Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ellysa
2. okt 2010

@duplicka nie cameleon to nerobí, no fakt by som od kočíka za také prachy nečakala 😒

duplicka
2. okt 2010

bugaboo mi odpisalo,ze je to ok, ze to moze robit ked je maly otoceny ku mne, ze ho mam zle vyvazeny 😠 😠 😠 😠 😠 a hlavne , ze nie je urceny na behanie 😠 😠 😠 😠 😠 😠 akosi nechapu,ze ja nebeham,ze ked zrychlim, uz som poslala aj video, tak uvidim. chcela by so zozbierat viac mamiciek a napisat bugaboo ,ze nie som jedina. ked mam poslat teraz kociarik na reklamacku do nl ,tak dam za to 60 eur a to nech ma nestvu, ked predavaju kazovy vyrobok. ☹ ☹ ☹

duplicka
2. okt 2010

bola som ticho ,ale ked som nasla na facebooku ,ze nie som jedina ,tak ma to napalilo

ellysa
2. okt 2010

@duplicka no neviem ako máš správne vyvážiť dieťa v kočíku????dosť chabé od nich

duplicka
2. okt 2010

@ellysa prislo mi toto 😠 😠 😠 😠 😠

It is obviously that if you go faster to cross the street for example that the front wheels shimmer. This is not a fault or a problem but the fact that you go faster with the stroller. If you put more weight in the under seat bag and your child facing you than maybe it is less.

Our strollers are not made to go faster with them but to 'stroll' around.

a aj toto

Dobrý den,

Bugaboo Bee+ jsme zkoušely na prodejně kolečka mírně také vibrují. Tyto
kočárky to dělají.

tak moje podla mna mierne nevibruju

lodgermaniacka
2. okt 2010

no fakt sila 😠 mna našťastie ošial bee+ uplne prešiel a viem že si ho na 100% nekupim

duplicka
2. okt 2010

no cakam na to kolko sa mi nahlasi mamiciek s tymto problemom, lebo ho mame tuto na mk viacere

ellysa
2. okt 2010

@duplicka ale tebe to robí aj keď máš drobca v smere, nie?no veru domôž sa reklamácie hlavne keď tu baby píšu, že niektorým to nerobí

duplicka
2. okt 2010

tak snad ma niekto nenapadne,ze robim negativnu reklamu,ale maju to fakt divne na tom plusku a maly ho ma tak rad ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ellysa
2. okt 2010

@lodgermaniacka už asi aj mňa

lodgermaniacka
2. okt 2010

len ktovie či to zoberu do uvahy, ked ti toto odpisali 😒 a to poštovne na reklamačku tiež nie je male, ked ti ho pošlu naspäť s tým že je to ako ma byť, ale ja by som tiež bola riadne vytočena 😠 ved je to nenormalne drahy kočík

duplicka
2. okt 2010

@ellysa ano robi mi to stale ja ho mam otoceneho von, skusala som aj naopak , s plnym kosikom aj prazdnym, s taskou aj bez, robi to stale

zorroz
2. okt 2010

@duplicka já nevím, mě teda tak moc jako Tobě to nedělá při přebíhání - myslím tím přebíhání přes přechod cca 0,5 minuty. Ale je fakt, že naprosto stejně mi to dělalo u toho Síčka jak už jsem psala. Takže já si myslím, že to prostě u takových koleček u běhání dělá normálně. Ale chápu, že tě to štve. Já mám ještě další 2 kočárky, takže nejezdím s Bee tak často a hlavně často s ním neběhám, takže mě to nerozčiluje. Ale jak píšu, tak moc jako tobě mi to nedělá.

duplicka
2. okt 2010

@lodgermaniacka prave preto, ze ho poslem a poslu mi ho spat,ze je ok. preto zistujem ci este niekto,lebo je poto m jasne,ze je nieco zle . hlavne ho este potrebujem, normlane som zvazovala ci nekupit este obyc bee a natocit,ze to je ok aj s mojim malym

duplicka
2. okt 2010

na facebooku BUGABOO BEE+ : ONLY TROUBLES !!!! pisu maminy s tym istym problemom

lodgermaniacka
2. okt 2010

@duplicka čo si, nekupuj! skôr sa stretni s maminou čo ma stare bee a natoč si maleho aj v nom, pre porovnanie, mna toto ani nenapadlo, som zvyknuta pobehnuť si s kočíkom, alebo rychlo chodiť, stale sa niekam ponahlam

duplicka
2. okt 2010

@lodgermaniacka len to, ze ja v tej mojej diere nemam sancu najst niekoho s klasik bee a teda ani s pluskom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

citinka
3. okt 2010

@gawin ano uz. uz ho tu prestali predavat.
ty si reagovala na tie prve prispevky (z roka 2007)...si myslim 🙂

lodgermaniacka
3. okt 2010

@duplicka jaaj 🙂 a možno je ešte niekde v tvojom okoli kočíkova maniačka a ani o tom nevieš 😉 😀

akisek
3. okt 2010

Ahoj holky, přidávám se k vám, dobíhat s Bugaboo Bee je o zabití... 😠 To ale není vibrace 😀 To je hrozné třesení a zbrždění. A to neběhám rychle, nejsem atlet.

gawin
3. okt 2010

@citinka ahaaaaaaaaa🙂)hehehhehe mno to som ani nepozerala🙂))hihihihi ale to som si myslela ze tam nepredavaju lebo ked sme my kupovali som pozerala aj tam ci to neni lacnejsie a nikde nebolo...a ani to nepoculi v obchodoch🙂)

citinka
3. okt 2010

@gawin mali ho iba v jednom obchode (v Pre deti) a az ho dopredavaju (ak ho uz nedopredali).

citinka
3. okt 2010

@duplicka no prave som vyskusala nase bee+ prazdne (malinka spinka) a trosku mi to kmitalo, ale nie az tak ako tebe na tom videu. teda neviem aku mate chodbu, ale ja som to skusila asi tak na 8-9 metroch a v celku to bolo OK.
ked pojdeme von tak to este vyskusam. uz som to sice raz skusala (ked sa to tu len tak spominalo) a nerobilo mi to, teda nic hrozne. ale skusim sa na to viac zamerat. skusim a dam vediet.

tiez musim povedat, ze ta odpoved od BGB ma dost neprijemne prekvapila. co mas dat do kosika pod kocikom tehly aby si ho zatazila ? alebo mame tam mat 20 kilove dieta ?! ved samotny kocik ma nosnost 16 kg !!

ak to kmitanie robi pri prazdnom kociku je to este pochopitelne, kedze kocik sam o sebe je lahky, ale ak to robi aj vtedy, ked tam sedi napr 10 kilove dieta, tak mi to teda normalne nepride. uz vobec nie, ked to robi kocik za 600€ !

ninnaricci
3. okt 2010

mne to tie kolieska nerobia...a skúšala som to aj vonku aj na linoleu...len dúfam, že mi to časom nezačne robiť
...myslím si aj napriek tomuto problému že bee+ je výborny kočík...teda ja som s ním maximálne spokojná...má svoje muchy ale až také strašné to nie je
...pre mňa je obrovské plus, že sa dá otáčať jednoducho sedačka...a je aj pre väčšie dieťa
...to vyjadrenie od bugaboo aj mňa prekvapilo...kadže nie si jediná čo má tento problém...mali by to riešiť

lodgermaniacka
3. okt 2010

@citinka bee+ ma 16kg? 😕 ja som myslela že to je lahky kočík, ked cameleon váči aj s korbou 9kg

leishmania
3. okt 2010

@lodgermaniacka nosnost 16kg - cize dieta ktore sa v nom nosi by malo mat do 16kg

citinka
3. okt 2010

@lodgermaniacka ako pise leishmania

lodgermaniacka
3. okt 2010

jaj, tak dobre, už som rozmyšlala z čoho je ta konštrukcia 😀

zorroz
3. okt 2010

@duplicka mě to nedalo a znova jsem to dnes zkoušela zase na jiné podlaze, včera na plovoucí podlaze a dnes v chodbě na dlažbě a ani na jednom mi to tak nekmitá. Jedou normálně rovně. Kmitají jen trochu při přebíhání přechodu, nebo cesty, která není úplně rovná. Takže si myslím, že máš vadný kus a určitě by jsi jim měla poslat to video a zkusit to reklamovat, zvlášť, když jsi našla další maminku, které to taky tak šíleně vibruje. Na tom Tvém videu Ti to teda vibruje šíleně!

duplicka
3. okt 2010

baby dik za odpovede , poprosim vas tie ktore takyto problem mate len sa mi nahlaste do temy https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-bugaboo-bee-plus-2010-mate-s-nim-takyto-problem/ dakuuujjjeeeemmm. tiez si myslim ze je to vadny kus resp seria, teraz som bola zase von je to o drzku nehovoriac o tom ze mam v nom dieta a ho vytriasa ked to zacne robit a zas ked je prazdny napr ked mam maleho za ruku,tak je to tiez na prd, lebo ho drnkoce cize ho mam na zadnych a dieta za ruku, som zvedava co odpisu na to video