Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lencuskac
9. máj 2013

@nienna ahoj, no popravde, nechce sa mi to prerabat a mám ju este zabalenu a potrebovat ju budem az pri druhom. Nehnevaj sa.

lencuskac
9. máj 2013

Tu su dalsie fotky any ste mohli popozerat z každého uhla.

kajuska01
9. máj 2013

@lencuskac nadhernyyyyyyyyy kocik 🙂

nienna
9. máj 2013

@lencuskac nevadí 🙂 ajtak sú krásne fotečky, ty si mala aj cameleona?

lencuskac
9. máj 2013

@nienna áno mala aj cama 3 aj 2 predtým. Kľudne sa pytaj co ťa zaujíma, rada odpoviem.

nienna
9. máj 2013

@lencuskac no zaujíma ma klasická otázka, ktorý je lepší 😀 ja ešte bábo nečakám, ale ked sa zadarí tak určite sa budem rozhodovať medzi cameleonom a buffalom....takže ťažká voľba. a odkiaľ si ho objednávala?

lencuskac
9. máj 2013

@nienna no musím povedat ze podľa mna buffalo. Napíšem takto: cam 3 jednoduchšie sa ovláda lebo ma male predné kolieska, ale inak vo všetkom ostatnom vyhráva buffalo a to teda v tom ze je väčší aj sedacka pre dieťatko takze je pohodlnejšie, ľahšie sa sklapa jednou rukou, cam sa musí dvoma, cely je taky pevnejsi, rukoväť sa nehybe a cela konštrukcia je taka pevnejsia. Strieska na Buffale je genialna ze sa da tak predĺžiť lebo nehrozi ze by na malu svietilo a nemusím saskovat s plienkou a podobne. Pre mna je este super ze sa da rukoväť vysunut vyššie ako na camovy kedže mám 180 cm. Večer ked mala zaspi tak tu pofotim cama s buffom, mám doma jeden kamoskin co si ho tu odložila kým porodí lebo ho nechce mat doma kvôli povere. Takze skúsim aj striesku ci sedia a tak.

mecavi
9. máj 2013

@jessey v xxxlutz.

nienna
9. máj 2013

@lencuskac paráda, si strašne zlatá, dakujem za odpoveď 🙂 no ako vravím, bude to ťažké rozhodovanie, ono asi ideálne by bolo mať oba, no to by sa so mnou asi mm rozviedol. a ešte to že skade si ho prosím objednávala?

lencuskac
9. máj 2013

Aha, prepac, no priviezla mi ho kamoska z rakúska a ona ho kúpila v obchode Dohnal vo Viedni.

nienna
9. máj 2013

@lencuskac aha, ok, díky 🙂 teším sa na porovnávacie fotky

veronique.ba
9. máj 2013

@lencuskac Júúúj aj ja strašne váham 😵 krásny je, ale musím najprv vidieť naživo 😵

lencuskac
9. máj 2013

@veronique.ba kľudne prídi pozriet ak bývas niekde blízko.

januska7k
9. máj 2013

@lencuskac Nááááádherný🙂nemôžem sa prestať dívať na tie fotky🙂

lencuskac
9. máj 2013

Tu su fotky s camom. Musím povedat ze ked som ich teraz viezla jeden po druhom tak cam ide oveľa ľahšie ale to je tými kolieskami. Inak striesky tak jak su nepasuju, možno keby som ich prezliekla na konstrukcie, možno zajtra skúsim.

julialara
10. máj 2013

Ahojte dievčatá, chcela by som Vás poprosiť, viem, že to tu bolo už x-krát, chcela by som kočík bugaboo bee plus all black, no neviem , či z tej stránky chytryhračky.cz, alebo z tej nemeckej, pomôžte mi v mojej nerozhodnosti. Ďakujem.

jessey
10. máj 2013

@zuzana_muller

@silviatt baby a tam mi napisu ked poslu balik? myslim na tom mybabyshop? uz som to zaplatila a stale mi to pise len Zahlung erfolgt .

silviatt
10. máj 2013

@jessey mne to objednaval manzel ako prekvapenie a stale nic nechodilo, tak tam pisal, ze co sa deje a ze nevedeli priradit platbu.on to posielam prevodom z nemeckej banky. Ale hned ako tam napisal, poslali to letecky a na druhy den bol doma.

sanela6
10. máj 2013

Ahojte dievčatá, ja viem, že to tu už určite bolo miliónkrát spomínané, ale ja sa tu vôbec nevyznám, preto budem rada ak minniekto odpíše. Mám Bugaboo Bee Plus Neon Pop a chcela by som na leto zmeniť striešku a podložku. Viete mi poradiť kde si viem pozrieť pekne látky + niekoho kto mi to ušije? Hlavne ale tie látky by som chcela poradiť. Ďakujem pekne. Veľmi by ma potešili aj nejaké fotky, ak už niekto niečo také má. 🙂

kristynakubecova
10. máj 2013

@sanela6 koukni na U meluzinky, Veselá jehlička tuším, mají látky z USA a je to vážně bomba, podložky naprosto fantastické šije tallula na fler.cz, jsou sice drazsi, ale vyplati se, jsou jako original, ale material podle tebe,na boudicku tady holky psaly na koníkovi Hviezda 22 a ta teda sije naprosto super, uz jsem sem hazela obrazky ale dam sem jeste jeden znovu, abys to nemusela hledat😉

http://www.fler.cz/zbozi?ucat=223031

kristynakubecova
10. máj 2013

U te podlozky ti na prani vymeni ty horni maslicky za gumicky jako to dela bugaboo a ty z boku se ustrihnou😉

kajuska01
10. máj 2013

@julialara vsak si ho nedavno predavala či sa mylim??

julialara
10. máj 2013

@kajuska01 Ahojkaj, to kámoška, ja by som radšej úplne nový, myslím, že sa mi bude potom lepšie predávať.

mahulenka87
10. máj 2013

@lencuskac ahoj 🙂 nemáš aj foto s hlbokými vaničkami na porovnanie?

hannyss
10. máj 2013

@kristynakubecova a od kdy se u nás prodával cam 2, popř, jak jej v inzerátu poznám od 1? 🙂

kristynakubecova
10. máj 2013

Jednoduse😉, polohovani rukojeti bylo u prvni generace takovemi kolickama, kteryma se kroutilo a rukojet se pak vytahla a ty jakoby sroubky se zase utahly, druha generace ma bile klipy, jako ma bee a cameleon 3.

nienna
10. máj 2013

@lencuskac Ďakujeme že si si našla čas a pofotila nám ich 🙂 je to super vidieť ich takto vedľa seba, tu vidno že ten buffalo je oveľa robustnejší. dieťa tam asi má fakt viac priestoru.ale krásne sú rovnako 🙂 Tak užívaj si kočíkovanie a ešte raz vďaka

lencuskac
10. máj 2013

@nienna nieje za co rado sa stalo. 🙂

lencuskac
10. máj 2013

@mahulenka87 ahoj. Prepac ale zatial sa mi to nechce na oboch prerabat na vanicky ale ak budem mat viac času tak možno to skúsim. Prepac.

kristynakubecova
10. máj 2013

Jednoduse😉, polohovani rukojeti bylo u prvni generace takovemi kolickama, kteryma se kroutilo a rukojet se pak vytahla a ty jakoby sroubky se zase utahly, druha generace ma bile klipy, jako ma bee a cameleon 3.
@hannyss
tady jeste pridavam fotky😉