Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ivanek
19. jún 2011

@lucula73 ten se mi právě taky líbí. Na dovolenou bych brala asi ten micro, je ještě menší po složení. Ale nemá tak vymakanou boudu a má menší polohování. Ale snad by stačil

@lodgermaniacka spojená rukojeť by mě potěšila, ale nutná není 😉

lucula73
19. jún 2011

@ivanek ano,tá strieška je lepšia na mini ako na micro..a preto som ho vzala,netreba žiadnu clonu ani slnečník.A rozdiel vo veľkosti je fakt minimálny,ten micro je trošku nižší,preto som vzala mini,my sme vysokí všetci 🙂

ivanek
19. jún 2011

@lucula73 já jsem zase nižší, tak by mi možná víc vyhovoval Micro. Každopádně, děkuji za rady

lodgermaniacka
19. jún 2011

@kilian a ako vyzeralo missoni? bola strakata aj sedačka, alebo ta cena je len za striešku a deku???

ellysa
19. jún 2011

@lodgermaniacka aj ja som tam bola a teda za tú cenu nič moc, ja som šla na organizér a ešte ho nemali na predaj a tá fialová strecha je fakt bleeeeeeee pre mňa

barbora87
19. jún 2011

@ellysa organizer maju v kika v dz za 35€

lodgermaniacka
19. jún 2011

j@ellysa normalne si ma potešila že nie som jedina komu sa ta strieška nepači 😉 a misoni sedačka je strakata? alebo čo tam stoji cez 150 eur? len strieška a deka 😨 ?

lodgermaniacka
19. jún 2011

@ellysa ten predchadzajuci prispevok patril tebe, ale maly mi tu tapka do klavesnice tak mi tam pridal pismenko 🙂

ellysa
19. jún 2011

@lodgermaniacka no ja som videla len strechu a deku, sedačka bola normálna-čierna, tá deka sa k nej nehodí a ja neviem, akože tá strieška nie je škaredá,ale za tú cenu by som ju nechcela, neviem, či je zlatou niťou prešívaná alebo čo 😕

ellysa
19. jún 2011

@barbora87 fakt? no teda mohli sme ísť tam. ale veľtrh bol fajn, hlavne kopec darčekov sme dostali-napríklad 12 ks 250 ml príkrmov a podobne 😀

kilian
19. jún 2011

@lodgermaniacka ja som sa pytala,je to len strieska a deka.ale ta deka je otrasna.no neviem ,nic moc a hlavne za taku cenu.organizer tam stal 34 €.a da sa pripevnit na tu rucku tak aby visel.takze potom sa da v pohode kocik tlacit.inac boli velmi neochotny!!

mici111
19. jún 2011

@barbora87 kde je prosim ta ta kika dz? 😕 😅

barbora87
19. jún 2011

@ellysa no ja som tam bola v piatok...hej aj my sme dostali kopu darcekov tak bud rok idem zase 🙂))

barbora87
19. jún 2011

@mici111 donauzentrum 🙂

didakuku
19. jún 2011

no nic škoda, že nemá nikdo bee+ a neporadí 😀

mici111
19. jún 2011

@didakuku ja som potah este dole nedavala, ale mas to v tej "mudrej" knizke co bola ku kociku nakreslene.. 😉

kilian
19. jún 2011

@didakuku ano da sa dat dole a vyprat,ale najlepsie len v ruke.

didakuku
19. jún 2011

@mici111 děkuji moc hodná, já budu mít kočárek tak za 14 dní. Jsem se zapomněla v obchodě zeptat. Myslela jsem, že písnu sem a někdo bude vědět. I jestli originál podložka bugaboo do bee+ je dobrá? Nevím jestli ji taky přiobjednat.

didakuku
19. jún 2011

@kilian děkuji moc, to se mi ulevilo že to jde 🙂

vorllinka
19. jún 2011

@didakuku já mám origoš podložku do kočárku a jsem spokojená 😉 Jako občas se šoupne, ale to asi každá podložka do kočárku.. 😉

didakuku
19. jún 2011

@vorllinka děkuju, já ji asi taky přiobjednám. Na jiných diskuzích nadávají na ty šité z MMB, že je to špatná kvalita. Tak si radši připlatím. 😉

mici111
19. jún 2011

@didakuku ja nemam original, tak ti neviem povedat, ja mam pinkie, ale nie som moc spokojna s kvalitou..ako pekne su, ale hned sa zmolia.-

kilian
19. jún 2011

@didakuku ja som si objednala z ciech aesthetic podlozku.som velmi spokojna aj ked ma stala posta na slovensko hromadu penazi!! 😅

didakuku
19. jún 2011

@mici111 Pinkie má hezké, ale psaly některé maminky taky že kvalita nic moc

didakuku
19. jún 2011

@kilian ta je taky u mě favorit, ale nemůžu si vybrat na kluka jaký vzorek. Vždycky to vzdám. Ty máš jaký vzorek? Na holky je tam hezčí výběr.

gabina_84
19. jún 2011

jojo - píšu svůj poznatek...pinkie věci se mi líbí - objednal jsem si tedy fusak (sice taky trochu mimo moji představu, ale dobrý - posloužil) a ted do nového bgb bee+ i podložku (puntíkatou bez bočnic - bílo černá) a teda za 420,- jsem čekala něco víc.....podložka dorazila, já nasadila - bohužel jsme hned zmokli, černá barva pustila, ve vnitř se to celý hnulo a když jsem to vyprala, tak mi to zůstalo obarvený :-/ .... no takže se omlouvám majitelce pinkie - ale teda od nich nedoporučuji....

lodgermaniacka
19. jún 2011

@ellysa tak za striešku a deku by som tolko nedala 😒 našťastie nie som z tej limitky ani hotova

kilian
19. jún 2011

@didakuku ja mam pre dievcatko taky ruzovy pernickovy z jedenj strany a z druhej strany taky ako offwhite.mala v nej lezi ako v bavlnke. 😵 😵

didakuku
19. jún 2011

@gabina_84 teda to je síla. Fakt je asi nekvalitní 😲 . A jakou máš teď? Já jsem měla vždycky v kočárku originál podložky a teď u bee+ budu muset taky něco pořídit. Aby kočárek nedostával tolik zabrat.

didakuku
19. jún 2011

@kilian můžu se ještě zeptat od koho jste objednávala z Čech?