Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

nienna
22. mar 2013

toto mám na mysli, že tam trčí, aj cam to tak má??? 😕

kilian
22. mar 2013

@nienna ma
Buffalo ma uzsiu vanicku,pri hlave sirsiu.dlhsiu ako cam

nienna
22. mar 2013

@kilian a s tou vaničkou myslíš že je užšia ako u cama?? lebo tie poťahy z cama asi nebudú pasovať na buffalo, čo myslíš?

nienna
22. mar 2013

@kilian jaj sorry som si nevšimla tvoju odpoved 😀 resp. som ťa predbehla

kilian
22. mar 2013

@nienna nie nepasuju.ram na camelone mas sumerny,na buffale je hore rozsireny.

nienna
22. mar 2013

@kilian fúha, no každopádne to bude ťažký oriešok či vybrať cama alebo buffalo.....terén vraví buffalo, ale viac sa mi páči cam....no ale v prvom rade nech sa už podarí bábo 😀

kilian
22. mar 2013

@nienna drzim palce nech sa rychlo podari.ale moc by som sa nerozhodovala uz teraz medzi tymito dvoma modelmi.ved kazdu chvilku ponuka bgb nejaku novinku 😉

srneckav
22. mar 2013

@nienna Pro mě to je jedno, jestli na Slovensku nebo v Německu...asi. I když slovensky se domluvím líp 😀 děkuju za reakci, na stránky kouknu

nienna
22. mar 2013

@srneckav sorry ja som si až teraz všimla že si češka 🙂 tak tebe to asi fakt je jedno, joj závidím aj ja už chcem kupovať 🙂

ustrachana
22. mar 2013

@nienna v pre deti na korze maju aj saharu (vcera este mali)

ifkael
22. mar 2013

@nienna aj mne strecha na buffale na vanicke prijde divna...

silviatt
23. mar 2013

@ustrachana maju tam prosim ta aj bee all black? Ja som im asi pred tyzdnom pisala o 2ks a odpisali, ze dodanie 12tyzdnov. Mozno jeden maju .... Dik

ustrachana
23. mar 2013

@silviatt bee mali iba denim a cam all black nemali

klarawerder
23. mar 2013

Baby, jak to děláte s pláštěnkou u Pluska? Kde ji v kočárku vozíte? Přijde mi hrozně neskladná...no a v létě jezdit bez ní je na houby, když sprchne každou chvíli...Tak nevím, kam ji mám narvat (krom košíku - tam potřebuju vozit ještě další věci 🙂 ) Poradíte?

bebel
23. mar 2013

@klarawerder ja si preto idem kúpiť ED pláštenku http://www.sofiababy.sk/#3 black a apple of my eye majú už aj otvor prekrytý

klarawerder
23. mar 2013

@bebel No a ta pláštěnka ED na Beečko pasuje? Pokud ano, tak jdu asi taky do ní...ta originálka je sice ze super materiálu, pevná, vyztužená...ale právě kvůli těm výztužím to člověk nikam nenacpe 😠 ...chtěla jsem právě něco, co nebude vypadat jako polská pláštěnka na nějaké Tako 😀, ale zároveň něco, co se stočí do válečku nebo něčeho, strčí do kabelky a vystaráno 🙂

bebel
23. mar 2013

@klarawerder sedí to 🙂

klarawerder
23. mar 2013

@bebel Super 🙂 A poslední otravný dotaz - to okýnko, jak jsi psala, mají tedy tím igelitem kryté pouze pláštěnky black a apple of my eye?

bebel
23. mar 2013

@klarawerder áno 🙂

klarawerder
23. mar 2013

@bebel Bezva, dík moc 🙂

georgia333
24. mar 2013

@nienna je hlavne nižší , keď si vysoká tak radšej pred kúpou vyskúšaj

mecavi
24. mar 2013

Ostala mi plastenka na bgb bee plus napiste ip ak by ste mali niekto zaujem

andrea999
25. mar 2013

nová strieška a snack tray 🙂

ifkael
25. mar 2013

@andrea999 spokojna? Vyzera to super ;)

Muz mal beecko celu sobotu- ze paradny kocik konecne, opovazim ho predat 🙂))

A dnes som bola ja- sneh pohoda, teren mesto pohoda, ovladanie rozpravka.. Akurat maly vrestaal a nechcel tam byt..no z nakupv velke NIC... A strasne tam je natrepany vo vetrovke. Uz nech je teplo.. Ale som rozcarovana trochu...ale to ke asi tym,ze maly je velky a ked ma naladu,ze sa vozit nechce po meste... tak sa nechce ...tak sneh nesneh - fuci nefuci- pojdeme zase zajtra testovat... Ale v Maclarene bol spokojnejsi....

ifkael
25. mar 2013

Ale musim dat tomu cas...Zvykne si

ifkael
25. mar 2013

Na pohlad sa mi nepaci v tom maly ked je vo vetrovke... Je cez cely kocik... Je dost velky...to bude asi tym. Bez fusaku a vetrovky to bude dufam lepsie

silviatt
25. mar 2013

@andrea999 super je ta strecha. Nahodou na cam 2 nesedi?

bebel
25. mar 2013

@andrea999 geniálna...teším sa na leto 😉

andrea999
25. mar 2013

@ifkael aj moja vyzerá v came naprataná..v lete to bude iné bez tých fusakov...konečne 🙂

@silviatt určite sedí,vyzerá to rovnako,jak všetky strechy 🙂

duplicka
26. mar 2013

@andrea999 jeje a material je to iste ako strieborne boli, zaujima ma hlavne jemnost materialu, ta strieborna bola nachylna na skrabance