Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

atuska24
13. mar 2014

baby co uz mate novu striesku na cama off whitte 2014,je odtenovo rovnaka ako ta normalna-starsia?

ester83
13. mar 2014

@h0sher Môžem sa opýtať? Na živo je ten kočík veľký, alebo normálny. Som nižšej postavy, mám 163 cm, nebude pri mne kočiar vyzerať masívne? Pýtam sa len kvôli tým kolesám, pretože na niektorých profi fotkách pôsobí, že je dosť robustný.

h0sher
14. mar 2014

@ester83 manzelka je spokojna,ma tolko vysku co vy,takze pohoda

petra2012
16. mar 2014

@smale prosím Vás kde ste kúpili madlo? čo je to za značku? ďakujem

smale
16. mar 2014

@petra2012 madlo je Gesslein Swift a určitě se dá objednat přes gesslein.cz. ;)

dalca
16. mar 2014

Ahojte holky, dá se někde sehnat baffalo za 10000,-Kč?

kajuska01
17. mar 2014

@petra2012 forbaby Bratislava

pavlina2222
18. mar 2014

ahojte, pladujem kupit buffalo, ale s tym, ze spodok vo farbe sand... nemate skusenosti s cistenim vanicky? predsa bleda sa viac zaspini...ako to riesite? dakujem 🙂

chytry_hracky
19. mar 2014

Dobrý den, ráda bych se přidala do diskuze. Co se týká čištění kočárků Bugaboo, tak se dá prakticky celý vyprat na teplotu 30st. pouze vyndáte výstuže a dáte do pračky. 🙂

vorllinka
19. mar 2014

Holky, prosím o radu. Chci na Cama koupit stříšku v barvě Soft pink, ale váhám jestli koupit klasickou stříšku nebo letní, prodyšnou. Materiálově budou asi jiné, že ano? Je ta letní prodyšná taky tak hezká jako klasická? Jste spokojené s letníma stříškama? Díky za každý postřeh 😉

ivett
19. mar 2014

@vorllinka Jindři https://www.facebook.com/#!/chytryhracky/photos...
já osobně ze soft pink obecně nejsem tak unešená jak ostatní, mě přijde nevýrazná, ale když už, šla bych do normoš, ta letní se mi líbí jen v bílé...

vorllinka
19. mar 2014

@ivett Ivet, díky. Ty fotky jsem taky viděla, ale nemám představu o tom materiálu letní stříšky. Já mám All blacka, takže si myslím, že na tom ta soft pink bude hezká, už se na ni těším 😉

ivett
19. mar 2014

Jindři já tu letní mám na Buffa, zabalenou, zatím nepoužitou, ráno ji vytáhnu (mám ji u holek) a osahám a písnu jaký je to matroš 😉 a důležité je, že se ti líbí, na mě nedej, jak říkám, jsem jedna z mála, kterou soft pink nechává absolutně chladnou 😀

lulii
19. mar 2014

@ivett Ahoj, myslíš, že tu letní tak využiješ? Já pořád nevím, jestli jí pořídit nebo ne. Hodíš sem prosím i reálné foto?

vorllinka
19. mar 2014

@ivett Ivet, to budeš hodná, díky 😉 Soft pink je rozhodnutá, teď jen vyřešit jestli jít do letní nebo normální 😉

ivett
19. mar 2014

@lulii
@vorllinka mám kočár v autě, snad si ráno vzpomenu ho vytáhnout nahoru až pojedu ze školky, reálné foto hodím...
a jestli ji využiju, já ti ani nevím, když jsem kupovala Buffa tak mi přišla praktická, tak jsem to při jednom vzala, uvidím jestli využiju nebo ne...malá bude mít v létě necelý rok, je až koncem prázdnin, to mi bude v kočáru ještě dost spát a často jezdím ven, na chalupu, dovča a tak, takže si myslím, že ji asi využiju...

ivett
19. mar 2014

jindři já si celkově myslím, že ta letní bude tenčí a prodyšnější, přece jen má být na léto, navíc okna, průduchy, já když bych měla vybrat jen jednu, šla bych do té normoš i když nejde prodlužovat...

lulii
19. mar 2014

@ivett JJ, tak to jo, tomu mýmu ďáblovi je 16 měsíců a nedokážu právě odhadnout, jak dlouho mi ještě v kočáru vydrží (a to je kočárkové dítě), tak právě nevím, jestli jí kupovat teď, nebo počkat, až bude druhé mimi a třeba budou i další barvy. Spíš si říkám, jestli na léto nekoupit nějakou golfku jen a buffa zazimovat?

@ivett @vorllinka Jinak mě ještě napadlo, nemyslíte, že právě tím, jak jsou na té letní stříšce okýnka a ta síť, nebude spíš na mimi svítit?

ivett
19. mar 2014

@lulii ty okýnka jsou zadělávací...

lulii
19. mar 2014

@ivett Jo tak to jo, to mi nedošlo 😅

vorllinka
20. mar 2014

@ivett Ivet, tyhle jsou prodlužovací i když jsou normoš 😉 Asi jsem taky spíš nakloněná k té normální.. 😉

ivett
20. mar 2014

@vorllinka Jindři už dělají prodlužovací i na Cameleon jo? aha, to jsem netušila 😀 já myslela, že jen ty letní dali do různých barev...
nicméně, kočár mám v autě, ale střechu jdu vyhrabat a osahat 😀

ivett
20. mar 2014

tak ta letní stříška je tenoučká, takový jemný tenoučký matný jakoby šusťák, průduchy nejdou zadělav všechny, určitě bych na běžné ježdění volila normoš střechu...

lusipe
20. mar 2014

@vorllinka ahoj, ja planujem tiez ten black edition...nebanovala si potom, ze aj konstrukcia je cierna?...ci to nie je velmi smutne...i ked ja planujem kupit aj nahradnu bielu striesku....dakujem za nazor....lebo sa rozhodujem ci so sivou konstrukciou ci ciernou.....

chytry_hracky
20. mar 2014

@ivett okýnka u letní stříšky nejsou zadělávací, ale z tmavé síťoviny. je u ní super, že je tam skrytá mostytiéra, která se dá natáhnout na celý kočár - ať na hlubokou korbu nebo na sporťák

chytry_hracky
20. mar 2014

@ivett u Cama je od tohodle dubna možnost prodloužených stříšek ve všech barvách 🙂

chytry_hracky
20. mar 2014

@lulii reálné foto 😎

chytry_hracky
20. mar 2014

a ještě v Ice Blue 😎

vorllinka
20. mar 2014

@lusipe nene, podle mě to není smutné. All black je takový elegantní, já tam tedy tu černou stříšku moc nedávám, mám ještě růžovou a Andy Warhol brouky a teď chci tu soft pink, tak to střídám 😉

vorllinka
20. mar 2014

@ivett Ivet, díky za postřehy, půjdu do té klasické 😉