Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

25nikolla25
3. feb 2013

@finda ja ani nepotrebujem skusat,pretoze vidim ze beecko je pohodlne len skor pozeram nato ci chcem nieco lahucke ako je yoyo alebo nieco na cely rok ako je beecko,a to som este ani stokke nepredala 😅

25nikolla25
3. feb 2013

@finda je lahsi ako stokke?

finda
3. feb 2013

@25nikolla25 no jasne, ovela lahsie ako stokke. To sa neda ani porovnat. Maly sa rad vozi? Lebo nasa by si zadok vyvazala nonstop, tak preto som kupila este aj maclerena.

finda
3. feb 2013

@25nikolla25 tak kup ku elodie yoyo a budes mat pokoj v dusi 😀 😀

25nikolla25
3. feb 2013

@finda no moc dlho zas nevydrzi sediet,maximum hodinu a uz zacne vykrikovat 🙂 celkom sa mi paci aj neon len to kombinovanie tam asi bude onicom...

finda
3. feb 2013

@25nikolla25 neon som chcela aj ja, mozno ho este kupim 😀. Ja by som k nemu praskla missoni strechu a hotovo 😀 . Nasa sa vydrzi vozit aj 2,5 hodiny, no problem 😀

25nikolla25
3. feb 2013

@finda tak to mas dobre ked ti vydrzi tak dlho,ja to ani teraz na zimu nejako nevnimam lebo vzdy len vybehnem do mesta na hodinu a potom idem domov,nechce sa mi v tej zime behat po vonku... uvidime co bude cez leto ale maly by len chodil tak neviem 🙂

leishmania
3. feb 2013

@25nikolla25 mne sa yoyo nepaci, dojde mi to taka handricka, takze som za bee 🙂

25nikolla25
3. feb 2013

@leishmania inak nieco natom je,videla som yoyo nazivo a prvy dojem bol tiez taky ze je to len taka tenka latka...a k neonu sa daju tiez kupovat striesky a podlozky?nevies mi povedat?

ustrachana
3. feb 2013

@25nikolla25 ja som sa vcera rozhodovala medzi all black a neon - neon je tazsie kombinovatelny kvoli farbam

leishmania
3. feb 2013

@25nikolla25 daju, len farebne toho bude menej co sa k tomu bude hodit, zatial co ku all black sa bude hodit toho vela, je to velky elegan ked je cely cierny aj s ciernou strechou 🙂 k tomu neonu treba opatrne kombinovat ked je taky do morda a so zltymi koleckami

25nikolla25
3. feb 2013

@ustrachana to je pravda,len neon je taky iny zaujimavy,ved este uvidim...a odkial si kupovala?

ustrachana
3. feb 2013

@25nikolla25 nekupila som lebo neon maly poskodeny a black len jeden kus vystaveny a ten som nechcela, idem objednat z tej tu spominanej stranky

25nikolla25
3. feb 2013

@ustrachana a ake je tam postovne?

ustrachana
3. feb 2013

@25nikolla25 neviem este som neobjednala

25nikolla25
3. feb 2013

@ustrachana tak ty si videla obydva nazivo...ktory bol krajsi nazivo,ja som este tu moznost nemala vidiet ho nazivo

ustrachana
3. feb 2013

@25nikolla25 hej obidva, ten neon je taky divoky a iny, black je elegantny a da sa nakombinovat so vsetkym , k neonu je to tazsie

25nikolla25
3. feb 2013

@ustrachana maju ich niekde aj u nas ci zo zahranicia su lepsie ceny?

lupatko
4. feb 2013

jaaj baby, potrebujem poradiť.. dala som sa nakoniec odhovoriť od chameleona.. kúpili sme Peg Perego GT3 a teraz ľutujem.. teda ako na kočík nemôžem povedať, je super, ale je strašne ťažký a zaberie mi celý kufor a pod... teda došlo k tomu, že potrebujem ďalší kočík.. čo by som pri cam-e teraz nemusela riešiť.. no a neviem sa rozhodnúť či mám kúpiť teraz bee+ s tým, že PP predám a vystačíme si už len s bee-čkom alebo mám ten PP vymeniť za cam a budeme používať oba.. alebo by mi stačil len cam? 😅 ja vôbec neviem.. ako to mám vymyslieť? malý má teraz 6,5mesiaca a v budúcnosti by som chcela ešte jedno.. vďaka 😉

vorllinka
4. feb 2013

Holky, v Babyparku teď mají akci 15% sleva na skladové zásoby a např. Cam3 AllBlack mají skladem, tak kdyby někdo chtěl 🙂

vorllinka
4. feb 2013

A ještě bych prosila o radu. Myslíte, že se fusak Arctic BGB vleze do hluboké korbičky? Nemáte to některá z vás vyzkoušené? Díky 😉

ustrachana
4. feb 2013

neon pop objednany - tesssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa strasne 🙂

wilsonka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wilsonka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wilsonka
4. feb 2013

to by ma zaujimalo komu vadil moj prispevok. ako pardom za pouzitie velkych pismen?to su mi pravidla len aby dake boli asi - nikoho som neutazila snad velkymi pismenkami. a bezne sa tu baby pytaju ci niekto nechce nieco kupit alebo predat. no nevadi tak prepacte🙂

ustrachana
4. feb 2013

baby prosim vas ake madlo sedi na + becko?

tanija133
4. feb 2013

@ustrachana chicco multiway sedi len ked mas babo od seba a gesslein swift sedi aj, aj... 😉

ustrachana
4. feb 2013

@tanija133 dakujem 🙂

ustrachana
4. feb 2013

@tanija133 a nevies kde by som ho zohnala ? (swift)

leishmania
4. feb 2013

@lupatko ja som mala cam aj bee+. do samotneho bee+ by som sla az tak od roka, teraz ak si to mozes dovolit predaj PP a kup cam aj bee 😀 mne ta kombinacia vyhovovala