Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

boska79
27. aug 2012

@ustrachana my-babyshop.de by mal byt.. ako sa Vam paci cameleon?

ustrachana
27. aug 2012

@boska79 konecne maly sedi normalne 🙂 mame ho len od soboty ale zatial v pohode, len musim vymysliet ako ho vyniest po schodoch 🙂 by som tam potrebovala funkciu zos stokke - podkopnes a ides 😀

boska79
27. aug 2012

@ustrachana som rada ze sa paci. Schody zjazdis perfektne s camom 🙂 postav ho na zadne a zjazdis aj schody 😵

chichinka
27. aug 2012

@wilsonka
@bebel babulky moc vam dakujem za odpoved 😉 !

ustrachana
27. aug 2012

@boska79 a to spravim ako? 😀 😀 aby som nevyklopila maleho 🙂 neznicim tym kocik?

boska79
27. aug 2012

@ustrachana ved budes drzat kocik za rucku a nenaklapat. Hore vytiahnut po schodoch a dole spustat po zadnych

ustrachana
27. aug 2012

@boska79 joj, to som dnes skusala, no to by mi vydrzal mozno 2 tyzdne a mozem ho niekomu darovat 🙂

boska79
27. aug 2012

@ustrachana ved opatrrrrnooo, jemnooo.

ustrachana
27. aug 2012

@boska79 myslim, ze aj keby som isla co najjemnejsie a najopatrnejsie tak toto robit 4 krat za den kocik mozem za 2 tyzdne postavit ku kontajneru s napisom darujem 😀 na toto je expert stokke a tu mi to chyba, ale ved uvidime kolko s bgb vydrzime 😀DDD

boska79
27. aug 2012

@ustrachana tak 4x za den veru eee....

ustrachana
27. aug 2012

@boska79 😀 😀

anka.
28. aug 2012

@mitote držák na pití je super! nesnáším, když mi ho manžel sundá, já si ve spěchu nevšimnu a vyrazíme bez něj 😉

mitote
29. aug 2012

holky, co je pravdy na tom, ze fusak Bugaboo neni do hluboke casti, ze jde dat jen do sportaku?

bebel
29. aug 2012

@mitote je tam L sed, takže vo vaničke môže byť, ale bude zo spodu pokrčený....

ustrachana
29. aug 2012

kocky, ako je najlepsie nastavit tie male kolieska? do ktorej "polohy" ich mam zacvaknut? ( dufam, ze ste ma pochopili co myslim 😀 )

mitote
29. aug 2012

@bebel jaj ja myslela ze jde normalne do vanicky, tak to abych koupila jinej 🙄

leishmania
29. aug 2012

@mitote ja som bgb fusak pouzivala vo vanicke tak ze som u hornu cast zrolovala okolo hlavicky a lezal vlasne v tej sedacej casti, takze sitie je nad hlavickou

mitote
29. aug 2012

@leishmania jo a nemelas problem ho zapnout? takhle by to slo 🙂

mitote
29. aug 2012

@leishmania mimochodem nadherna zirafa 😵

leishmania
29. aug 2012

@mitote nie, akurat ho nezapnes uplne povrch, mne to vyhovovalo ze mal okolo hlavicky este tu vrstvu

mitote
29. aug 2012

@leishmania jj libi se me to jak to mas, takze asi snad vyreseno 🙂 ted jen doresit barvu a bude to 😅

deyana
29. aug 2012

@ustrachana to se nastavuje nějak podle kil dítěte tuším.. ale jak, to nevím, já to mám tak, aby to co nejvíc "houpalo" (při přehozené rukojeti)

ustrachana
29. aug 2012

@deyana a nevies kde by som to mohla najst ☹ ? dakujem

deyana
29. aug 2012

@ustrachana já nevím, není to v návodu??

andrea999
29. aug 2012

@ustrachana takto to má byť 🙂

ustrachana
29. aug 2012

@andrea999 srdecne moc dakujem 😵

danulavo
30. aug 2012

ahojky holky, nemáte náhodou někdo na výměnu missoni stříšku více v "holčičích" barvičkách? Ta naše je spíše pro chlapečky a já bych raději, kdyby na začátku byla fialová či červená.

ennie22
30. aug 2012

ahoj,,poradíte mi kde se dají koupit nová ta přední malá kolečka k bugaboo cameleon?

mycats
31. aug 2012

@danulavo a nebola by nahodou na predaj? 🙂 ja mam doma len zltu a ciernu... tak nemam za co vymenit