Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

stylly
20. sep 2009

Jste holky spokojené s kočárkem????Ráda bych si ho koupila,...ale nevím jak se s ním bude jezdit v zimě 😖
Poradíte prosím

dorotkaa
21. sep 2009

Ahojte, chcela by som poradit... Neviete niekto, ci sa neda niekde zohnat novy potah aj na spodnu cast kocika? Chcela by som bledy aj tmavy 😀

gingerlady
23. sep 2009

dorotkaa...pokud chces hlubokou, koukni napr. na ebay, dost tam lidi prodavaji hluboke korby samostatne. Co se tyce sportaku, jeste jsem nevidela, ze by nekdo prodaval jen sportak☹

gingerlady
23. sep 2009

Taky nesouhlasim s lodickou, ze je cameleon pouze pro dite do hluboke. Jsme ve sportaku od &teho mesice, protoze malemu se v hluboke nelibilo, vztekal se, kopal....se sportakem je maximalen spokojeny a ja taky. Takze jsem nepochopila proc urcite ne na lezeni - kvuli nozickam nahoru? Tolikrat zminovano.....nezdrave to neni, napr. nasemu malemu se tam spi krasne a nejen BGB ma delany sportak s nozkama nahoru, je spousta dalsich kocarku.....

gingerlady
23. sep 2009

stylly: kocar super, maximalni spokojenost, ale samozrejme drobne mouchy ma, zadny kocar neni dokonaly a na zimu dela BGB primo kola do snehu 😉

bebel
23. sep 2009

Stylly: mám už kúpené aj zimné kolieska do snehu 😎

sari1
1. okt 2009

gingerlady: Uvazujes jeste o koupi original tasky BGB? Prodam ti svoji, je minimalne pouzita. Cerny fleece potah.

kristiesk
2. okt 2009

nemáte niekto na predaj fusak na bugaboo ?..

zajo79
3. okt 2009

fusak na bgb jedine lodger bunker 😵 😵 😵

lia
3. okt 2009

amia predavala,skus jej napisat 😉

euphoria
4. okt 2009

ahojte,
kto ide objednavat zimne kolieska?
poradite kde je najlacnejsie vopred vdaka

ejaja
5. okt 2009

zajo, prosim tě, proč do bugaboo (cam?) jedine lodger? a neprofoukne? je teplý?

osma
5. okt 2009

Zvazuji koupi kocarku Bee, uz jsem se na nej byla podivat, moc se mi libi hlavne konstrukce a jizdni vlastnosti, ale mam jednu velkou pochybnost. Operka nohou mi prijde velmi kratka, mam 11ti mesicni holcicku a nerada bych, aby mela pri spani nohy svesene dolu. Jak to je?
A pak jeste ta bouda, vydrzi slabsi dest nebo se musi hned dat plastenka?

Lodger fusak je vyborny, mimi je v nem tak krasne zabalene, je mekoucky, v obchodech to jen rozhalim a nikde jic neplanda. A po vyndani teple vlozky je i na podzim ci jaro.

zukab
5. okt 2009

osna, mam bee a som spokojna velmi.
aj ja som mala najprv problem s tym, ci nebude opierka noh priliz kratka, ale mozem povedat, ze malej to vobec nevadi a ked ju dam do lahu, tak jej netrcia vobec von. tiez ma o par dni 11 mesiacov.
pokial ju das v smere jazdy, moze si nohy opriet o tu konstrukciu, co je na to urcena (z jednej strany nakupneho kosika).
v protijazde to tam nema, ale nevidim v tom uz ziadny problem.

takze odporucam 🙂

co sa tyka striesky, slabsi dazt urcite asi vydrzi, aj ked ja som neskusala, davam hned prsiplast.

a prave zvazujem kupu fusaku na zimu.... 🙂

osma
6. okt 2009

zukab, kdyz ji das do lehu, tak ma nohy nahore? A jak dlouho myslis, ze to takhle vydrzi, nez ji budou padat ven? Jestli jetam nejaka vule nebo uz je to nadoraz. Porad se rozhoduju, jeste mam v merku Maclaren XT, ale u Bee me naprosto uchvacujou jizdni vlastnosti a odpruzena kolecka. Akorat aby to bylo pohodlne i pro dite. 🙂

zajo79
6. okt 2009

ta opierka na nohy sa da trosku vysunut, cize je dlhsia, tiez tam malemu nevysia nozicky.

strieska - ziadny problem, ak sa trochu rozprsalo ked sme isli, tak pohoda, a ta strieska je super velka, takze pohoda.

osma, videla si ich nazivo? aj maclaren aj bee?

petrasafr
7. okt 2009

Už jste viděli novou limitovanou edici Cameleonu - Red Denim? Má celý černý rám a je prostě nádherný. Škoda, že už máme ten náš doma 🙂 Ale hlavně mě v té edici zaujala ta nová taška na kočárek, vypadá na obrázku moc hezky, černobílá kožená. Neviděla jste ji už některá naživo? Nejsou totiž nikde napsané rozměry, ani kolik bude stát.

cicushka
autor
7. okt 2009
citinka
8. okt 2009

tasku RED som v utorok videla v SCS, aj nazivo vyzera dobre, je celkom velka, stoji 199 € 🙂. my sme si najprv kupili Skip Hop Dash Deluxe denim (horko tazko som ju zohnala), ale je nam nakoniec mala, teraz mame vacsiu (znacka Built) a som spokojna. dalsia bude mozno RED (ved idu Vianoce). ako potahy treba menit aj tasku 😉

zajo79
8. okt 2009

skip hop taska - skusala som ju na beecko, moc velka. Hladala som nieco mensie. Nakoniec som kupila od cinancov za 12eur tasku, na chvilu posluzila, teraz chcem kupit tasku pre mna, co mozem nosit normalne, aj ked pojdem bez kocika-uz som si nekupila ziadnu dobre dlho, ale len aby mala dlhsie usko, pripadne pridavne ucho a dala sa dat cez rucku kocika

citinka
8. okt 2009

zajo ta skip hop-ka je aj Duo aj Dash (aj ta Dash je velka ?)

citinka
8. okt 2009

baby, co mate skusenost...od kedy by sme mohli dat sportovu cast (na cam) ? manual uvadza, ze nie skor ako 6 mes, ale prakticky, nie je to mozne aj skor napr 4-5 mes ? (aj ked dieta este nesedi ?) dcerka by bola napr iba v tej lezacej polohe. vanicka je nam uz takmer mala, cize s fusakom sa tam uz isto nezemstime (mame cca 6kg a 65cm)

citinka
8. okt 2009

fusak - mate niekto prosim skusenost s JJ Cole ? zvazujem ci ten alebo BGB. vdaka

gingerlady
8. okt 2009

citinka: my davali maleho do sportaku po 6 mesici, protoze mi nechtel v hluboke byt a dokud nesedel, davala jsem ho jen do lehu nebo do stredni pozice. Ted uz sedime - kdyz se mu chce🙂, takze ho davam i do te pozice, kde vylozene sedi. Me ososbne se 4-5 mes. zda moc brzy. Urcite bych do toho 6teho pockala. Zatim je pro ni podle me hluboka pohodlnejsi. Zkousela jsi malou do toho sportaku dat? Ja tam maleho dala jen na vyzkouseni v 5ti mes. (mel 70cm)a vylozene se tam topil. A pokud ma tvoje mala 65cm, musi mit v hluboke jeste spoustu mista....ta korba ma 79cm a dite v ni muze byt do 76cm. To se mi zda divny, ze by se tam nevesla....a jinak do hluboke jsem zkousela davat maleho v BGB fusaku a v pohode...to mohl mit tak kolem tech 68cm, nevim presne.

zajo79
8. okt 2009

aj dash bola velka...kupila som dnes fajnovu kabelku v bagger 😵 😵 😵

diamand
8. okt 2009

cicush - ta farba je super, skoda ze sa neda kupit len strieska

my mame tasku pink lining - yummy mummy, je super stylova a aj dost velka

ozaj inak som objavila novy buggy board, ktory sedi aj na beecko (kedze budeme mat tretie) je to mutsy step up board

petrasafr
9. okt 2009

citinka: Ta nová taška vypadá na obrázku právě docela malá, ale je fakt hezká. Opravdu 199e? Není to nějak moc? Rozhoduji se také mezi Dash Deluxe a Built Diaper Bag - jen nevím, jestli černou nebo tu červenou. Cameleona máme celého hnědého a fusak Paul Frank. Jinak ten originál BGB fusak se mi nezdá úplně moc teplý, myslím, že JJ Cole je opravdu do velké zimy lepší.

citinka
9. okt 2009

gingerlady: dakujem za info. sportovu som neskusala, lebo sa mi to nechce skladat a ak by to nebolo OK, tak potom zase rozkladat 🙂. no tak este pockame aspon mesiac, kym tam este ako-tak vydrzi. teraz ked je iba vo fleesovej zavinovacke tak miesta je este v celku dost, ale ak by sme tam dali aj fusak, tak je to len tak-tak

citinka
9. okt 2009

petrasafr: ta taska nie je az taka mala, ale ani nic mega, jej rozmery podla mojho odhadu mozu byt cca 40x30x10 (SxVxH), ale fakt je ten, ze cim vacsia taska, tym viac veci v nej (aspon podla mna), lebo my uz aj tu Built mame uplne plnu 🙂 My mame Built bodkovanu (na hnedom podklade) a kocik mame denim a k tomu navyse ruzovy fleese a PF Blocks, t.j. velmi nam to neladi, ale to sa nam paci, aspon to nie je nudne. co sa tyka fusaka, tak som prave uvazovala, ze kupime JJ Cole, prave preto, ze sa mi zda teplejsi a je aj vhodnejsi ako BGB do hlbokej korbicky (podla mna), ale kupime si aj BGB (strasne chcem ten PF Julius cerveny). je lepsie mat dva, aj kvoli praniu.

kristiesk
9. okt 2009

ahojte.. amia už nemá nič na predaj, tak ak by ste náhodou este niekto mali na predaj fuak, dajte mi vdiet 🙂 ... inak ten red je super,nádherný..