Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zajo79
8. jún 2009

potom klasicke golfky...peg perego pliko switch..

Ved uvidite na vlastne oci, a daj vedieeet.

Ale mne sa aj tak najviac lubi bee...

zajo79
8. jún 2009

gingerlady...ak mas cameleona, tak kupovat plika eee.

Na rychle presuny je bee ako vysity podla mna...

gingerlady
8. jún 2009

Na Plika jsem koukala a líbily se mi....mela jsem je v zaloze kdybych se rozhodla, ze bee nee

flow333
8. jún 2009

mamky bee- berte bee....

gingerlady
8. jún 2009

No ja jsem do bee vylozene zalaskovana, ale uvidime, az je vyzkousime....nechci je brat jen kvuli tomu, ze se libi me. Hlavne musi vyhovovat malemnu

zajo79
8. jún 2009

😀 😀 😀

gingerlady
8. jún 2009

takze ve skrytu duse doufam, ze se do nej zamiluje i malej 😵

zajo79
8. jún 2009

gingerlady,

ja si myslim ze nasim malym sa tam pacit bude a nebudu tam este natrieskany...

ved nepotrebujeme velke hebedo...

gingerlady
9. jún 2009

to doufam a frozne se tesim, az ho vyzkousime 🙂

gingerlady
9. jún 2009

holky, nevite, kde by se dal sehnat nejlevněji?

zajo79
9. jún 2009

z holandska, baby tu davali aj linky.

gingerlady
9. jún 2009

No jo, ale co když se s ním něco stane?

gingerlady
9. jún 2009

Teda zajo, ted jsem koukala na Martinka a je bohovy....takze ty mas kocarek jen pro dva, vid

zajo79
9. jún 2009

😀 😀 dakujeeem

no,ja som optimista, takze nemalo by sa nic stat...a ak sa nieco stane,skor mi uzna reklamaciu velka firma v holandsku, najskor by som poslala fotky, ak by mu nieco bolo...a pri najhorsom,zbalim a poslem im to...ved nieje taky tazky, takze by to malo byt ok...

Vsimas ako si najdem na vsetko odpoved? Ked ho chcem,tak ma nezastavi nic 😀

pozerala som na fotky, ktore dala janac, nemam pocit zeby tam mala bola natrieskana. 😕 Ved on je tak robeny, aby nozicky trcali, no my sme este maly, matkovi nohy trcat este nebudu.
Uz mi z toho sibe, uz som na youtube pozerala videa bugaboo bee.... 😵

miah
9. jún 2009

baby, objednavali ste k bee aj nejake doplnky, lebo neviem ci bude nieco potrebne alebo nie 😵 😵

zajo79
9. jún 2009

ja neplanujem...az na jesen fusak. Tasku mam na leto taku sietku a potom dokupim nejaku. Nech to tata predycha...xixi.

Je aj na leto taka strieska...ale to asi nekupim...A slnecnik ked mi bude chybat dokupit nieje problem. Cize zatial kocik a co bude chybat potom.

gingerlady
9. jún 2009

zajo: ja uz jsem taky hotova, pred ocima mi non-stop sviti bee 😀 Koukala jsem na ty holandany.......vyslo mi to, ze bee, baby kokon, uv moskytiera a letni striska + posta za 15200,- Krásná práce! V Praze mají jen BEE za 14470 bez niceho. Uz se mi klepou ruce na objednani 😅 Ve stredu nebo ve ctvrtek zajedeme na kukacku a pokud bude ok, objednavam.........jinak youtube uz jsem taky zkoukla a zadne decko jsem tam nevidela narvane......

gingerlady
9. jún 2009

Jinak vcera jsem perfektn nkoupila....otevreli tu novy minioutlet a sehnala jsem tam tasku na cameleona od vandenberga.....super! Je velka a spousta mista. Ja original nekupovala a mela jsem emitexku, ktera se k nemu vubec nehodila. Sice byla do barvy, ale uplne jinej material. Tohle je presne canvas a na kocarku vypada moc pekne 😉

miah
9. jún 2009

ja mam teraz quinny buzz a mam nanho slnecnik od bugaboo, lebo ten jedny mi tam pasoval, takze slnecnik uz mam 😀 a ta strieska na leto to je naco dobre??
ja som este len v stadiu, ze idem muza presviedcat ?😀

miah
9. jún 2009

zajo aku farbu ides objednat? 🙂
inak ja som si ten bee skusala v predeti a bol to take divne oproti quinny ale zvykla by som si 😀 😀
muz sa tak tvaril 😀 😀

gingerlady
9. jún 2009

No vidis zajo, to jsem se te taky nezeptala jakou barvu.....ja premyslim o modre nebo cervene.....desne se mi teda libi zluta, ale je na prd kvuli muskam ☹

peppapig
9. jún 2009

Caute baby, super jak jste natesene i ja jsem byla, kdyz jsem cekala na Bee, jsme to ale crazy maminky 😀 Urcite se vam s Bee bude jezdit jak po masle!!! Moje mala chce porad chodit, tak uz s Bee moc casto nejezdime a docela me to chybi ☹

zajo79
9. jún 2009

ja cervenuuuu. 😵 chceme este jedno babo, snad..buduci rok, tak ak by to naaahodou bola baba, tak nech som vybavena...ale paci sa mi aj ta ruzova, ta je super. Len nie pre chlapca..

Modra eee, khaki eee, zltej sa bojim kvoli mucham a ze vsetko na tom vidiet... a budicka sa da kupit aj ina, takze zas taku hlavu z toho nemam.
Bude cerveny, nech nas neurieknu a ja cervenu prudko moozem.

gingerlady, pofot tasku a hod do albumiku. Akej mali farby tasky? Musim poriet na nete..Ja si tak hovorim ze zatial kocik staci, ale poznam sa, bude kocik bude mi tam chybat nejaka origos kabela 😀 ked usetrim teraz za kabelky, nenosim teraz, ani nekupujem - vsetko mam v kocikovej taske,tak aspon na kocik nech mam peknu.
Ta original taska co je k bee, stoji za to? ci mam pozriet nejaku inu?

gingerlady
9. jún 2009

no hlavne nekde na netu upozornovali, ze fotky zkresluji a ty barvy to chce videt nazivo. Ale vic u me vede cervena, manzel zas modrou (stejne bude po mym 😀).
Tasku vyfotim a snad ji tam jeste dnes dam🙂
Boooze, ja si tak tesim, az ho vyzkousime

flow333
9. jún 2009

mamky ja som si bola beecko tiez dopredu okuknut, aj ked som bola presvedcena, ze ho objednam tak ci tak...malu som tam vlozila povozila po obchode a bola spokojna aj ked bola zvyknuta na letisko v jane 😀 ale ved je to kociar na bezny zivot, nakupy, rychle presuny po meste, kratke prechadzky....takze co od neho ocakavame? aby mimco spokojne lezalo, a dobre vyzeralo 😀 😀 😀 ak je tam spokojme, tak nie je co riesit...nasu malu polozim a spokojne pozera z cohokolvek a tie co mate pocit, ze je uzky...ano je, ale je konstruovany tak, ze to staci, ved dieta sa tam nema valat ale lezat....moja mala sa tam spokojne vyspi, nema ziadny problem 😔 a este, mamka mi vcera hovori, ze na rok ho budem predavat...ze jej budu uz trcat nohy a ja na to, ze ved to maju, ved kolienka na koniec sedadla, polozi si ich na opierku noh a aj tak moze lezat...no nie? pozrite youtube je tam plno deti aj vacsich a su v pohode, starsim detom nohy trcia z kazdeho kociara, ved nato tam mame opierku na nohy 😀 😀 😀 ja mam ruzovy, ked chcete pofotim malu ako tam lezi a to ma dnes presne 8 mesiacov a 9200g a je dlha, nosime oblecko 12-18mesiacov....go BEE go 😀

janac
9. jún 2009

zajo79 🙂 dekuju 🙂
aaale ten kocarek se mi taky moc libi 🙂

flow333
9. jún 2009

janac, mala je v nom uzasna 😀 😀 😀 snad sa bude pacit a super jazdit tak ako nam 😀 😀 😀

janac
9. jún 2009

diky flow333 , ale kocarek jsem prave prodala... bohuzel se male nelibi ☹

pridala jsem Vam tam holky nejake fotecky pro predstavu kolik je tam mista... je tam v origo fusaku Bugaboo a ve svetriku....

flow333
9. jún 2009

predala? ta co???? inak ked pozeram foto, neni tam nijak zmacknuta, proste plny kociar... 😀 moja mala ma 8mesiacov a je tam tak isto....tak ako hovorim do sirky tie deticky velmi nerastu, a do dlzky by nemal byt problem...inak teraz som merala bee a jane slalom do dlzky, tak vysledky

BEE - opierka chrbta 50cm+ sedacia cast 35cm....spolu 85cm
Jane slalom - opierka chrbta 45cm + sedacia cast 43cm spolu 88cm, sklopeny opierka noh dlzka73cm

cize BEEcko je o 3cm kratsie co je zanedbatelne...nakolko je skladnejsie a omnoho lahsie...a sirky

jane 36cm
bee 30cm....
takze zas az taky rozdiel to neni, len na oko to strasne vela robi, ked si ich postavim vedla seba....ako obor a trpaslik 😀

gingerlady
9. jún 2009

janac: parada, diky za fotky, ja jsem rozhodnuta, ted jen co na to bude rikat maly a kupuju🙂
flow: super, diky za rozmery🙂
Holky ja jsem tak natesena....dokonale mi z BEEcka hrabe 😀