Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zuzana_muller
12. nov 2012

@kalista Plne suhlasim! Podla mna je ten fusak perfektny a urcite nezmenili len vrch, aj spodok je urcite teplejsi ako ten povodny. Ja nan nedam dopustit.

kalista
12. nov 2012

@zuzana_muller vsak je perfektny 🙂 ja som max spokojna

mareli
12. nov 2012

@zuzana_muller kde si prosim ta kupovala ten bgb hp fusak...pozeram na nete, inak strasne vysoka cena je nan...oplati sa? mne pred tyzdnom ukradli bee kocik aj s lodger fusakom. kocik mam uz nastastie novy- bee plus a fusak tam mam zatial este co som mala bgb ale ten klasicky-pride mi skor prechodny. lodger fusak uz nechcem, smykla sa z beecka, a bolo to nesikovne pre mna, tak teraz rozmyslam, aky fusak.

bebel
12. nov 2012

@sweetyy to sú limitované verzie a myslíš zrejme set poťahov a deky missoni http://www.babypark.cz/latkovy-potah-bugaboo-ca..., ktorý zoženieš už len použitý, lebo sa už nepredáva. Stál 250 Eur. (strieška, kryt na hlboké lôžko a deka)

bebel
12. nov 2012
ifkael
12. nov 2012

10% dole z ceny s kuponom z casopisu maminka.... v babyparku 🙂

zuzana_muller
13. nov 2012

@kalista perfektny! Ja som tiez maximalne spokojna! Neda sa porovnat s tym starym, to podla mna nebol fusak, to bola taka prechodna deka v tvare fusaku. 🙂 jedina 'chyba' - ze som najskor kupila cierny fusak k ruzovemu cam a potom som ruzovy predala a kupila all black 3 takze teraz chodim ze uplne kompletne all black ☹ keby som bola vedela kupim ten strieborny. Lenze to by ma uz manzel asi prizabil keby som teraz menila 🙂))

zuzana_muller
13. nov 2012

@mareli my-babyshop.de ano cena je dost vysoka ale podla mna stoji za to. Mas tam dva samostatne vrchy ktore mozes menit-jeden na prechodne obdobie (ale aj ten je dost teply -mala som tam malu ked boli tie jemne mraziky len v takom tenkom overale takom dekovom a bola uplne teplucka) a jeden do uplnej zimy paperovy-tak v tom by som si pospala v zime aj ja taky je makkucky 🙂 a spodok je z takeho zatepleneho fleecu plus teflon. Neviem kolko este potrebujes pouzivat fusak ale ja mam 10mes dceru a urcite ho vyuzijem. A inak preboha to Ti ako ukradli kocik???? To myslis vazne??? Nechcem tomu verit...

klarawerder
13. nov 2012

@zuzana_muller Vidím, že u spousty bab je "překážkou" manžel 😀 Já to mám stejně, kdybych se nemusela zpovídat mužovi "na co 150 fusaků, podložek, dek, různobarevných stříšek na beečko a kitů na Stokke", tak už je dávno mám 😀 Takhle na to musím pomaloučku polehoučku...koupila jsem další fusak (čtvrtý), pak ho to nechám vstřebat, pak je v plánu nová bouda,... :-P Píšu jen, že mně pobavilo, že jsi další, kdo píše..."No já bych chtěla toto a oné...no ale co by mi řekl manžel..." 😀 Chlapi to prostě nechápou 😉

mareli
13. nov 2012

baby a ktora mate fusak bugaboo, teraz tie neon pop, vraj su plnene perim...tie su ake? ja mam este stary bgb fusak, 3rocny a ten je dost tenky- na teraz. tieto novsie fusaky su uz hrubsie?

vikiba
13. nov 2012

baby neviete o niekom kto preda samostatny ram na cameleona? kamoska surne zhana pouziva este vanicku aj sportak zaroven a nechce sa jej to vkuse prezliekat a do noveho sa jej tiez nechce investovat

vikiba
13. nov 2012

@fafetka dik to je prave ten novy do ktoreho uz nechce investovat, skor by sa jej hodil nejaky akoze '' polorozpadnuty'' ale funkcny

kilian
13. nov 2012

@vikiba @kalista predava ram.pozri sa jej do bazaru.😉

nelinqua
13. nov 2012

ahojte, prisla som si pre radu..ako prosim periete striesky? nieco mi na nu kvaplo zo strechy pri prechadzke a zostal paradny flak:( hodite to normalne do pracky na 30st. alebo len rucne? dakujem

kilian
13. nov 2012

@nelinqua do pracky,ale bez avivazu.

nelinqua
13. nov 2012

@kilian uf no, zatial som to vyprala v rukach naliala som na to aj odstranovac skvrn a stale je to tam..tak to idem hodit do pracky teda 😒 dik

tucika
13. nov 2012

@mareli : Ahoj, ja mam Denim 107 fusak a ten je hrubsi ako klasicky cerveny co mam po 4 rocnej dcerke.

zuzana_muller
14. nov 2012

Ahojte baby, nechcete nahodou niektora cierny high performance fusak- mam ho 3 tyzdne z coho tyzden som ho nepouzivala lebo som cakala na novy allblack -prave preto ho potrebujem vymenit za inu farbu lebo je to cele strasne cierne. Paperova cast je este nevybalena 🙂 keby cosi ozvite sa.

minicka
14. nov 2012

ahoj @zuzana_muller mozem sa opytat, ak si videla nazivo ten performance fusak co je vo farbe sivej. Aka ja ta siva farba? bojim sa aby to nebola taka sediva a nazivo tu nemam moznost ho vidiet... dakujem

zuzana_muller
14. nov 2012

@minicka ahoj, nevidela som ho nazivo, ale podla obrazkov vyzera taky strieborny tak dufam ze to tak bude ..

minicka
14. nov 2012

@zuzana_muller tak na to sa spolieham aj ja...ak nieco zistim dam vediet...

mareli
14. nov 2012

@tucika ano? aj ja mam cerveny, po 4,5rocnej dcerke 🙂) pri nej som ho sice pouzivala aj v zime ale ked sme boli napr v tatrach, tak bola aj v overale v nom a mala aj deku este...

bebel
14. nov 2012

@mareli ja mám neon pop a nezdá sa mi plnený perím , to len ten high performance ...🙂

mareli
14. nov 2012

tak som prave vycitala z netu, ze klasicke fusaky bgb (mam vyhliadnuty ten neon) su vhodne az do -7°C. vraj pri chladnejsom pocasi treba pouzit overal atd... 🙂 tak co ja viem, asi by mi stacil.

mareli
14. nov 2012

@bebel ano ano, to som si ich splietla...uz v tom mam jasno. a co pouzivate ho? vies porovnat s tymi predchazajucimi, ci je hrubsi? ja nad nim rozmyslam...

mareli
14. nov 2012

@zuzana_muller dakujem ti za info ohladne toho hp fusaku...ta cena ma velmi odradza. maly ma 16mes, takze tuto zimu len, buducu uz nam bude nanic...jaj a kocik mi ukradli z chodby, pred bytom ☹

sandy84
14. nov 2012

@nelinqua :( jeminecko to ako naschval. Jooj, normalne som nasrata za Teba, ze Ti tam nieco padlo, to fakt, lebo viem ako si sa tesila z neho. Popripade pokukame novu farbu 🙂 😵 ale to az potom.

ifkael
14. nov 2012

@mareli buduci rok ho mozno este vyuzijete, a ak nie, stale ho dobre predas...

bebel
14. nov 2012

@mareli je dobrý, veľmi pekný....je podľa mňa taký istý hrúbkou ako kolekcia 2011, čo mám ešte oranžový (tiež s gumičkami pre bee+) ,ale rozhodne je neporovnateľne hrubší ako, čo som mala sand z roku 2008.