Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mycats
29. jan 2012

@pallacinka 😀 😀 plus dalsia dvacka za postu. budem siiilno uvazovat co dalej 😀 😀

mycats
29. jan 2012

😀 😀 😀 @lodgermaniacka, tuto @kilian sa bude musiet vzdat tej svojej, to ona ma prezradila 😀 😀

mycats
29. jan 2012

@lodgermaniacka @pallacinka @kilian - baby no co mam robit??? drahemu nemozem par dni po pricestovani kocika povedat, ze daj 100vku na deku. ved ho fakt trafi 😀 😀 😀 alebo mna trafi nejaky tanier co po mne hodi 😀 😀 😀

lodgermaniacka
29. jan 2012

@mycats z čiech sa oplatí viac a ja chlapa nezaťažujem mojimi kočíkmi a doplnkami 😎 je to tak lepšie, on ma svoje koníčky, ja svoje 😉 😝

mycats
29. jan 2012

@lodgermaniacka len ja dalsich 100e nemam, inak by som sa ho tiez nepytala.
a kamoska pise, ze to bude mat inu strukturu, pretoze orginal urobil stoj 😖 😖
no uvidime, zajtra mi da vediet ci by to vobec vedela urobit. ak nie, tak nieco vymyslim.

lodgermaniacka
29. jan 2012

@mycats jasne, chapem 😉 ale o deke za 100 eur radšej nehovor 😀

mycats
29. jan 2012

@lodgermaniacka uz som ticho 😀 😀

zajo79
29. jan 2012

@mycats mne ma prist missoni o tyzden.. chcem beecko az na jar, ale missoni bude doma, to je hlavne! 😵

a su veci o ktorych chlap radsej nech nevie... hlavu by mi neodtrhol, tiez ma svoje konicky...ale nebudem draazdit 😎 😀

mycats
29. jan 2012

@zajo79 no ved ja doma uplne na tajnasa fungujem. 😀 😀 😀 inak by bol dom hore nohami 😀 😀

zajo79
29. jan 2012

u nas az tak nie...a hlavne co sa tyka muzovej ♥znacky bugaboo... no striesku a deku za tie prachy...to by si tukal s prstom na celo..a chcem este ine veci poriesit, takze nech vyzeram ze neminam

a chcem all black plusko...joooj, uz nech je jaaaaaaaaar

mycats
29. jan 2012

@zajo79 😀 😀 😀 vidim, ze tu je vyskyt tajnasikov vysoky asi ako pri stokke u nas doma 😀
no ved ako spravna matka chce kazda z nas pre dietatko to naj!! 🙂

zajo79
29. jan 2012

@mycats on ma svoje konicky...takze neriesim. Stokke je uzasny - ale to skladanie na dve casti pre mna nieje..zatial 😀

daikas
30. jan 2012

@zajo79 mozem sa ta spytat, kde si este zohnala missoni?

lentila.g
30. jan 2012

@zajo79 aj ja som nakoniec objednala;) dva dni som zvazovala tu cenu,ale túžba po nej bola neprekonatelná

lodgermaniacka
30. jan 2012

@lentila.g aj ja silno zvažujem 😀

finda
30. jan 2012

Ahojte 😉 chcem vas poprosit o radu, chicco multiway madlo pasuje aj na bee+ a ked je tam to madlo, tak pravdepodobne sa asi nebude dat zlozit, teda aspon tak mi to logicky vychadza??

finda
30. jan 2012

@mycats a ty co tu v tejto teme??? Nebodaj planujes dalsie faro dokupit 😀

zajo79
30. jan 2012

@lentila.g ja budem spokojna, ked bude dma missoni, s dekou sa budem asi prikyvat ja, resp. urobim z toho neaku satku 😀 😀 😀 ... a tym padom uspokojim sa trochu na chvilu a na jar budeme krasny novy pluskovyyy

pred beeckom pride domov nova gulovnica pre nasho ocinka 😝

lentila.g
30. jan 2012

@zajo79 ja som stále na vážkach či kúpiť to čierne,lebo ked Bgb neporiešilo tie kolesa:( a obycko mám v pohode zachovalé tak aby som nelutovala.
Ja som môjmu mužovi povedala že nová strecha je na ceste..tak teraz čakám čo vymysli on na svoju 4 kolesovu zalubu

zajo79
30. jan 2012

@lentila.g chvalabohu auta ma mm poriesene.. Akurat ak by mna neakym mini prekvapil by som nefrflala 🙂))

Kolesa maju predsa poriesene..

lentila.g
30. jan 2012

@zajo79 no auto aj my len on si zadovazil 4 kolku,tak ja sa mu nestaram do toho a on mne by sa nemal do mojich Bgb 🙂
Ale uz sa dostáva na moju vlnovu dĺžku, lebo teraz chcem fusak Ed a povedal radšej čierny nech sa hodí k novej streche 😎 Alebo chce šetriť 😀

mycats
30. jan 2012

@finda 🙂 ja tu potajomky deku bugaboo obdivujem 🙂

zajo79
30. jan 2012

@lentila.g mm rozmysla nad stvrtym autom do reviru... A vraj mne sisi z kocikov 🙂)

A missoni vynikne na black

zajo79
30. jan 2012

Esteze rodinne mame auta poriesene

brendda
30. jan 2012

Děvčata,hlásím novy přírůstek do rodiny.Bee+ uz mi parkuje v obyvaku 😲 😀
killian sorry,já uz to čekání nevydrzela 😲 😀
tak co bych ted????Jste mne úplne zblbly s Missoni 😕 😕 😲

lentila.g
30. jan 2012

@zajo79 tak vidím že vy si to tiež viete s mm podeliť svoje koníčky 😎

kilian
30. jan 2012

@brendda nieje problem,caka ich viacej... 😀 😀 😀 😀 a ako si spokojna?aky si si kupila?

brendda
30. jan 2012

@kilian já si myslím,že ti utrhají holky ruce 😀 Já se jen nemohla dočkat....Spokojená jsem,tak já věděla do čeho jdu.Měla jsem ho před vánocema půjčený od kámošky na dovolené...
Je na stříbrné konstrukci s modrou stříškou,byl to dobrý kup,je vidět,že s ním paní skoro nejezdila,vyzvedla jsem si ho osobně,takže jsem ho omrkla....
Až bude čas,hodím nějaký foto... 😉

kilian
30. jan 2012

@brendda 😉 😉

brendda
30. jan 2012

Jinak chválím Chameleona.Byla jsem s ním poprvé na horách a sněhu bylo hromady-zvládl to na jedničku 😉