Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

hanahana7
28. jan 2012

@slucky ja som mala cameleon z usa v roku 2008 a vtedy tam uz zacali prave davat penove..neviem ci ti to pomoze..

hanahana7
28. jan 2012

@kachen ne ne ..je to podla vahy..za dve beecka som platila cca 49 eur postovne..za 3 uz by to bolo viac..

ellysa
28. jan 2012

@hanahana7 určite dajú je to aj v knižke-návode, ja ho už nemám, ale musíš tie biele plastové srandy, cez ktoré idú pásy na chrbte pretlačiť cez tie otvory dopredu a tak vyberieš pásy, viem, že som to neznášala, vždy som si an tom dolámala nechty...

hanahana7
28. jan 2012

@ellysa pan boh zaplat 😀 😵 dakujem. uz mi to aj kamoska poradila.

elelel
28. jan 2012

@hanahana7 da sa to aj jednoduchsie ako je to v navode, treba prevliect popruhy cez tie plastove spony hore, najprv to ide tazko, pomahala som si klucom ale ziskala som v tom prax, mam to rychlo a je to urcite najjednoduchsie 🙂

ivett
29. jan 2012

holky vím, že už to tu 100x zaznělo, ale nechce se mi to hledat, kromě babycar.nl objednáváte Bee+ ještě někde? Díky...

zebricka23
29. jan 2012

@ivett aj babytrader.eu a nejaky my-babyshop.de tak tusim je ta stranka...

ivett
29. jan 2012

zebricka děkuji 😉

mycats
29. jan 2012

@bebel milujem tento set Bugaboo Missoni 😀 😀 len nemam ten spravny kocik k tomu 😀 😀

kilian
29. jan 2012

@mycats a koho som tu nasla??? 😝

silviatt
29. jan 2012

Ahojte. Neviete mi poradit, kde kupim deku bugaboo? Dakujem 🙂

mycats
29. jan 2012

@kilian - no prisla som si poslintat na limitke 😀 😀 😀 a nasla som tuto temu. stale snivam o decke 😀 😀 😀 tak uz som zbuntosila kamosku, ci by mi take nieco vedela urobit.
tajne sa tu schovavam 😀 😀

kilian
29. jan 2012

@mycats 😀 😀 😀 😀 ze tajne!! 😀 😀 😀 😀

mycats
29. jan 2012

@kilian 😀 😀 😀 no uz nie tajne, ked si ma tu vymakla a supla to do stokke 😀 😀
natrela si ma 😀 😀

kilian
29. jan 2012

@mycats jaaaaaaaaaaj.to som nevedela,ze stokke tajne.

kilian
29. jan 2012

@mycats a teraz aby som ta nazhavila,ja ju mam ,este pekne zabalenu v krabicke.

mycats
29. jan 2012

@kilian 😀 😀 zatial tajne. straaasne som sa zamilovala, tak buntosim kamosku, ci by mi take neurobila.
tak som nechcela nic vopred prezradzat, kym neviem viac 😀 😀

kilian
29. jan 2012

@mycats sorry,fakt som nevedela. 🤐 🤐 🤐

mycats
29. jan 2012

@kilian 😀 😀 😀 tak ja uz som nazhavena na 100% a tuto lodgermaniacka ma ukecava, ze mam ist do orginalu. len tento mesiac mi to uz nevychadza. ale ta deka je uuuuuzasna. hned by som do nej sla. len tie euraciky budu az 15teho 😀

kilian
29. jan 2012

@mycats a da sa kupit aj zvlast?

mycats
29. jan 2012

@kilian nie, neda sa, ved preto hladam niekoho kto by mi taku urobil 😀 😀

lentila.g
29. jan 2012

@mycats tuším samostatne sa na mimibazar.cz predava tá deka

lodgermaniacka
29. jan 2012

@mycats čo tu "tajne" riešiš? 😀 original je prekrasny 😵 😵 😵

mycats
29. jan 2012

@lentila.g len cenu ma veselu na tento mesiac, preto skusam kamosku. no uvidime 🙂 uz ma o nej informovali 😀 😀

mycats
29. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 ved vidim, ze orginal je nadhernyyyyy. ved mi tu slinky tecu. tento mesiac som kupila kocik, tu deku by som jej musela ukradnut 😀 😀 😀

lodgermaniacka
29. jan 2012

@mycats kedže si taka "na tajnaša" tak ti ju aj vyfúknu 😀 ani nestihneš ukradnúť, či došetriť 😉 😀 😀 😀

pallacinka
29. jan 2012

Ja mam aspon v tomto stastie, mne sa missoni vobec nepaci, viem, som divna 😀

mycats
29. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 tiez si myslim

mycats
29. jan 2012

@pallacinka 😀 😀 😀