Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

face
27. apr 2013

@leony83 nemusí přece ve sporťáku sedět, stačí ta prostřední pozice pololeh, malá v ní byla spokojená, také ještě sama neseděla, když šla do sporťáku ... Ale chápu, že je to dilema 🙂 Myslím, že ani jedna varianta není špatná, pokud jezdíte převážně ve městě ...

diamand
27. apr 2013

@atuska24 mozem sa spytat odkial je deka, je krasna

klarawerder
28. apr 2013

@diamand Deku má z Lindexu...je parádní 😉

cabalkova
28. apr 2013

Ahoj holky, jdu za vámi na radu, planujeme druhatko a ja bych rada vymenila kocarek. Na první jsme měli Teutonku Spirita a v podstate jsme byli spokojeni, hezky pruzil na nasich mizernych polovesnickych cestách, jen teda maly je dlouhy, takze v roce a pul uz je mu sportak maly, plus se mi kocarek okoukal, tak jsem si rikala, ze bych sla do Cama, který se mi teda libi desne, ale mam obavy, co ta mala kolecka na nasich cesta, jak se s tim jezdi, nebude to krok spatnym smerem? Videla jsem i Buffalo, ale to mi prijde uz hrozne mohutne.

atuska24
28. apr 2013

@diamand Deka je z lindexu 🙂

diamand
28. apr 2013

@atuska24 dakujem

lupatko
28. apr 2013

moc ďakujem! 😉

ifkael
29. apr 2013

@cabalkova terenne kolesa ked das na cameleona prejde vsetko..

wanilla147
29. apr 2013

Ahojte,
co sa tyka sportovej casti na came - ako vam tam deticky spali? lebo ma trochu znepokojili baby, ze deti v tom moc nechcu spat, kedze sa nepolohuje do uplneho lahu, ze je tam kinderko ako v korytku 😖

kudel13
29. apr 2013

ahojky,
mne tam maly spava v pohode, zaspava v tej polohe ked este vidi okolo a ked zaspi tak ho zlozim uplne dole...mameste jeden kocik ktory nema korytko a spava aj tam...to je individualne by som povedala...

taminameiki
29. apr 2013

@vrana ahoj no sucha sa ked sa snim malinky hra ale inak drzi v pohode, a ten drziak to je teraz novinka od bugaboo specialne pre bee a je super som ma. spokojna

kajakaja77
30. apr 2013

Ahojte..... Pozrite aký kočík kúpila vojvojdkyňa Kate..... 😀

vera_t
30. apr 2013

Ahojte maminky, prosim vas neviete nahodou kde by som mohla zohnat striesku soft pink na bugaboo bee+? Popripade neviete o nikom kto by ju chcel predat? Dakujem krasne za pomoc 😉

barborao
30. apr 2013

Ahojte,
pridavam sa ku zastupom bugaboo mamiciek 🙂 ,
planujem kocik uz od januara, vzdy bol bgb najsilnejsim kandidatom, kedze byvame v kraji dalekom, bolo treba logisticky vymysliet ako ho sem ku nam dopravit.. no od vcera rana konecne objednany 🙂
Ake mate skusenosti s Bugaboo Cameleon3? Ste spokojne? Mam vysokeho manzela, ste spokojne s tym aka je nastavitelna vyska?
ja mam objednanu Sahara special edition 😉

atuska24
30. apr 2013

@lentila.g Ahoj...nebudes tento skejtik predavat?

lentila.g
30. apr 2013

@atuska24 nie..určite este rok nie

atuska24
30. apr 2013

@lentila.g a kde si ho kupovala?

lentila.g
30. apr 2013

@atuska24 predeti

olimon
30. apr 2013

Ahojte, chcem kúpiť off white striesku na Cam, ak by niekto chcel predat, dajte vediet 🙂 ďakujem.

chichinka
30. apr 2013

@barborao vitaj medzi nami, bugaboockami 😀 joj Sahara je nadhera 😵 snad s nou niekedy aj na rodnu hrud priletite a bude si moct "sahnut" 😀 ale teda v prvom rade babatko pomojkat samozrejme 😵 kolko trva dodanie a doprava tam k vam ? 🙂

diamand
30. apr 2013

@vera_t ja som kupila pred par nami na ebay

lencuskac
30. apr 2013

Naša nova na mieru sita strieska. Uz nehrozí aby na malu svietilo🙂

vera_t
30. apr 2013

@diamand dakujem ti pekne za radu a teda ozvala sa mi cez iny portal jedna maminka, tak dufam ze mi to vide 😵 a budem ju mat 🙂

deni777
30. apr 2013

och baby tak vam zavidim, ja som sa uponahlala kupila som zle, a teraz lutujem ☹ kamoska ma tento bee plus a je super do kelu mala som pockat no ak viete o niekom kto predava dajte vedet , dakujem

kajuska01
30. apr 2013

@deni777 kukni bazar tam ich zopar je

deni777
30. apr 2013

@kajuska01 pozeram ale tie cenyyy 😢

kudel13
30. apr 2013

@mahulenka87 no my sme mali maleho velkeho a vzhladom na to ze je augustovy s vanickou bol v zime problem a daval som ho do ineho co sme kupili pouzity iba na zimu...-ale tak maly mal v 4 mesiacoch cca 7 kg a bol dlhyyyy takze toto je taka mala nevyhoda ale nikdy nevies ako bude baby rast ja ten kocik aj tak zboznujem ;)

kudel13
30. apr 2013

@barborao hello 🙂 ja mam chlapa ktory ma 204 cm a kocik je uplne super nastavitelny ;)

ifkael
1. máj 2013

https://www.modrykonik.sk/shopy/kociky/8oc6/pap... touz co toto? To mozu takto copy?

barborao
1. máj 2013

@chichinka aj tematicky budeme ladit ku nasej pusti 😀 chystame sa prist na Slovensko co najskor ako to pojde, radi vas uvidime a budeme aj vychystany, posielaju nam ku objednavke aj zimny fusak zdarma (super akcia!) ten bude najma na navstevy do Europy 😎 dodavka bude trvat minimalne mesiac (kedze pocestuje tatos z holandska do a anglicka a stadial ku nam) no nech uz je tu!! pricod babenka sa blizi 😉