Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
28. máj 2011

@improvizacia nie, Ivka ma od dnes Miška 🙂

improvizacia
28. máj 2011

@lodgermaniacka - jejda tak to jej gratulujem. ... jej nick svieti, že aktvívny a to ma poplietlo 🙂)

zajo79
28. máj 2011

michal,3700g a 51cm dnes o 18:45. Do porodnice som prisla takmer otvorena,bez bolesti.po napichnuti infuzky sa narodil za 15min. A je uuzasny.

vorllinka
28. máj 2011

@zajo79 fíííha to je fofr 🙂 Velká gratulace 😵 😵 😵

barbora87
29. máj 2011

@zajo79 wooow!gratulujeme a vela zdravicka!

face
29. máj 2011

@zajo79 také moc gratuluji 😲 hodně štěstí a zdraví 🙂 🙂 🙂

brendda
29. máj 2011

@zajo79 ty bláááááááááááááááho Zajo,super,GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pak že to nepůjde 😀

brendda
29. máj 2011

@martimex1 promiň,já to nemyslela zle!!! Zkus si na Koníku do vyhledávače zadat kočárek concord,nebo kočárek casuplay a ono už tě to navede na tu správnou diskusi.Možná ho tady někdo má,ale spíš ti poradí jinde. 😉 😒

petrasafr
29. máj 2011

@zajo79 Taky gratuluji 😀

kilian
29. máj 2011

@zajo79 gratulujem 😅 😅 😅

ronie111
31. máj 2011

Kočky, nevideli ste niektorá nazivo Bgb Donkey? na konci roka cakame dvojciatka a osliček je jednoducho uzasny, tak by som chcela nejake to info z prvej ruky...
snad ste si ho uz aj niektorá kupila, mal sa zacat predavat od aprila tohto roku,
uvitam akekolvek info.... 😀

hviezda22
31. máj 2011

@ronie111 aj ja mam dvojičky a súhlasím, dobra volba 😉 ja by som ho hned brala, keby pred dvoma rokmi bol....sama som už oskušala bugaboo kočíky, a velka spokojnosť 😉
ja si často pišem s @mzuzka, sme také kočíkové maniačky, poskúšali sme už vela dvojičkovych kočíkov, mzuzka aj donkey v obchode (žije v UK), vraj ma uzke sedačky, ale to viacero dvojičkovych kočíkov
a ak si na FB daj si vyhladať bugaboo a tam je mnoho fotiek aj donkey .......vraj su však na neho poradovníky 😕

ronie111
31. máj 2011

@hviezda22 som aj na FB, a uz aj fotečky opozerane mam, neviem posudit, ci su uzke, uvidime ake budu mimca, ale diky za info, skusim sa ozvat mzuzke a uvidim, co nanho ona....
a aky kociarik ti najviac sedel?

hviezda22
1. jún 2011

@ronie111 asi moj prvy, Bumbleride, odporúčam všetkymi desiatimi, ale bugaboo je o 2 cm užší a to by pre mna bolo velké plus, každy cm navyše je problém .........ale oba maju velké kolesa, nie dvojité, spojenu ručku a to je najdoležitejšie.........a vedla seba je vždy lahšie ovladatelny, než za sebou

ronie111
1. jún 2011

@hviezda22 a vies mi napisat rozmery toho Bumbleride kocika? Ja - teda my budeme totiz obmedzení aj rozmermi výtahu, kedze stahovat do domu sa budeme asi na jar, tak musim aj na to pozerat

hviezda22
1. jún 2011

šírka 76 klasika, ako pri všetkych, no sú aj širšie, daj si do googlu, najde ti ofic. stranku, teraz bude nova kolekcia, este sa nepredava

improvizacia
1. jún 2011

@zajo79
Srdecne Ti gratulujem a Miska vitame medzi nami 🙂 moja Mimi mu posiela bostek 🙂

tanija133
2. jún 2011

@zajo79 Blahozelam velmi.......a najkrajsie meno si mu vybrala....))))

bobket
2. jún 2011

Ahojte, dievcata potrebovala by som radu, je bugaboo bee vhodny pre 20 mesacne dieta? myslim ci je dosta siroky? lebo my sme co sa tyka miesta dost rozmaznany z Jane slalom. mala som bugaboo frog a nebola som z neho nadsena maly mi pripadal tam taky natlaceny, kamoska co ma chameleona je s snim strasne spokojna a neda nan dopustit no mne frog moc nevyhovoval. Som z martine a nikde na okoli si ho nemam kde pozriet, viete porati??Prosiim?Strsne by som ho chcela len sa bojim ci je vhodny a za pol roka bude musiet prec....

zajo79
2. jún 2011

♥♥♥ dakujem Vam vsetkym za mile blahozelania ♥♥♥

je to nase zlaticko. uz sa neviem dockat, kedy vybehneme kocikom von 😀

petrasafr
2. jún 2011

@bobket Náš malý bude mít 20 měsíců teď v červnu a je fakt velký 87 cm a 13,7 kg a do Bee+ se vejde krásně /se starým Bee zkušenosti nemám/.

fafetka
2. jún 2011

Zdravím kočky 😵 po prodeji našeho Bee mi doma zbyla sluneční stříška a madlo.Nepotřebujete některá? 😉 Krásný den zatím 😵

bobket
2. jún 2011

baby, nepredavate niekto bee?

bobket
2. jún 2011

@petrasafr , dakujem tak to risknem, uz len najst kocik za dobru cenu....

barbora87
2. jún 2011

@bobket ja predavam bee

brendda
2. jún 2011

@zajo79 je krááááááááááááááásnej!Závidím.Hlavně to,že už to máš za sebou 😀

bebel
2. jún 2011

Ahojte, baby zvažujem predaj nejakých našich tunnigov pre bee+ t.j. striešok a podložiek..... 🙂
plánujem totiž kúpu cyklovozíka chariot cx1 😎 Treba mi viac športovať ako machrovať 😅 😝

brendda
2. jún 2011

@bebel 😀

petrasafr
2. jún 2011

@bebel Jakou budeš prosím prodávat stříšku ne Bee + /mám kloučka/ 😀

lodgermaniacka
2. jún 2011

@bebel 😀 😀 😀