Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

petrasafr
3. mar 2011

@misha82 Já to asi taky nepřežiju 😀 Ale já bych to nepřežila jen s jednou stříškou, protože na Cameleona mám taky dvě - hnědou a Paul Frank Blocks, tak bych nemohla mít nepřevlíkací Beečko 😀 Takže jsem vybírala rovnou dvě, ale nemohla jsem je objednat najednou, to už by manžela fakt švihlo 😀 Stačí, že mi jeden den přišla modrá deka a druhý den off white deka, koukal na to jako blázen 😀 😀 😀

ellysa
3. mar 2011

@misha82 a chystáš sa mať bee od narodenia? ja by som si tiež nevedela vybrať

ellysa
3. mar 2011

inak ja som dnes skladala to beečko hodinu, z toho 45 min strechu, už som si myslela, že to hodím z okna

face
3. mar 2011

@wendy_ je to moc příjemná kombinace s tou hnědou 🙂 už mám zavařenou hlavu, jak přemýšlím, co koupit 🙂

misha82
3. mar 2011

@petrasafr Tak to naprosto chápu a závidím Cameleona, taky bych ho chtěla, ale MM už samozřejmě nechce do kočárku pro druhé dítě investovat, obzvlášt když už mi "povolil" B+ a jako hluboký máme Peg Perego Skate... No každopádně až budeš mít kočárek s modrou stříškou doma, udělej pro mě, prosím, nějaké foto, at vidím, jak to vypadá v reálu 🙂 Kuju 😵

misha82
3. mar 2011

@ellysa No kdyby nebyla ta novorozenecká vložka tak nechutně drahá, vozila bych tam malého od narození, páč se narodí v květnu... Ale máme hluboký kočár Peg Perego, tak začnu s ním a tak nějak od 4.měsíců vyrazím s Beečkem... Já vám řeknu, je to věda... 😀 Mmch, jaktože jsi Bee skládala tak dlouho? To jako úplně nový?

ellysa
3. mar 2011

@misha82 áno nový, ja neviem, na všetko som podľa návodu prišla hneď len tu strechu som akosi nevedela dať dokopy a ešte mi moc nejde grif na prehodenie sedačky do iného smeru, sa mi to tam niekedy zasekne ale to chce asi cvik

misha82
3. mar 2011

@ellysa Aha, ale tak zvládla jsi to a to je hlavní 😀 S tím přehazováním sedačky mám problém doteď a to už to nějakou dobu trénuju. Většinou přivolám na pomoc manžela, protože občas mi to prostě za boha nejde!!! 🙄

zajo79
3. mar 2011

ak by ste mali zaujem, mam v skrini cisto novu nepouzitu cervenu novorodenecku vlozku... dostala som ju este k staremu beecku, by sme sa dohodli..

wendy_
3. mar 2011

@misha82 S tim prehazovanim sedacky jsem taky mela problem, ale figl je v tom, ze nesmis za tu uchytku vzadu tahat az na doraz, ale jen tak do poloviny, pak to jde. Na bugaboo.com je i instruktazni video specialne o otaceni te sedacky, jen si uz nepamatuju, kde presne.

barboramarek
4. mar 2011

@wendy_ super dakujem uz som mala nervy 😉 a fakt uz to ide ako po masle 😀

bebel
4. mar 2011

@barboramarek Ty si Senčanka, že? Máme viac spoločných známych na facebooku. 🙂

duplicka
4. mar 2011

myslite ze bugaboo bee plus 2011 ma nejake vylepsenia?

vorllinka
4. mar 2011

@misha82 Míšo, koukni tady na stránku 124 a pak ještě na str. 122 (nebo možná spíš do alba @fafetka) je tam bee vyfocené s modrou stříškou 😉

barboramarek
4. mar 2011

@bebel ano ??? no musim kuk 🙂 ale som skor BA len teraz sme dalej od BA 😉

barboramarek
4. mar 2011

@bebel koho? 🙂

brendda
4. mar 2011

@lia holky,tak mi dnes volali,že mi přišla celá ta komplet kolekce Elodie Details,celá nadšená jsem se tam pro to řítíla a nakonec jsem to nekoupila.Mně se to nelíbí.Byla jsem hrozně zklamaná z těch barev.Je to hrozně tmavé,celé takové do černa.Na netu ty barvy vypadají krásně jasně,zeleno-tyrkysově,úplně super do toho Oceanu a prd,ve skutečnosti takové vybledlé...Nemáte to někdo doma?Se mi zdálo,že to není možný,že mi poslali nějaký aušus.Jinak fusak by byl býval super-teplý-měkoučký-teploučký.Taška hrozně veliká...nevím,zklamání.

zajo79
4. mar 2011

@brendda tak potom ten sametovy do oceanu...cely cierny.
ja rozmyslam..silver,ocean...alebo offwhite - len sa bojim tej bledej farby pri mojich loptosoch.

ellysa
4. mar 2011

@wendy_ fakt už to prehadzovanie ide ako po masle, super, dík...
@brendda mňa dnes treja ľudia na ulici zastavili, že čo je to za fusak, mám ten puntíkatý

ellysa
4. mar 2011

@brendda ten zamatový je luxusný, ale nie je to tmavo modrý???

kessiee
4. mar 2011

ahojte kocky, trosku sa vam sem zamiesam 😉 aj nam nedavno prisiel bee plus, na zaciatku to chcelo trosku "blizsie zoznamenie" 😀 😝 ale uz fungujeme ok, a zatial spokojnost 🙂 tiez v nom mam elodie details, ten zamatovy black velvet (teda je cierny, nie modry 😉 ) a ten je nadherny, ak chcete, pridam neskor nejake fotky 😉

sicilia
4. mar 2011

ahojte, nemate niekto nahodou na predaj bgb board ale ten, na ktory sa da nasadit aj seat.. popr. ak poznate niekoho, kto ho predava, budem rada, ked nas skontaktujete.. a neviete, kde sa da oficialne objednat, ak by som ho nezohnala? ci chodite do rakuska kupovat? thx 😉

leelo
4. mar 2011

@sicilia ahoj, pozri ebay.at, ebay.de - je tam toho milion. takisto je na bgb facebook fan-page v sekcii photos celkom ziva burza.
ak chces novy, mozem ti nejake rakuske/nemecke online shopy poslat. vlastne sa daju najst aj na retailers zalozke na gugaboo.com

sicilia
4. mar 2011

@leelo dakujeeeem 😉 som aj hladala na ebay, ale len na anglickom a nebolo ich tam tolko a hlavne momentalne ani jeden seller neposiela mimo UK 😉 tak idem kuk na tu fan page 😵

petrasafr
4. mar 2011

@brendda Tak to je mi líto ☹ To tak bývá, že když se na něco hodně těšíš, tak o to větší je pak zklamání ☹ A co jiného vymyslíš? Co teda ten JJ Cole, myslím, že ten stříbrný by k tomu Oceanu šel taky dobře 😀

wendy_
4. mar 2011

@face Tady jsou nejake fotky bez fusaku, maly ho dneska tak zaspinil, ze chte nechte jsem ho musela z bee sundat.

lia
4. mar 2011

@brendda mne bebel poradila aj brio, vyzerajú krásne , len neviem ako na zivo. Alebo fakt ten sametovy , ale ty máš rada farby , tak neviem či budeš spokojná , ale zas by si mala pokoj a nemusela ho stále cistiť.

tyrra
4. mar 2011

caute baby, neviete mi poradit, chcem si objednat s babycare.nl bgb bee, ale momentalne ho nemaju na sklade. nemate skusenost ako dlho sa v takom pripade caka?

lia
4. mar 2011

@wendy_ krásny je , už teraz ľutujem , že som si taky neobjednala 😝. Aký máš obal na fľašu ?Krásny je

zajo79
4. mar 2011

@tyrra tam by mali mat napisane, ze kedy by mal byt skladom..