Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

julialara
16. apr 2013

Dievčatá prosím vás, pasuje podložka disney do bugaboo bee plus?? Moc ďakujem......

itusa6
16. apr 2013

Kočky, poradte, ktorý bugaboo je ten naj??? dakujem 🙂 a kde ich majú za dobrú cenu?

taminameiki
16. apr 2013

@itusa6 ja mam zatial len bugaboo bee plus a chystam sa kupit bugaboo buffalo. Je super a velmi sa mi paci. Na youtube je aj video. Je vyssi ako cameleon a aj väcsi.

taminameiki
16. apr 2013
chichinka
16. apr 2013

@taminameiki buffalo je uuuzasny 😵 pri 2. Bejby jedine buffika 😵

taminameiki
16. apr 2013

aspon sa nebude na nakupoch nudit ;) moj chlapcek

chichinka
16. apr 2013

@taminameiki inak ako to ze ten buffik na foto ma ciernu konstrukciu? 😕 som myslela ze len v striebornej je..

taminameiki
16. apr 2013

buffalo

taminameiki
16. apr 2013

nase krasne bee +

taminameiki
16. apr 2013

@chichinka konstrukcia bola strieborna a ona si ju len prelepila
http://www.lills.se/index.php

janinna11
17. apr 2013

Ja mam bee all black, zatial som spokojna, mm sa vobec nepacil, dokonca ked ho videl v obchode kde sme ho mali rezervovany a pri vyzdvihnuti sme sa pohadali, ze co to je za kocik.... strasne pindal, ale teraz ked vidi tu spratnost a ako sa da dat pekne do auta, si ho chvali. Ja som spokojna, i ked sa mi zda velmi drahy, jedine co povazujem za nedomyslene je to, ze po zlozeni nestoji sam, neviem kam ho mam odkladat, vzdy musi byt o nieco oprety a potom si to odnesu kolesa, v takej divnej polohe....inak ocenujem vahu kocika, je ako pierko v porovnani s inymi typmi a taktiez je plusom tom, ze konstrukcia sa pri skladani nepreklada/nerozobera na polovicu, mam totiz aj quinny senzz, ktory je tiez super a velky, ale pre tazsie deticky uz neprakticky, lebo potom nezvlada obrubniky, kedze skladanim a rozkladanim sa opotrebuva konstrukcia, ktora sa potom pri nahnuti kocika, ked chcem ist na obrubnik akoby prehyba. Ale zase sa pekne po zlozeni postavi a stoji tam kde ho date a ma uzasnu plastenku aj hocnice proti vetru, pevny chrbatik a polohu az do lahu, kedze ho uz nepotrebujem, idem ho predat, ale tazko sa mi s nim bude lucit a mam tu uzasnu sedo lososovu kombinaciu...🙂

julialara
17. apr 2013

Kočky prosím pasuje resp. má podložku disney? Veľmi pekne ďakujem.

evi1829
17. apr 2013

@taminameiki kraaaaaaaasa!! Odkial mas foto? Som myslela, ze bufallo je len v striebornej konstrukcii.

julialara
17. apr 2013

Prosííím, kočík bugaboo bee plus mi akoby ťahalo pri kočíkovani do jednej strany, je to nejaká vada???? Moc ďakujem .

itusa6
17. apr 2013

@taminameiki prosím ťa, na ktorej slovenskej stránke by som kúpila bugaboo ??? neviem ako si nájsť ... dikušik

itusa6
17. apr 2013

@taminameiki ahoj máš tento kočiar? môžem vedieť kde si kupovala?

chichinka
17. apr 2013

@julialara babulka kukni sa ci ho mas spravne rozlozeny - ci tie drazky na rukovati mas zelene, ci Ti to rovnako docvaklo na oboch stranach..mne sa toto raz stalo ze mi to tahalo do strany a to som ho nemala dostatocne docvaknuty/rozlozeny...

srneckav
17. apr 2013

@julialara já to stejné, taky jsem neměla vidět zelené čárky na obou stranách konstrukce🙂

finda
17. apr 2013

@julialara nemas ho dobre rozlozeny, musis vidiet zelene ciarky na oboch stranach, inak ti ho bude tahat do jednej strany. Mne sa to stalo tiez par krat, ked som vecer vykladala kocik z auta a v tme som si to dobre nepozrela 😉

taminameiki
17. apr 2013

@evi1829 ano buffalo je zatial len v striebornej konstrukcii ta baba si ho prelepila na cierno 🙂

taminameiki
17. apr 2013

@itusa6 Ahoj ja mam len bugaboo bee plus ale hadam sa mi podari nasetrit na buffalo. na sk sa asi este neda zohnat ale ak by si mala cestu do rakuska tak tam ho dostanes hned v predajni Dohnal

itusa6
17. apr 2013

@taminameiki fuha ani náhodou nemám cestu :( páči sa mi bee+ tiež , môžem sa ťa spýtať, aká je cca na neho cena? našla som ho tu za 530e , nepredávaš náhodou? 🙂

taminameiki
17. apr 2013

@itusa6 bugaboo buffalo??? to len v zahranici na sk tusim este neni. ja zijem v rakusku tak neviem kde sa da bugaboo zohnat na slovensku

taminameiki
17. apr 2013

@evi1829 foto mam z jedneho rakuskeho fora 🙂

itusa6
17. apr 2013

myslím bugaboo bee plus - za koľko sa približne predáva, lebo na mk za 500e ide používaný ,mi to príde veľa, či nie, ešte som sa cenami nezaoberala, tak neviem.

taminameiki
17. apr 2013

http://www.lills.se/index.php na tejto stranke si mamicky objednavaju tie cierne tapety aby si mohli prerobit bugaboo ;) su to niake specialne zapety ktore presbe pasuju

julialara
18. apr 2013

@finda Ďakujem veľmi pekne za vysvetlenie.

julialara
18. apr 2013

@srneckav ĎAKUJEM

julialara
18. apr 2013

@chichinka si zlatá, ďakujem.