Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

martinano
18. jún 2013

@janka2110 ak chce kamoska kupovat cez nemcov, su najlepsi, ked ho potrebuje surne, vybavuju aj reklamacie velmi prominentne, co viem vela kociek uz ma s nimi velmi dobre skusenosti

No a pro shopy take tie male, kade tade, nikdy viac, radsej kamenny obchod

kilian
18. jún 2013

@martinano Hlavne tie cinske 😉

martinano
18. jún 2013

@kilian ved to 😒

kajakaja77
18. jún 2013

@janka2110 oki....

kristynakubecova
18. jún 2013

A s tou reklamaci to mam potvrzene od 3 vyhradnich dovozcu v CR registrovanych v bugaboo. Oni Vam to opravi i kdyz registrovani nejsou ale nic spolecneho s vyrizenim reklamace v bugaboo to nema. ostatni prodejci kociky dovazi bud z usa nebo dokonce feiky z ciny a ja je videla na netu a jsou vazne k nerozeznani, to se to pak bezproblemu opravuje s dilama z ciny. 🙂 Nerikam ze to je pripad ebabo, to vazne neznam, ale tohle je pravidlo bugaboo a od jinych prodejcu bych takhle drahy kocar nikdy nekoupila, to radeji zaplatim vic, ale znam puvod.

budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinano
18. jún 2013

@budusko mne to je srdecne jedno, ja mam zle skusenosti nie s ebabo,ale inym takymto shopom, ja predeti neriesim, na bgb su strasni lajdaci objednavky na 13tyzdnov, ale je vela inych kvalitnych shopov aj v cechach a fakt radsej odlozim pockam a kupim

martinano
18. jún 2013

@budusko a supni ebabo hodnotko,ked si bola spokojna

budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lencuskac
18. jún 2013

@budusko to je super ze máš dobru skúsenosť, mne len príde trápne ze si tu nikdo propaguje svoj obchod hroooozne nenapadne, prečo sa na niečo hrať, nebolo by lepsie na rovinu povedat pravdu? 🙂 a inak ja som kocik kúpila v Rakúsku v Dohnal za 1039€ ebabo ma za 1100€, to len mimochodom. 🙂

kristynakubecova
18. jún 2013

Ja rikam ze neznam ebabo. Ja nakupuji vse bud v babyparku nebo v chytrych hrackach.Tam jsou perfektni 🙂 .Nicmene vim ze jak anna a viktorie, chytry hracky i babypark varuje pred bud zprostredkovanym nakupem a nebo primo nakupem u neregistrovanych prodejcu,nikdy nevite jak muze takova reklamace probihat, vyplati se nakoupit primo u registrovanych nemeckych prodejcu a pak vam reklamaci vyresi i vyhradni dovozce pro sk nebo cr, nemluve o tom ze vzhledem k asistovanemu nakupu zase zaplatite navic oproti cene od registrovaneho nemeckeho prodejce,protoze i ten dalsi prodejce na tom musi vydelat.Ja jsem si chtela koupit cameleona v rakousku a bylo mi v chytrych hrackach receno ze pokud je registrovany tak reklamaci mi vyridi i oni, pokud bude potreba🙂.

budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinano
18. jún 2013

@budusko 1000 s doplnkami super cena ci bez?

budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinano
18. jún 2013

@budusko tak si na to prisla ako napisat 😀

wanilla147
18. jún 2013

Baby, akoze pruser.. po 3 mesiacoch som vytiahla cam a neviem ho poskladat 😔 ten podvozok, ked sa rozlozi by sa mal nejako zacvaknut, zaistit, ci..?

evitaa777
18. jún 2013

@budusko Dobry vecer,tak ked ste tak super informovana o mojich sukromnych objednavkach asi viete aj o pozadi tejto frasky...Stokke som si objednala po tri a pol mesiaci cakania na Buffalo,po zavadzaniach,klamstvach a neviem co vsetko..je od nej pekne,ze mi pozicala nahradny kocik(som za to vdacna),ale to ju asi v noci trapili vycitky svedomia,ze mi neustale klamala a vymyslala stale nove bachorky o dodani kocika-vsetko mam ulozene v telefone,to by ste kukali..ale kedze som mala slubenu cenu 710€,cakala som trpezlivo poslednej chvile(ved kto by necakal 😀 ),az pokym mi nerupli nervy,objednala som Stokke cez jej spolocnicku a nasledne na to mi bolo povedane,ze mi vie dat zlavu 50eur z ceny 1100 😀 takze ja mam o zopar sedivych vlasov viac a o Buffale nechcem ani pocut...Stokke mi este neprisiel,jednanie maminky samot287 je perfektne,na rovinu,co ja po tomto vsetko neskutocne ocenujem .. nech sa Vam dari..Eva

budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitaa777
18. jún 2013

@budusko = kajakaja77=ebabo... ja som kocik objednavala cez ebabo,cize mna by pozadie,kto kedy ako vobec nemal zaujimat..mna len neskutocne vytacali tie klamstva,ktore mi chodili vo forme sms...ja som jednala seriozne a to sa vacsinou ocakava aj na druhej strane..a k tomu zapozicanemu kociku,ja som sa pytala,ci si mam kupit nahradny kocik,ako vyzera dodanie kocika,povedali ste mi,ze do tyzdna,tak som myslela,ze pockam,ale ked to zrazu boli dva,tri ...,takze ta pozicka kocika bola podla mna na mieste... a ak sa mi to stane tiez so Stokke,zrusim asi vsetky kociky a kupim bicykel,lebo taketo nervaky zazivat,za to naozaj ziadny kocik nestoji...

lencuskac
18. jún 2013

@evitaa777 asi máš pravdu ze to bude zase ebabo, lebo kajakaja77 sa nejako odmlcala🙂

evitaa777
18. jún 2013

@lencuskac nick vytvoreny dnes,cize viac ako pravdepodobne.. to je sila fakt uz..ze ju to bavi..nech si vychutnava materstvo miesto toho..

budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitaa777
18. jún 2013

@budusko jedine,co je na tomto nefer,su tie klamstva,ktore mam v telefone od ebabo..a ja nikoho neohovaram,to nie je moj styl,ja len pravdivo opisujem maminkam moju osobnu skusenost..