Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

face
14. nov 2012

Holky, mám ten fusak Neon, nechcete ho někdo se mnou vyměnit za jinou barvu také bugaboo, nebo popř. Elodie Details? 🙂

kilian
14. nov 2012

@face co sa ti nepaci?

face
14. nov 2012

@kilian jj, je úžasný, krásně teploučký. ale už mám fusak paul frank a oba jsou spíš klučičí a já mám holku 🙂

kilian
14. nov 2012

@face 😀 😉

deyana
14. nov 2012

holky, nemáte někdo zkušenosti se servisem BGB Praha? asi tam pošlu podvozek, mám 2.gen. a nějak mi začala zlobit rukojeť u Cama. Když jedu do schodů a ze schodů, tak se na jedné straně vytáhne, kočárek celej se zkříží a je šejdrem než to spravím a mě to nebaví furt spravovat. Tak se chci zeptat, jestli nevíte, jestli to jde, že bych to tam poslala poštou.. a oni pak zpět.. přece jen 150km je pro mě dost daleko..

zuzana_muller
14. nov 2012

@deyana sesternica to tam posielala postou az zo Slovenska a bola velmi spokojna-uplne bez problemov, spravili jej to rychlo a uplne super a poslali hned spat. Aj s cenou bola velmi spokojna. Mslim ze to velmi odporucala. Teda ak je v Prahe len jeden servis-to neviem.

deyana
14. nov 2012

@zuzana_muller díky, to bude ono, myslím že je tu jen jeden 😉

mareli
14. nov 2012

@bebel dakujem pomohla si mi...tak ho asi kupim

mareli
14. nov 2012

@face a nechces ho predat?

finda
14. nov 2012

Baby myslite, ze neonove beecko s missoni strieskou bude dobra kombinacia? Nikde som nenatrafila na ziadnu fotku s touto kombinaciou a chcem vymenit strieborne beecko ale missoni sa nechcem vzdat. Teraz neviem co robit 😅

lentila.g
15. nov 2012

@finda podľa mna Áno

bebel
15. nov 2012

@finda bude to dokonalé 😉

face
15. nov 2012

@finda taky myslím, že to bude bomba 🙂

wilsonka
15. nov 2012

prosim vas ten babyzen yoyo je do kolko kg a je to aj pre male baby s cocconom pripadne? mate ho uz niekto? aky je? oproti plusku ?

lentila.g
15. nov 2012

@wilsonka je super ale určite ani s coc.by som tam ani môjho 4mes.nedala
Ale jazdné vlastnosti su super🙂 mám aj bee+ a aj yoyo a bola som súčasne vonku s oboma a s brachom(úplný neznalec deti a kočikov)a po chvíli mi vrátil bee+ že je divný oproti yoyo 😀
Ale ja nedam ani na bee+az na tie kolieska dopustiť

wilsonka
15. nov 2012

@lentila.g 🙂 dik ja ho chcem koli skladovaniu a vahe. tak pouvazujem na jar🙂

ellysa
15. nov 2012

@lentila.g nie je moc nízke to yoyo a aké približne dieťa v ňom už nevypadá ako sardinka?Myslíš, že by som v ňom odvozila príležitostne aj 3ročné?

finda
15. nov 2012

@lentila.g pozerala si som video na to yoyo a celkom zaujimavo to vyzera, hlavne teda ta skladnost ma zaujala. Neviem ale ci by som ho vymenila za beecko alebo stokke, jedine ho dokupit ako 3 faro 😀

bebel
15. nov 2012

@ellysa môžem ti v ňom cvaknúť Bibi 😉

bebel
15. nov 2012

@wilsonka malé bábo s coconom by som do neho nedávala, lebo to nejde úplne do ľahu... 😎
Je to záložný cestovný super skladný kočík pre dieťa, ktoré už samo dobre sedí. 🙂

bebel
15. nov 2012

@ellysa zatiaľ som fotila len toto...

lentila.g
15. nov 2012
lentila.g
15. nov 2012

@ellysa my mame 21m. ale syn je vysoky ako niektore 3.r.deti, ale nam je aj bee+ kratke na chrbat..

lentila.g
15. nov 2012

@finda ja som stokke menila za cam3, bee+ som si nechala a yoyo je len rychlovka v muzovom aute, a jasne dovolenkove, lebo to uz mladsi bude vacsi..
urcite yoyo nie je ako jediny kocik idealne pre mensie deti

ellysa
15. nov 2012

@lentila.g
@lentila.g práve, že aj moja je veľmi vysoká, už má nejakých 98 cm, ale príde mi to ako super alternatíva, keď budeme cestovať s camom, toto strčím v pohode hocikde pre staršiu a mohla by sa na dlhších výletoch voziť aj ona, no uvidíme a potom pre krpca od toho roka na výlety
som ho ukazovala mm, že konečne kočík ako si on predstavoval-len že koliečka hrozné-sú moc hrkotavé?

lentila.g
15. nov 2012

@ellysa presne tak to mame poriesene🙂
Ja si myslím že da sa s tými kolieckami fungovať úplne v pohode-ja som išla s ním aj po zamkovej dlazbe a nic strašne..
Mne sa uz raz maly v ňom aj vyspal...netvrdim že je to priestranná posteľ ale kočik pre väčšie na výlety ideal a hlavne ked máš male auto alebo veľké ale plné.. 😎

bebel
15. nov 2012

@ellysa aj Bibi v ňom spala 1,5 hod. A jazdí porovnateľne ako bee+, len mu nevibrujú kolieska 😝
Čo je blbé , že neni nastaviteľná rukoväť, tak nemusí vyhovovať každému a to polohovanie je veľmi jednoduché- primitívne, ale v rámci jeho mikro skladnosti a mušej váhe stačí.
Dnes som ho predvádzala kamoškám na baby plávaní, čo dosť cestujú a tiež ich nadchol. 😉
Konštrukčne ma očaril...vážne ten systém skladania rozkladania je super.

bebel
15. nov 2012

A má blbý nepoužiteľný pršiplášť...ale celkom fajn mi tam sadol quinny pršiplášť zo zappu 🙂 ,
lebo je dosť otvorený.

lentila.g
15. nov 2012

@bebel 😀 Ja že som z inej galaxie a neviem ho použiť tak som ho schovala do skrine🙂

lentila.g
15. nov 2012

http://www.babyvillage.com.au/prams_strollers/a...
To okienko z predu bolo aj na tých starých?