tak uvidím.