Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

gingerlady
20. jún 2009

Ja nevim jak ostatni, ale ja nemam luxusni kocarek, ale prakticky a naprosto vyhovujici😉 Ale o te cincile popremyslim 😀

henri001
20. jún 2009

😀 😀 😀 waw majkl ...flow , laska moja vrat sa 😀 😀 😀 si sa rozkokosila 😀 😀 😀 helikopteru nekupuj, poziciam ti nasu ...aj tak sa s nou nahovby cestuje, vsade si musis zaziadat o pristanie alebo o prelet nad pozemkom 😝

janac
20. jún 2009

rozkokosila???? 🙂🙂 no ja padam, a slovenstina je fakt vtipna 🙂 🙂
holky mam takove zvlastni tuseni, ze si pristi tyden koupim bud Brio GO, nebo Brio Sing... neco me dloube v krizi a to bude tohleto.......... 😎 😎 jenom nevim jestli budu na tuhle diskuzi dostatecne luxusni 🙂 🙂

zajo79
20. jún 2009

😀 😀 no neviem janac, radsej si to premysli 😀 😀 😀

zajo79
20. jún 2009

ja kebyze mozem,tak mam kazdy mesiac iny kocik...xixi.

gingerlady
20. jún 2009

janac....jestli si Brio potahnes cincilou, budes vedouci oddilu 😀
no slovenstina je jazyk jak stehno...mam slovaka za muze, tak mi to tu obcas preklada😀 A je akt, ze on obcas taky perli🙂

zajo79
20. jún 2009

ginger, ahooj...ja som nerozumela...strencle...to je co? alebo nieco podobneho to bolo...xixi

martinano
20. jún 2009

ahojte
som tu na toto natrafila, citala som ze zajo hces kupit bee, kolko vychadza na slovensku?tu u nas je nejaky strasne lacny mi pride, zijem v zahranici.a je pravda,ze tiez nad nim uvazujem, preto ma to zaujima 😉

gingerlady
20. jún 2009

zajo, ahojky🙂 ne strencle, ale sprucle😀 A za boha si nemuzu vybavit normalni nazev, takze jsou to ty dreveny tycky v postylce🙂 Mam vymleto, totalne 😠

zajo79
20. jún 2009

sprucle? 😀 musim si zapamtat...

my tomu hovorime tyčky ... 😀

zajo79
20. jún 2009

alebo mriezky...

sprucle som este teda nepocula.

ako ML? spokojna?

martinano
20. jún 2009

diky kocky uz som si to nasla

gingerlady
21. jún 2009

no vidis zajo, aspon se priucis i ty nejaky slovicko cesky😀 To jsou samy hebeda tady, ale sprucle nikdo nezna😀

vyhmic
21. jún 2009

Ahoj holky, jsem tu nová. Děťátko čekáme v listopadu. Velice se mi líbí BGB cameleon, ale nevím, zda na další zimu do sportovní verze se vejde roční dítě i s fusakem. V BEE jsem to již viděla, ale v cam ještě ne. Poradíte mi? A ještě jedna otázka: dá se přehazovat rukojeť nebo se musí otočit sedák? Děkuji a jinak ty tyčky v postýlce nejsou sprucle, ale šprušle. 🙂 Mějte se a díky za info

hanka23
21. jún 2009

Tak my říkáme šprucle 🙂
Jinak taky koukám, kam se ta slovenština posunula, připadá mi tady celkově dost jiná, než co jsem slýchala v dětství v televizi na tom federálním programu, už si nevzpomínám na název 🙂
Vyhmic, přehazovat se dá rukojeť i sedák, roční dítě s fusakem se vejde v pohodě. Já jsem moc spokojená, jezdilo se mi dobře i v zimě ve sněhu.

hanka23
21. jún 2009

Nebo šprusle... 😀

vyhmic
21. jún 2009

Děkuji za odpověď. Hanka, a ty máš cameleon? A koupila sis ty velký kolečka do sněhu? Jde mi o to, když bych to objednávala z Holandska, abych objednala vše naráz. Jinak se pojedu podívat do Rakouska, bydlím 12km od hranic a ve Vídni jsem za hoďku, tak kdyby měl ještě někdo zájem vyzjistím ceny ju.

lul
21. jún 2009

ahoj kocky,
vazne sa zmesti do hlbokeho cameleona rocne babo s fusakom??? Waaaw
a pasuje ten fusak potom aj do sportovej verzie?

Vyhmic - ja by som mala velky zaujem vediet ceny v rakusku. Chceli sme ist osobne, ale zacinam mat paniku z auta, takze neviem neviem. Na pozretie sa mi tam ist neoplati, asi by sme rovno kupili, len treba vediet, ci sa to oplati. Inak net😉 diky🙂

amia
21. jún 2009

ahojte fanynky 😀 babule ak by ste niektora chceli kupit bugaboo denim tak ja predavam 😀 nutne potrebujem zmenu 😀 a vozovy park sa mi doma mat nechce teda resp. muz by ma asi nepochvalil 😀 kocik som kupovala v BA v pre deti minuly rok, je zachovaly a mam k nemu aj ruz a oranz. flees potah, ruz slnecnik, oranz. fusak. mam ho aj tu v bazare. je nezniceny a predavam len kvoli silnej potrebe zmeny 😎 a jo to najhlavnejsie samotny kocik v denim uprave dam za cca 720 😎
papa

lul
21. jún 2009

amia, zaujimava ponuka. Vo stvrtok sa na 100% dozvieme pohlavie (dufam 😀), ale zatial nam povedali, ze chlapec, to by som ruzove doplnky nechcela moc 😀 da sa aj jednotlivo? Mas aj fusak a nanoznik?

amia
21. jún 2009

jasne pre chlapca ruzove ako stvorene 😀 😀 😀 ale nie srandujem a jasnacka da sa samostatne, denim je za tu cenu a doplnky predavam zvlast 😉

lul
21. jún 2009

no to hej, ruzova ako stvorena😀 a budeme mat z neho kadernika 😀 😀 😀

amia
21. jún 2009

no paviela 😀 😀 😀

lia
21. jún 2009

ami,neponukaj mi ho ☹ 😢 😀 ale nie,no skoda,dnes som uz mrncala zase manzelovi ☹

amia
21. jún 2009

lius ty si tuka sak nerob mi tooo 😀 😀 😀 ved mozno si ta pocka vies ako to chodi a ja nuutne potrebujem zmenu lebo ked nie kocik tak vymenim muza uz druheho 😀 😀 😀 😀 jezis tak toto keby cital tak vymeni on mna 😀 😀 lius

lia
21. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
treba niekde zacat 😀 😀 😀

amia
21. jún 2009

anoanoano 😀 😀 😀 lius 😎 ale pssst 😅

lia
21. jún 2009

ale rozmyslam,co si kupis,tipujem bee alebo uplne zmenis znacku??
taky je slaby vyber
co fici teraz v usa??nevies??

lia
21. jún 2009

co robia krpky??

amia
21. jún 2009

neviem co kupim, na bee som kuk ale musim ho najskor skusit niekde ale inak este neviem az ked predam porozmyslam, nechcem sa namotavat zbytocne 😀 v usa neviem teda co frci 😕 musime kuk do temy usa mozno babule pomozu 😵 no a tie moje krasavice kukaju tv tak mam chvilocku lebo zachvilu ich to omrzi a zacnu burat dom 😀